RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbezi Görmek

Rüyada elbezi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve mutluluk dolu olaylar ile karşılaşacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, sevineceği çeşitli haberler alacağına ve bu haberler sayesinde kendisini yeni bir işte bulacağına alamet eder.

Rüyada Elbezi Yıkamak

Rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında çok başarılı olacağı ve büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, bu sayede kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Elbezi Görmek

Rüyayı gören kişinin, mutlu olacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine ve kazançlı çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Sarı Elbezi Görmek

Rüya sahibinin, hayatı içinde hiç beklemediği büyük sürprizler ile karşılaşacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına ve kendi başına bir hayat kuracağına tabir edilir.

Rüyada Toz bezi Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçirse bile yine de yılmayacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Elbezi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zeynep (30 Haziran 2014 saat: 17:10)

    merhaba, rüyamda yarı bodrum biraz karanlıkça bir evde oluyorum. Annem de var evde. Ve rahmetli babamda oluyor. Normal bir aile hayatı içinde biraradaymışız gibi görüyorum. Sonra babam acıktığını ve tel şehriye çorbası yapmak istediğini söylüyor. Suyu koyup kaynatıyor ve tel şehriye olmadığını görünce bir üst kata çıkıp alıp geleyim diyor, ben ise baba çıkmana gerek yok şurdaki çantaların birinde olması lazım diyip gidip 8 ile 10 tane bir arada olan çantalardan birini açıp içinden tel şehriye çıkartıyorum ve babama veriyorum babam da çorbayı pişiriyor. O çantalardan birini tel şehriye almak için açtığımda içinde yarım paket mercimek yarım paket pirinç ve yarım paket makarna gibi başka bakliyatlarda görüyorum. Sonra biz çorbayı kaselere koyup içiyoruz. Ben akabinde kaseleri lavaboda yıkıyorum en sonunda da yeşil bir elbezi yıkıyorum. Bu arada ben onları yıkarken babam mutfakta yanımda oluyor ve kendisi bana içinden neden kocandan ayrıldın diye soruyor ben de bunu duyuyor ve yine içimden o beni çok aşağıladı çok küçümsedi onun için ayrıldım diye cevaplıyorum. Sonra kapı çalıyor ve bir kadın bize yuvarlak çok güzel büyük bir ekmek getirmiş oluyor. Üçümüzde ekmeği görünce çok beğeniyoruz ve çorbayı henüz yemiş olmamıza rağmen ekmekte o kadar güzelki sanki börek gibi taze kızarmış pofuduk bir ekmek iştahla bölüp yemek istiyoruz. Ben 2 büyük parça koparıp ısırıyorum hemen, annemde yiyor görüyorum. Diğer taraftan annem diyor ki, bu kadın bize daha önce de ekmek getirmişti ama böyle güzel değildi, ilk getirdiği ekmek biraz karaydı. keşke o ilk getirdiği ekmekte böyle güzel olsaydıda böyle güzel onu da yerdik diyor. Böylece rüya bitiyor. Ben gerçek hayatta ise şu anda eşimle aynı evde ayrı yaşıyoruz ve eşim boşanmak istiyor sebepsiz. Nasıl yorumluyorsunuz acaba ? tşk. eder iyi günler dilerim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,