RuyaTabirleri.com

Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek, kısmet almaya, şans elde etmeye, fırsatları iyi değerlendirip başarılı olmaya ve hedeflerine yakınlaşmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin kısmeti olarak görülür ve çok karlı bir iş yapacağı, ihtiyacı olan kazancı elde edeceği ve rahata kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada elma yemek, helal ve makbul olan ekmeğe tabir edilirken, bolluk, bereket ve zenginlik olarak da kabul edilir.

Rüyada Elma Yediğini Görmek

Rüyada elma yediğini görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına ve rüya sahibinin gelirinin artacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin bereket kapılarının ardına kadar açılacağı ve Allah’ın kendisine sayısız dünya nimeti sunacağı anlamına gelir.

Rüyada Elma Toplamak

Rüyada elma toplamak, rüya sahibinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu ve büyük bir arzu ile gerçekleştirmek istediği hayallerinin çok kısa bir süre sonra beraberinde büyük kısmetler getirerek gerçekleşeceğine ve büyük hayırlara vesile olacağına alamet eder.

Rüyada Elma Almak

Rüyada elma almak, rüyayı gören kişinin, yıllardır gece gündüz çalışarak biriktirdiği parasını, çok hayırlı ve büyük kazanç getirecek bir iş için harcayacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Elma Yemek

Rüyada sarı elma yemek hiç iyi değildir. Rüya sahibi için kendini hiç de iyi hissetmeyeceği bu nedenle işinden ayrı kalacağı, evde olmaktan çok sıkılacağı ve bunalacağı günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kurtlu Elma Yemek

Rüyada kurtlu elma yemek, rüya sahibine karşı samimi ve dürüst olmayan bazı kimselerin varlığına alamet eder. Bu kişiler art niyetli, ikiyüzlü, kem gözlü, yaptıkları ile söyledikleri bir birine uymayan kimseler olarak tasvir edilirler.

Rüyada Kırmızı Elma Yemek

Rüyada kırmızı elma yemek, başarıya ve mutluluğa giden yolu bulmaya ve o yolda emin adımlarla yürümeye alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Elma Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hasan merkit (13 Şubat 2014 saat: 08:05)

    yeni taşınmış boş bir evin içinden poşet poşet elmalar ve birazda kalan ev eşyası birtanede bebek o elmaların içinde karpuz kadar bir kırmızı elmayı buluyordum yiylcem diye aldım ama kocamandı ve yemeğe başlıyordum birileride vardı ama Hatırlamicam ve başka bir poşette o böyük kırmıı elmadan daha köçük sarı sanki birazda yamuk bir elma vardı onuda o bebeğe yediriyordum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,