RuyaTabirleri.com

Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada eldiven görmek, rüya sahibine heyecan verecek ve mutlu edecek olaylarla karşılaşmasına delalet eder. Kısmet ve başarı anlamına gelirken bir yandan da hayır bulmak şeklinde tabir edilir. Rüyasında eldiven gören kişi güzel bir iş teklifi alır, yeni bir eve taşınır ya da arabasını değiştirir. Hayatın iyi yönde ilerlemesine ve her geçen gün rüya sahibine yeni şeyler katmasına delalet eder. Çok çalışıp, emeğinin karşılığını almaya ve geleceğine yatırım yapmaya tabir edilir. Rüyasında eldiven gören kişinin her gün uyanmak için yeni bir sebebi vardır. Kişi hiçbir zaman umutsuz ve karamsar olmaz, olumsuz düşüncelerle neşesinin kaçmasına izin vermez.

Rüyada Eldiven Takmak

Rüyasında eldiven taktığını gören kişi yakınındaki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilir, huzuru kaçabilir. Bu kişiler rüya sahibinin hayatının merkezinde olan ve çok değer verip, üstüne titrediği kişiler olarak değerlendirilir.

Rüyada Eldiven Giymek

Ağız tadına delalet eder. Rüya sahibinin naif, kibar ve ince yapılı olması nedeni ile herkes tarafından sevilip en aksi ve geçimsiz kişilerle dahi anlaşabileceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine tabir edilir.

Rüyada Eldiven Çıkarmak

İkili ilişkilerde özellikle de aşk ilişkisinde fedakârlık yapmaya, özveri göstermeye, cefakâr ve alçak gönüllü olmaya delalet eder. Rüya sahibinin karşısındakine karşı biraz daha tevazu gösterip, anlayışlı olması gerekebilir.

Rüyada Eldiven Hediye Etmek

Rüya sahibinin bir davasında zaman aşımı yaşanacağına ve bu işten kurtulup, bu işle uğraşmasına ve kafa yormasına gerek kalmayacağına yorulur.

Rüyada Eldiven Hediye Almak

Rüyasında birinden hediye olarak eldiven aldığını gören kişi bir fedakârlık yapmak zorunda kalabilir ya da birine arka çıkmak isteyebilir. Rüya sahibinin bir yakını için büyük bir vefa örneği göstereceği anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Eldiven Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ezgi (29 Aralık 2014 saat: 11:59)

  Rüyamda çok sevdiğim ama sevgilim olmayan kişiyi el ele tutuşarak onun bi tanışının yanına gidiyoruz ellerimde siyah eldiven takılı her ikisindede tanışın yanına gitdigimizde eldivenlerden biri çıktı elimden normal tokalaşdık sonradan o kişi elini uzatarak elini öpüp başıma koydum daha sonradan sevdigim kişiyle el ele tutuşarak gittik ellerimde yine eldiven takılıydı


 2. nur (28 Ocak 2015 saat: 11:26)

  rüyamda evimizin çok yakınındaki bir takıcıda siyah üzerinde minnie yazan ve minnie nin resmi olan bir eldiven görüyorum ama 2 çift biri normal ötekinn bir parmağı yarıya kadar bir parmağı düz bir parmağı yarıya kadar bir parmağı düz sonra bir anda kendimi bizim evin caddesinin orada buluyorum yanımda annemde var anneme eldiveni anlatıyorum annemde tamam diyor ve almaya gidiyoruz ama eldivenler çok pahalı alamıyoruz bu arada en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim


 3. Ayse (13 Mayıs 2015 saat: 13:18)

  Rüyamda sevdiğim kişinin olduğunu duyuyorum ve hic görmediğim arkadaşıyla evlenmek uzereyim.alelacele evleniyorum.sebebi de belli değil.herşey hazır beyaz gelinlikleyim.ve ellerimede beyaz kesik eldiven takiyorum..ama parmaklarim kisa olduğu için kesik eldiven de bile ancak parmak uclarim görünüyor.sonra takılar seçmeye çalışıyorum zar zor seviyorum takiyorum.hepside pırlanta parliyor.sonra salona çıkıyorum herkes beni çekiyor ama damat yok yani ölen sevgilimin arkadaşı..
  İçeri kaciyorum bi sure sonra odama geliyor evlencegim.kişi ve onu ilkkez görüyorum gercektede ruyadada yani tanımıyorum.sonra.salona geçiyoruz taki töreni falan..
  Ogece orda ben ve kizkardesim o kocaman dairesel binada kayboluyoruz hatta kimse yok..
  Guvenlik sekteryalar bomboş..
  Sonra epey gittikten sonra kantin gormusuz ve insanlar vardı..
  Kentinden bisiler aldık tam dönerken rüyada eşim bana sesleniyor ve birbirimizi bulmus olduk.
  Tuhaf olan ertesi gün nisan gibi bisey yapacakmisiz ve annem bana turkuazi bol kremi az bi kıyafet almış..ayakkabıyı unutmuştu ayakkabiyida turkuaz almaya çıkmıştır.
  Çok uzun bi ruyaydi..neyseki bitti..
  Yorumunu bekliyorum


 4. Fatma (15 Eylül 2015 saat: 07:06)

  Rüyamda bi kız çocuğu dogurmustum ve mavi bi örtü içindeydi sonra bi anla bi yerden eldiven aldım küçücük bebek eldiven di sonra eldiveni kokluyordum ve uyandım. İsmiM fatma 21 yaşındayım ve bekarım.
  Şimdiden yorum yaptığınız için teşekkürlerimi sunuyorum hoşçakalın


 5. handan çakır (08 Kasım 2015 saat: 19:26)

  rüyamda eski çalıştığı.öğle yemeğine gidicektik birlikte.ben hazırlanmak için giyinme odasına gittim.üzerimi giyindim.ve bir sürü eldiven yün eldivenler.atkı şeklinde dikilmişti rüyamda.boynuma takıcaktım.eldivenler atkı gibiydi.bir sürü eldiven iplerle birbirine bağlanmış.boynuma takacaktım.ama takamadım.nasıl takıcam bunları diye arkadaşıma sordum arkadaşım benim gibi takacaksın dedi.lakin onun boynunda koyu yeşil bir şal vardı.daha sonra o eldivenleri boynuma takmadım ben.iki poşet yün vardı elimde onları işyerine bırakmak istedim.müdür buraya bırakamazsın üst katta bırak dedi.ben de yün dolu poşetleri aldım dışarı çıktım bir yere bırakırım geçerken alırım diye düşündüm.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,