RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Rüyada erkek bebek sahibi olmak, önemli işlerde yer almaya, kariyerde yükselmeye, çalışma hayatında başarılı olmaya işarettir. Rüyasında erkek bebek sahibi olduğunu gören kişi yakın zamanda sevineceği bir haber alır. Erkek bebek rüya sahibinin ömür boyu sürecek mutluluğa ve neşeye sahip olmasıdır. Erkek bebek rüyaları hep hayırla yorulur. Bu rüya evli kadınlar için çocuk sahibi olmak, bekârlar içinse yakın zamanda gerçekleşecek evliliktir. Bu rüyayı gören tüm sıkıntılarından kurtulur ve feraha erişir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi sadaka verir ve insanlara faydalı olur. Genellikle hayırlı bir rüyadır. Elde edilecek nimetlere de yorulur. Bu rüyayı gören herksin imreneceği bir zenginliğe ulaşır ve bu zenginliği hak yolunda tasarruf eder. Bu rüyayı gören eylemleri ile herkesin takdirini kazanır. Bu rüya gelecekte gelişecek mutlu olayların habercisidir. Rüyayı gören kişi gerçekten çok güzel nimetlere kavuşur. Aynı zamanda bekârlar için de bu rüya evlilik ve çocuktur. Mutlu bir yuvanın habercisi, uzun zamandır beklenen haberlerin müjdecisidir.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek 

Bu özellikle bekârlar için hayırlı bir kısmettir. Evlenmek isteyen bir genç bu rüyayı görse kısa zamanda mutlu olacağı, hayırlı bir kişi ile karşılaşır. Yine her konuda hayırlı bir rüyadır bu. Kısa zamanda ulaşacak müjdeli bir haberdir. Rüyasında erkek çocuğu gören işinde başarıya ulaşır. Çalışma hayatında yükselerek makam ve mevkii sahibi olur. Sıkıntılardan sonra feraha erme, rahat bir yaşam sürme, çekilen zorlukların bitmesi, yaşanılan kötü durumlarda kurtulma, gönlün huzura ermesidir.

Rüyada Erkek Çocuğun Ağladığını Görmek

Bu rüya kısa süreli sıkıntılara işarettir. Rüyasında erkek bir çocuğun ağladığını gören kişi yakın zamanda bazı zor durumlara düşer fakat bu durumlardan kurtularak da feraha erer.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyasında erkek bebek doğurmak sıkıntıların gitmesine işarettir. Bu rüya çekilen sıkıntıların nihayete ereceğini gösteren bir müjdedir. Rüyasında erkek bebek doğuran kişi gerçekten de çocuk sahibi olur. Bu rüya hayırlı kısmetlerin habercisi de olabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayşegül yardım (31 Mayıs 2014 saat: 12:38)

  hamileyken gördüğüm bir rüyaydı

  evdeki küçük kızım beni uyandırdı ve onu tuvalete götürdüm.onun yanında 2-3 yaşlarında sevimli ve tatlı bir erkek çocuğu vardı.onu sevdim okşadım acaba benim çocuğum mu diye.sonra onları tuvalete götürdüm.tuvalete götürdükten sonra o erkek çocuğunu sevdim ve yatağına yatırdım.onu çok sevdim tıpkı benim çocuğum gibiydi.kanımdan canımdan gibiydi.ama o çocuğun benim olduğundan kesin olarak emin değildim ama tıpkı benim çocuğum gibiydi bu rüyayı hamileyken gördüm.


 2. ebru şabablı (14 Ekim 2014 saat: 23:38)

  Ruyamda sezeryan dogumla erkek bebek sahibi oluyorum 3yada 5 gun arayla tekrar goruyorum birkacgun sonrada tekrar baska ruyada 6 7 aylik cok guzel bir erkek bebegini seviyorum ne anlama geldini merak ediyorum ve benim gercek hayattada 2 tane oglum var bu ruyalari goreli bir ay oldu ama etkisinden kurtulamadim bebek yapmak istiyorum kizim olsun istiyorum ama ruyadaki bebek aklima geliyor oglummu olacak dusuncesi geliyor aklima ve ben birine kiz bebegi icin hamile kalmak istedimi soyledim oda bana ruyamda bana biri 1 tane mavi 1 tane beyaz battane verdiler bilmiyorum ne anlama geliyo dedi aklima hepside takildi sormak.istedim


 3. zehra (22 Nisan 2015 saat: 13:43)

  Merhaba rüyamda bir erkek çocuğum olduğunu ve onunla sürekli bi koşuşturma içerisinde görüyorum kendimi. zor koşullarda, yaşadığım şehri değiştiriyorum. en sonunda kendimi ve oğlumu arkadaşımın evinde görüyorum. Bu rüyayı gördükten sonra annemle konuştum ve kendisi de aynı gece rüyasında benim bir oğlum olduğunu gördüğünü söyledi.
  Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.


