RuyaTabirleri.com

Rüyada Elbise Görmek

Rüyada elbise görmek, oldukça ayrıntılı bir konudur ve rüyanın yorumunun elbisenin niteliğine bağlı olarak yapılması gerekmektedir. Elbisenin renginin, cinsinin, uzunluğunun, kısalığının, kalınlığının ya da inceliğinin yorum ile doğrudan bir alakası bulunmaktadır. Örneğin bir kişinin rüyasında yırtık olmasına rağmen onarılmaya çalışılmış ve farklı renklerde kumaşlarla yırtık olan yerleri dikilmiş bir elbise görmesi pek de iyi şekilde tabir edilmez.

Bu, rüya sahibinin tatsız ve kötü günler geçireceğine alamet eder. Eğer elbise daha yeni alınmışsa ve güzel kokuyorsa o zaman da tam tersi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada elbise görmek çeşitli şekillerde yorumlanır. Hiç giyilmemiş bir elbise görmek; bu rüyayı gören kişi bir memursa görevinde bir basamak daha yukarıya çıkacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kâr sağlayacağına,yoksulsa artık yoksulluktan kurtulacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına yorumlanır. Rüyada görülen elbise temizse kalp temizliğine, temiz değilse bozuk bir kalbe işaret eder. Rüyada yamalı bir elbise görmek; rüyanın sahibi işçi ise hastalığa, işçi olmayanlar içinse nimete delalet eder.

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, iki şekilde tabir edilir. Rüyasında beyaz, temiz ve pak bir elbise giydiğini gören kişinin temiz kalpli ve iyi niyetli olduğu, güzel duygu ve düşünceler taşıdığı anlamına gelir ve kişinin yüzünü güldürecek güzel olayların yaşanacağına rivayet edilir. Fakat bir kişinin rüyasında pis, çamurlu, tozlu ya da eski bir elbise giymesi iyi değildir, onu üzecek olayların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek ya da giymek aynı şekilde açıklanır ve rüya sahibinin kalbine hiç kötülük koymadığı, nefsine yenilmediği, inancına karşı gelecek ve onu günahkâr kılacak hiçbir işe bulaşmadığı ve bundan özellikle kaçındığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Elbise Görmek

Rüyada siyah elbise görmek, kendi söylendiği doğru sayılsın ve her şey onun istediği gibi yapılsın isteyen bir kişinin varlığına alamet eder. Bu kişinin çok disiplinli büyütüldüğü ve kendisinin de bu nedenle çevresindekileri baskı altına alarak kontrol etmeye çalıştığı yorumu yapılır.

Rüyada Elbise Almak

Rüyada elbise almak, rüyayı gören kişinin ticaret yapmak için eline bazı fırsatlar geçeceği ve onun da isabetli bir adım atarak ticaret hayatına atılacağı ve artık kendi işinin başına geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin daha iyi şartlarda yaşamanın yollarını aradığına delalet eder.

Rüyada Elbise Denemek

Rüyada elbise denemek, rüya sahibinin çok duygusal bir yapısı olduğuna, her şeyi kendine dert ettiğine, içine attığına ve üzerine alındığına bu nedenle sürekli mutsuz olduğuna rivayet edilir. Kişi, manevi anlamda çok zayıftır ve özellikle de sevdiklerini kaybetme korkusu yaşıyordur diye yorumlanır.

Rüyada Elbise Diktirmek

Rüyada elbise diktirmek, rüya sahibinin çekimser kaldığına ve bir türlü cesaret edemediği bir işi gerçekleştirebilmek için başkasından yardım isteyeceğine aksi takdirde bu işi başka türlü çözemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek, rüya sahibinin geçim derdi olmayacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına işaret eder.

Rüyada Elbise Çıkarmak

Rüyada elbise çıkarmak, hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin borçlarından ve hastalıklarından kurtulmayı başaracağına, esenliğe kavuşacağına, başına gelen tatsız olayların kötü etkisini üzerinden atacağı ve mutlu olmaya başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Elbise Yıkamak

Rüyada elbise yıkamak, rüya sahibinin ilk defasında hayal kırıklığı yaşadığı ve üzüldüğü bir işi yeniden deneyeceğine ve bu kez sonucun kendisini memnun edeceğine alamet eder. Kişi, ikinci adımı atmak için kendisine güç verecek bir nokta bulacak demektir.

Rüyada Islak Elbise Görmek

Rüyada ıslak elbise görmek, rüyayı gören kişi için mutluluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin tüm derdini unutturacak kadar hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına ve bunun da kendisine büyük sürpriz olacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Elbise Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Serap (01 Nisan 2014 saat: 12:21)

    Merhaba ve iyi günler,
    bu gece bir rüya gördüm ve maalesef birtülü tabirini bulamiyorum. Rüyamda lacivert uzun, lüks ve yepyeni & güzel bir elbise giymisitm ve benim nisanimdi. Nisan töreninde ama elbise cok cok agir geliyordu ve önden arkaya dogru kayiyordu, sanki arka kismi daha agir mis gibi. Hep birisi gelip düzeltmesi gerekiyordu ve bu beni cok rahatsiz etmisti rüyamda. Annem ve babam bu durumdan cok mutsuzlardi ama nisanlim (gercek hayatta 3 senelik erkek arkadasim) bu durumdan sanki haberi yoktu. Görmüyordu öyle uldugunu.

    Bu rüyanin tabirini siz cözebilirmisin?
    Cok tesekkürler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,