Rüyada Emzirmek


Rüyada kendi bebeğinizi emzirdiğinizi görmeniz, bebeğinizin ileride çok başarılı olacağına işaret eder. Bu rüya çocuğunuzun yüksek bir makama ulaşacağına delalet eder.

Bir kadının rüyasında kendi memesinden süt emdiğini görmesi, çocuklarının mallarını harcayacağının habercisidir. Böyle bir rüya görmüşseniz, çocuklarınız adına yaptığınız yatırımlar konusunda dikkatli olmalı ve bu yatırımlara dokunmamaya önem vermelisiniz.

Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada emzirmek insanın şefkat ve merhamet duygularının açığa çıkmasıdır. Gerçek yaşamınızda insanlara yardım edebilir, onların önlerindeki engelleri kaldırabilir ve dostlarınıza güç vererek hayırlı işler işleyebilirsiniz.

Emzirmek rüya tabiri

Rüyada birisini emzirmek

Hamile kadınlar için bu rüya tabir olunmaz. Hamile kadınlar genellikle rüyalarında bebekle ilgili birçok şey görürler. Bu tarz rüyalar psikolojik olarak tabir edilir ve bir anlama işaret etmedikleri düşünülür.

Rüyada kadın, erkek, bebek ya da çocuk herhangi birini emzirmek, amaçlarınız konusunda şansınızın pek de yaver gitmeyeceği bir döneme girdiğinize işaret eder. Bu nedenle eğer yatırım yapmayı yada mal veya mülk satın almayı düşünüyorsanız, bu planlarınızı ileriki bir tarihe ertelemenizde fayda olacaktır.

Bu rüyanın alternatif bir diğer tabiri ise geçim zorluğu yaşayacağınız yönündedir.

Bir kadının rüyasında bir erkeği emzirdiğini görmesi mal varlığını bir erkekle paylaşacağına yorulur. Erkeğin emdiği süt miktarı ise malın ne kadarının erkeğe geçeceğinin işaretidir. Eğer çok fazla süt emmişse bu durumda rüyayı gören kadının çok malı harcanacak demektir.

Rüyada çocuk emzirmek

Rüyada süt içme yaşını geçmiş bir çocuk emzirdiğini görmek, rüya sahibinin hapse gireceğine delalet eder. Bu rüyanın bir diğer tabiri ise rüya sahibinin hafif bir hastalık atlatacağı yolundadır.

Erkeğin çocuk emzirmesi

Çocuk emzirdiğini gören bir erkek, gerçek yaşamında bazı sıkıntılı olaylar atlatacak demektir.

Süt emmek

Rüyada kendisinin emzirildiğini gören kişi hapse düşer. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya son derece hayırlıdır. Bir kimsenin kendisinin emzirildiğini görmesi, başkalarının yardımlarıyla hanesinin bereketleneceğine işarettir.

Eğer herhangi bir hayvanın memesinden süt emdiğinizi görmüşseniz yakın zamanda kısmetleriniz açılacak demektir.

Kirmani rüyada süt emmekle ilgili güzel yorumlar yapmıştır. Rüyada süt emdiğini gören kişinin malı artar. Eğer eti yenilmeyen domuz, köpek, kedi gibi hayvanların memesinden süt emmişseniz, elde edeceğiniz mallar helal yoldan gelmeyecek demektir. Eğer eti yenen inek, koyun gibi hayvanların memesinden süt emmişseniz, bu durumda mallarınız helal yoldan hanenize girecek demektir.

Gerçek yaşamında hasta olan bir kişinin rüyasında süt emdiğini görmesi hayırla yorumlanır. Bu rüya hasta olan kişinin yakın zamanda şifa bulacağının işaretidir.

Bir kimsenin kendi annesinin memesinden süt emdiğini görmesi makamının yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Eğer süt emmek için bir insanın uygun olmayan bir azasını emmeye kalkmışsanız, bu rüya, sonuca zor ulaşacağınız işlere girişeceğinize delalet eder.