 4. Zeynep (16 Mayıs 2015 saat: 13:26)

  Evli ve 2 çocuk annesiyim rüyamda bir oğlum olmuş oluyor eşim onu emzirmemi söylüyor göğsümü yıkayıp emzirdiğimi gördüm sonra biraz büyümüş ve yürüyor olduğunu gördüm birileri adını soruyor Hamza diyorum adını yazıyorlar daha sonra bezini değiştirmek için altını açıyorum ve pipisini görüyorum çok tatlı bir bebekti


 5. Hasret (30 Mayıs 2015 saat: 17:27)

  Evliyim ve bir oğlum var. Rüyamda arka arkaya iki tane erkek bebek doğuruyorum. Ama doğum yaptığımı görmedim. Bebekler ikiz değiller. Sonra bebeklerden birini emziriyorum. Bebeklerin cinsel organına bakıp erkek diyorum. Kızım olmadığı için üzülüyorum ikiside erkek diyorum. Sonra bebeklerden birini kaybediyorum.


 6. Ebru (31 Mayıs 2015 saat: 23:07)

  Merhabalar
  ben dün gece tuhaf bir rüya gördüm bunu yorumlarsaniz sevinirim.
  annemin teyze oğlunun hanımını gödüm rüyamda ve erkek bebek sahibi olduğunu duyuyorum rüyamda ve bunu bana dayım söylüyordu rüyamda. Acaba ne anlama geliyor bu rüya?


 7. nevruz (25 Haziran 2015 saat: 20:16)

  Evliyim test yapip gebelik testinin pozitif ciktigini gördüm ve hamileydim sonra doğum yapmisim ve karsimda bi ciplak erkek bebek görüyordum kumral bi bebek ti bebek cinsini yapoyordu ama iki yerden geliyordu cişi ben eşime diyordum ne zaman doğum yaptim bi sanci bile hisetmedim senin beline iğne yaptik diyordu eşim saglici kendisi bebek kaç kg diyordun2 .800 gr diyordu


 8. Hatice (16 Eylül 2015 saat: 09:09)

  10 yaşında bir oğlum var ve 2 çocuk düşünüyorum ve kismetse15 kız oldun istiyoruz. Rüyamda bir oğlum olmuş rahmetli abimin yengem kucaklamış ben doğum yapmış ve doğum yaptığımı unutmuşum büyük oğlumu okuldan almaya gitmiştim. Eve geliyorum bir bebek dakikalar sonra a bu benim oğlum diye alıyor seviyor ve Emzirme istiyorum. İçimden keşke kız olsa diyip icerliyorum. Ama o kadar güzellik bana bakıp gülüyor. Yorumlarınızı rica ediyorum


 9. Pınar (24 Eylül 2015 saat: 09:02)

  Merhaba..Tüyamda bir erkek bebeğim olmuş..Ama hanilelik veya doğum görmedim sadece doğum yapmışım ufak tatlı bir oğlum varmış.Ama hemen hastaneden çıkıyorum dolaşıyorum ve bir türlü çocuğuma isim seçemiyorum..Bu arada kız kardeşiminde bir oğlu olmuş ama o tombul bir bebek..İki oda arasında gidip geliyorum..Bebeğimi emzirmiyorum yanımda değil sadece bir kere görüyorum..Ama rüya boyunca çok mıtlu heyecanlı ve enerjik hissediyorum..Yorumunuzu merak ediyorum


 10. yeşim (18 Ekim 2015 saat: 10:16)

  Bekarım ve 8 yıllık bir ilişkim var. Evlenip bir erkek bebeğimin olmasini cok istiyorum. Rüyamda evlilik dişı bir erkek çocugumun oldugunu goruyordum sevdigim kişiden. Ve bu durumu ailemizden saklamak icin kosusturuyorduk. Ki zaten gercek hayatta evlenmemize izin vermiyorlar. Bu ruyanin ne anlama geldigini aciklar misiniz lutfen.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,