RuyaTabirleri.com

Rüyada Eline Kına Yakmak

Rüyada eline kına yakmak, kibirli ve kendini beğenmiş bir karaktere sahip olunduğuna ve diğer insanları kendinden aşağı görmeye işarettir. Eline kına yakan kadın güzelliğine aşırı düşkün olduğundan dünya işlerine de çok fazla ilgi duyar. Manevi duyguları zayıf olan kimseyi ifade eden rüya İslami açıdan da değişik şekillerde yorumlanır. Rüyasında eline kına yakan kişi bekar ve genç bir erkek ise evleneceğine yorumlanırken, evli bir erkeğin eline kına yakması kızı veya kız kardeşini evlendireceğine, evlerine dünürcü geleceğine yorumlanır. Farklı bir yoruma göre eline kına yakan kişi ellerini kullanacağı bir meslek sahibi olur veya bu yönde bir eğitim alır.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyada kına yakmak dini açıdan çok hayırlı rüyalardan biridir. Kişinin başına türlü iyilikler geleceğine, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve manevi anlamda dini vazifelerini büyük bir titizlikle yerine getireceğine delalet ede. Rüyada kına yakmak bekar kimseler için dünürcü gelmesine veya gidilmesine, evlilik veya nişana yorulur. Rüyada kına yakmak kişinin dualarının veya adaklarının kabul olmasına da işaret eder. Kına yaktığını gören kişi el sanatları konusunda da ustalaşır veya bu branşlarda eğitim alır.

Rüyada Saça Kına Yaktığını Görmek    

Kişinin çok mutlu olacağına ve büyük sevinç yaşayacağı haberler alacağı şeklinde yorumlanır. Saça kına yakmak genellikle hayırlı kısmetlere ve bol rızka işaret eder. Kişinin başına talih kuşunun konduğu şeklinde de yorumlanan rüya şansın ve bahtın açılacağına da delalet eder.

Rüyada Ayaklara Kına Yakmak

Çok büyük bir mirasa kavuşulacağına ve gelir elde edilecek olan gayrimenkullere sahip olunacağına işaret eder. Aileden gelen büyük bir paraya, alınacak mallara veya kurulacak yeni işe delalet eden rüya aynı zamanda yolculuklara çıkılacağını ve kişinin bereketli, kısmetli, zengin bir hayata sahip olacağını tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Eline Kına Yakmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. yasemin deniz (17 Ocak 2015 saat: 11:57)

    Rüyamda bir sandalyede oturmuştum çok net değil hayal mayal parmaklarımın ucunda felan ellerimde kına olduğunu gördüm. Bir rüyamda bir kere değil sürekli sürekli üzerime değişik değişik böcek gibi şeyler yapışıyo hep onlardan kurtulmaya çalışıyorum vücudumdan temizlemeye calışıyorum vücudumun her yerindler sürekli görüyorum bazılarında kaçmaya çalışırken yapışıyorlar üstüme çok merak ediyorum anlamını


  2. Özlem (15 Eylül 2015 saat: 06:37)

    Ruyamda ellerim ikinici acmisim ikisinde ve parmaklarima okada duzgun kina yakilmiski cok guzeldi ama kina yikanmais yesilimsi duruyordu ama elime cok guEl girmis ve ben ellerimi acmis k8nali bir sekilde yukari bakiyordum sanki birine gosteriyordum ne anlama geliyor acaba


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,