Cabir’ul-Magribi memesi bulunmayan insan veya hayvandan süt emen bir kişinin yakın zamanda paraya sıkışarak birinden borç isteyeceğine fakat bu kişinin kendisine istediği borcu vermeyeceğine delalet eder.

Kendi elinden süt emdiğini görmek son derece hayırlı bir rüyadır. Çabalarınız ve emekleriniz sonuç verecek ve geleceğiniz bolluk, bereket ve sefa içerisinde geçecek demektir.

Süt emdiği halde süt çıkmadığını görmek, kısmetinin bir süre azalacağına işaret eder.

Rüyada emzirmek psikolojik yorumu

Rüyada emzirmek sevgi, şefkat ve ilgiyi sembolize etmektedir. Bu duygular gerçek yaşamınızda ihtiyacınız olan duydular olabilir. Bu rüya aynı zamanda kendi içinizdeki gizli bir yönünüzün gelişmekte olduğunu da simgeleyebilir.

Birisi emzirme görmek için kendinize bir gizli yönü besleyici olduğunu gösterir.

Rüyada Emzirmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. güneş (21 Ocak 2014 saat: 11:57)

  rüyamda bir erkek tarafından tecavüze uğramışım ve hamile kalmışım fakat kimin tecavüz ettiğini ve ne şeklide etiğini bilmiyorum orasını hiç hatırlamıyorum.sonra tek başına bir doğum yapıyorum erkek çocuk dünyaya getiriyorum onu emzirmeye çalışıyorum fakat sütüm hiç yetmiyorum internetten araştırıyorum süt nasıl daha fazla olur diye sarımsağın sütü artırtığını öğreniyorum ve sarımsak yiyorum.Çocupumu emziriyorum.

 2. canan (27 Ocak 2014 saat: 08:40)

  Merhaba ben normal hayatta 3.5 aylik hamileyim ve iki tane oglum var. Ruyamda hic sanci falan cekmeden dogum anini gormeden dogum yapmissim.cok kolay oldu diye seviniyorum kizim olmus cok tatli guzel saclari omuzlarinda uzun opuyorum seviyorum ama bebeklik aninda degil 3 aylik falanmis ruyamda bunu aliyorum emziriyorum geri uyuyor ama ruyamda bol bol emziriyorum kizimi acaba ne anlama geliyor yorumlarmisiniz?

 3. sevil 58 (03 Mayıs 2014 saat: 07:40)

  S.a. ben rüyamda annemin kucaginda bi bebek görüyorum ve bu bebegin annesi ölmüs, annesi de nefret ettigim ve kirildigim bir kisi. Annemi kucagindaki bebek aclikdan agliyor ve titriyor annem bana israrla kizim bebegin ne günahi var sunu sustur diye yalvariyor.ben o sira hazirlaniyor annemlerden disari cikiyor telefonumla cüzdanimi bebek besiginin icine koyuyorum. En son dayanamayip iceri geri giriyor ve yüzüne dahi bakmadigim Bebegi kucagima alarak emziriyorum ve bi süre sonra uyudugunu farkediyorum. Uyurken dudaklarina bakip bebegin gülümsemeye basliyorum. Orda uyandim.

 4. zeynep algur (16 Mayıs 2014 saat: 17:44)

  rüyamda ilk tatlı bi tavşan bulup eve getirdim sonra tavşan ben grmeden bebek oldu bebeye baktım ve beniemmeye başladı ve emdikçe büyüdü . biraz korkutucu büyük bir et yığını haline geldi.ve beni daha kötü emmeye başladı. süt yoktu.ben korkunca onu kardeşimden dişarı atmasını istedim .erkek kardeşim onu dışarı atarken küçük bişey olarak attı biçimsiz çöp gibi bişey . kardeşime uzağa at dedim bidaha gelir dedim ama karanlık bahçeye attı
  ve rüyam korkuyla bitti .

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , , ,