RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbise Dolabı Görmek

Rüyada elbise dolabı görmek, mutluluğa, başarıya, güzel günlere, yeni kararlar alıp, hayırlı olacak adımlar atmaya ve huzur içinde yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin, hayattan yana yüzünün güleceği, alın yazısının hayırlı olduğu için işlerinin yolunda gideceği, iyi huylu, vefalı ve kadir kıymet bilen kişilerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyada elbise dolabı görmek, kısmetlerin ve şansın en iyisine sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Elbise Dolabı Almak

Rüyada elbise dolabı almak, rüya sahibinin uzun uzun düşündükten, her türlü riski göze aldıktan, eksileri ve artıları kıyasladıktan sonra, isteyerek aldığı bir karardan sonra pişman olacağı ve sıkıntı duyacağı anlamına gelir.

Rüyada Elbise Dolabı Düzenlemek

Rüyada elbise dolabı düzenlemek, rüyayı gören kişinin uzun, hayırlı ve güzel bir yola gideceğine, bu yoldan da büyük bir kısmet ve başarıyla döneceğine işaret eder. Hem ticaret hem ziyaret yapmaya, kar elde etmeye ve rahata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Elbise Dolabı Boşaltmak

Rüyada elbise dolabı boşaltmak, rüyayı göre kişinin yeni bir çevre sahibi olacağı, iyi kalpli kişilerle bir araya gelip, onlarla ticaret üzerine faydalı seminerler düzenleyeceği ve birbirlerinin bilgilerinden, tecrübelerinden yararlanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Boş Elbise Dolabı Görmek

Rüyada boş elbise dolabı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı mekânları güzelleştirmek, büyütmek ve değiştirmek için bazı girişimlerde bulunacağı bu değişikliğin kendisine çok iyi geleceği ve enerjisini arttıracağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Dağınık Dolap Görmek

Rüyada dağınık dolap görmek, rüya sahibinin çok yoğun olacağı bir döneme gireceği, işlerden başını kaldıramayacağı, uykusuz, yorgun ve kötü günler geçireceği, bu yoğunluk nedeniyle yeteri kadar dinlenemeyeceği için hastalanıp yatağa düşeceği, bu sırada da işlerinin daha çok birikeceği anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Elbise Dolabı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gızem (15 Mart 2014 saat: 13:41)

    Ruyamda bır odadayım erkek yurduna gızlıce gırmısım ve farkedılıyorum daha sonra heryer dagınıkken bende bazanın altına kıyafetlerımı koyuyorum aceleyle pembe olanlar kalmasın dıye farkedılır dıye daha sonra bende bazanın altına gırmeye calısıyorum ve dolap cok duzenlıydı daha sonra telefonumla ugrasıyorum bırı arar dıye herkes rahat ama ben acele edıyorum sınırlenıyorum ve 2 erkek var odada bırı eskı sevgılım bırı de onun hıc sevmedıgı bır cocuk ve ruya sonra anıden bıttı


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,