RuyaTabirleri.com

Rüyada Ele Kına Yakmak

Rüyada ele kına yakmak, her türlü hayırlara yorumlanan bir rüyadır ve rüya sahibinin başına gelecek çok güzel olaylara, alacağı yeni ve güzel haberlere işaret eder. Kişinin hayatında çok güzel gelişmelerin olacağı bir döneme girdiğinin de habercisidir. Rüyasında eline kına yakan kişi bir bayansa, çok güzel bir kısmeti çıkar ve tez zamanda hayırlı bir evlilik gerçekleştirir. Sevinç dolu günlere ve ferahlamaya işaret eden rüya, kişinin tüm emellerine ulaşacağı ve isteklerinin gerçekleşeceği anlamına da gelir. İslami açıdan eline kına yakan kişinin bir adağı gerçek olur ve Allah katında istekleri karşılık bulur. Evli bir kadın rüyasında eline kına yaktığını görürse eşinden çok büyük bir sevgi görür ve değerli bir hediye alır. Ele yakılan kına tutmaz ise bu kişinin özel hayatındaki kimsenin duygularını yeteri kadar açığa çıkaramaması anlamına gelir. Elindeki kına nakışlı ise ve şekiller bozulmuş ise bu durumda kişinin evlatları ile ilgili büyük bir sıkıntıyla karşılaşması anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Kına Yakması

Bir erkeğin rüyasında kına yaktığını görmesi çalıştığı işle ilgili büyük bir şöhret sahibi olacağına ve bekar ise yakın zamanda nişan ya da söz yapacağı anlamına gelir. Avucuna kına yakan erkekler büyük paralara sahip olur ve gayrimenkul yatırımları yaparlar. Mal ve mülk anlamına gelen kına aynı zamanda salih bir kişi olunduğuna da tabir olunur. Kınasını gizlemeye çalışan bir erkek veya kadın gizli işler yapar ve bunu herkesten saklamaya çalışır.

Rüyada Sakala Kına Yakmak

Rüyasında sakalına kına yaktığını gören kimse Allah katında sünnetlere uyan ve peygamber efendimizin izinde giden bir kimse olur. Dini vecibelerin eksiksiz ve içtenlikle yerine getirildiğine yorumlandığı gibi, aynı zamanda muhtaç kimselere yardımlarda da bulunur.

Rüyada Saça Kına Yakmak

Kişinin beyazlamış saçlarına kına yaktığını görmesi, mevcut kuvvetini daha da artıracağına, düşmanlarına karşı zafer kazanacağını ve işlerindeki tüm isteklerini gerçeğe dönüştüreceğini işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ele Kına Yakmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. aylin (06 Şubat 2015 saat: 14:24)

  Ruyamda sirasiyla esim ben ve tanımadığım yaşlı bir teyze oturuyor. Otobüs duragi gibi bir yerdeyiz.elimde poşetler var. Ellerim dikkatimi çekiyor. Elimin ici Parmak uçları koyu avuç içi daha açık bayaa kinalanmis.bu nedir diyorum. Yasli teyze içinde birşey kalmış. Ruyanda sana kina yakmislar. Oy kuzum canim falan diyor. Neden ki diyorum.elimi ters ceviriyorum uzerinde de kina çat diye renk veriyor nokta gibi. Nedenini teyze aciklayacakti. Alarm çaldı uyandim. Ne demektir.


 2. Ela Gül İla (08 Mayıs 2015 saat: 11:33)

  Dün gece Rüyamda annemle elimle kına yakılmıştı ve normalde kına benim ellerimi pek tutmaz soğuk kanlıym diye ama rüyamda ellerim ateş kırmızısı kadar kırmızı olmuştu şaşkınlıkla anneme gösteriyordm baktım ki annemin de öyle olmuştu bu rüya nasıl tabir edilir acaba :-) ii günler


 3. seda (20 Eylül 2015 saat: 11:46)

  Ruyamda çok yakın arkadaşımla elimize kına yakılmış. Ellerimize baktigimizda benimki kıpkırmizi tutmus parmaklarim ellerimin üstü dahi kına idi ve tutmustu. Aynaya bakip elimin yansimasini gorunce sasiriyorum nasil olmus da bu ladar tutmus diye. Arkasimin ellerine bakiyorum, o da ayni benim gibi yakmis onun da ellerinin uzerinde filan kina var fakat benim kinalarim kadar kızıl değil acik turuncu.


 4. beyza (06 Kasım 2015 saat: 11:16)

  ruyamda elime kına yakıyordum ve o elimde ki kinayla yemek hazırliyordum sonrada sofraya oturup yemem yiyrdum ama yemek yedigim zaman o kna kaybolyrdu acaba bu ne anlama gelyor bide param calınıyordu bir arkadaşım cüzdanimi calıyordu ben sokak ortasında bağıra bağıra ağlıyordum bi surrü insan vardı hava cok yağmurluydu ve sonrada kendimi arabada buluyordum biz ailece bi arabadaydık annem cok güzel bi kolye boynuma takıyordu o kargasanın icinde


 5. ismail (13 Kasım 2015 saat: 22:57)

  Gerçekte sabah kına ile uyandım ellerimë yapmışlardı. Bunu son iki yılda 4 defa yaptılar. 2 defada rüyada yaptilar. Yine geçen sabah kına ile uyandım. 2 gün geçti bu sefer rüyamda 2 elime ve sağ koluma yaptılar. Sonrada yaptıktan sonra bana ilik kanserisin dedi bi ses ve uyandım.


 6. derya (05 Şubat 2016 saat: 11:12)

  rüyada dedem gilin evin içine bomba koymuşlar heryer patlıyacak bende elime geçen birşeyleri alıyorum dışarı çıkıyorum ev patlıyor sonra içeri girip bakıyorum sadece bir oda zarar görmüş .sonra bir eve giriyorum ve o evden dışarı kaçıyorum dışarıda köpekler var hepsi zincirle bağlı bana dokunamıyorar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,