RuyaTabirleri.com

Rüyada Endişelenmek

Rüyada endişelenmek, kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili bazı korkulara ve telaşlara düşeceğine yorulur. Rüya sahibinin işindeki verimliliğin ve başarılarının azalmasına neden olacak kötü, tatsız ve olumsuz olaylar yaşayacağına bu nedenle umutsuz ve karamsar olacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine delalet eder.

Rüyada Endişeli Olmak

Rüyada endişeli olmak da endişelenmekle aynı şeydir ve her iki rüyanın yorumu da benzer şekilde yapılmaktadır. Rüyayı gören kişinin herşeyden elini eteğini çekmesine, tüm keyfini, ağız tadını, neşesini kaybetmesine, yaşam enerjisinin de düşmesine neden olacak bazı musibetli olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Korkmak

Rüyayı gören kişinin hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve kendisine sürpriz olacak gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse kendini yeniden doğmuş gibi hissedeceği olaylarla karşılaşacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına tabir edilir.

Rüyada Korkup Ağlamak

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi tüm sıkıntılarından kurtulacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına, mutluluğa ve başarıya emin adımlarla ilerleyeceğine ve rüyasının tam aksine gözyaşlarını silmeye, yaralarını sarmaya ve acılarını da unutmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Korkmak Endişelenmek

Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde işlerinin düzeleceğine, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine ve içinin de rahatlamasına vesile olacak gelişmeler yaşayacağına yorulur ve hayırlara alamet ettiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Endişe Etmek

Rüyayı gören kişinin kurulu düzeninin sarsılacağı, geçim derdinin başgöstereceği, alım gücünün düşeceği ve bu nedenle aile içindeki iyi geçiminin, rahatının ve konforunun da bozulacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Endişelenmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Irmak (04 Şubat 2015 saat: 14:53)

    Ya bn 5 sn lik bir endişeydi ben apartmannın bahçesinde koşuyodum çıplak ayaklaydım iğne patmıst çıkarmıstım bidaha kosmustum kirlenmistip kıyafet lerimi topladım birden evdeydim vee bonyoaydım kıyafetleri koymustu banyo yapcaktı m ölü fare delikteydi banyo deliğinde sinirlenip endişelendim nasıl banyı yapcm diye..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,