RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk görmek genellikle insanın içerisinde ukde olan bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın rüyada erkek çocuk görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik gerçekleştirmesi olarak görülmektedir. İş yaşantısı kötü giden birinin rüyasında erkek çocuk görmesi iş hayatında büyük bir yükselişin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilmektedir. Hasta birinin rüyada erkek çocuk görmesi iyileşmeye işret olarak görülmektedir.

Bekar bir erkeğin rüyada erkek çocuk görmesi ise evliliğe hazır olduğunu gösterir. Kundakta erkek çocuk görülmesi başa gelen bir sorunun kısa bir süre sonra bertaraf olması olarak yorumlanmaktadır. Evli ve çocuğu olmayan bir kadının rüyasında erkek çocuk görmesi onun erkek çocuk istediğine delalet eder. Rüyada erkek çocuğun ağlıyor olması ise kötüye yorumlanmaktadır. Üstü kirli bir erkek çocuğunun görülmesi ise yakında birinin size ihanet edeceğinin göstergesidir. İhanet edecek kişinin de yakınınızda olması muhtemeldir.

Rüyada erkek çocuk doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğurulduğunun görülmesi kız çocuğunun doğmasına işarettir. Erkek çocuk bazı tabircilere göre iyiye yorumlanırken bazılarına göre ise üzüntü ve keder ortaya çıkaracaktır. Rüyada bir kadının erkek çocuk doğurduğunu görmesi ailede huzursuzluğa ve kötülüğe işarettir. Eğer bu kadın hasta ise ölüme işarettir. Bir erkek rüyada karısının erkek doğurduğunu görüyor ise bu kız çocuğunun dünyaya geleceğine ve hayırlı bir evlat olacağına işaret olarak görülmektedir. Bir kadının rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmesi çok kötü bir olayın başa gelmesi ve uzun bir müddet bu olay ile uğraşılması ama sonuçta rahatlığa erme şeklinde görülmektedir.

Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada erkek bebek gören bir kişi yakın bir zaman sonra müjdeli bir haber alır. Rüyada erkek bebeğin olduğunu görmek aynı zamanda kötü işlerin düzeleceği ve umulmadık bir yerden toplu bir para alınacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer görülen erkek bebek çirkin, sıska ve cılız ise bu dedikoduya ve kötülüklere işaret etmektedir. Yaşlı ve hasta birinin rüyasında erkek çocuk görmesi ecelinin yakın olması manasını ortaya çıkarmaktadır. Görülen erkek bebek dolgun ve sevimli ise aile saadetinin daim ve kaliteli olacağını sıkıntı var ise kısa sürede sonlanacağını belirtiyor.

Rüyada erkek çocuk sevmek

Rüyada erkek çocuk sevmek kişinin büyük bir düşmanı olduğu ve onun zayıf düşmesini beklediği, zayıf düştüğü anda saldıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu erkek çocuk eğer beyaz tenli ve uzun boylu ise sizin gizli düşmanınızdır. Bu kişi eğer kısa boylu ve esmer ise zengin ve çok tehlikeli bir düşmandır. Kişi eğer sarışın bir erkek çocuk seviyor ise ise yaşlı bir düşman olarak yorumlanmaktadır. Rüyada erkek çocuk seven kız ise tehlikelere açık bir durumdadır ve her daim kendini korumalı ve kollamalıdır. Rüyada erkeğin çoğu seven ve arkasından usul usul giden kişi düşmanına karşı galip gelecektir. Eğer erkek çocuğu gizliden seviyor iseniz. Bu size karşı büyük bir galibiyet sağlandığının göstergesidir.

Rüyada erkek çocuk emzirmek

Rüyada erkek çocuk emzirdiğini gören bir bayan yakında hamile kalacak ve kız bir çocuk dünyaya getirecektir. Evli ve çocuk sahibi bir kadın kendi çocuğunu emzirdiğini görüyor ise o çocuğun çok başarılı olacağına ve çok hayırlı bir evlat olacağına delalet olmaktadır.  Bir kadının yabancı birinin erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi riyakarlık ve düşmanlığın göstergesidir. Akrabalardan birinin sizin hakkınızda çok kötü düşüncelere sahip olduğu ve sizin kuyunuzu kazmaya çalıştığının göstergesidir. Aynı zamanda siz üzüldüğünüzde o çok sevinecektir. Eğer sütten kesilmiş bir çocuğu tekrar emzirdiğinizi görüyor iseniz bu dünya hayatında hapse girmeye veya hastalık geçirerek uzun süre yatakta kalmaya işaret eder. Rüyada erkek çocuğu emzirdikten sonra doymadan çocuğu sütten kesmek ise büyük bir şerre ve kötülüğe işarettir. Çocuğunun ona yapacağı bir saygısızlığa işarettir.

Rüyada erkek çocuk öpmek

Rüyada erkek çocuğun öpüldüğünü görmek gerçek hayatta büyük bir huzura işarettir. Bir erkeğin erkek çocuk öptüğünü görmesi iş hayatında büyük bir yükseliş yaşayacağının ve para kazanacağının göstergesidir. Öpülen erkek çocuk eğer sarışın ise bu kişinin amelinin iyi olacağına ve gelecekte büyük bir yardım alacağına işarettir. Bir kadının yabancı bir erkek çocuğu öptüğünü görmesi ise hiç umulmadık bir yerden büyük bir yardım geleceğine işarettir. Rüyada esmer bir erkek öpüldüğünün görülmesi aile içerisinde önemli bir mertebede görev almaya ve başarılı bir iş yürütmeye işarettir.

Rüyada erkek çocuğu yıkamak

Rüyada erkek çocuğu yıkadığını görmek feraha ve esenliğe işaret edilmektedir. Rüyada erkek çocuğu yıkadığını gören kadın yakın zamanda evlenecek ve bir kız çocuğu sahibi olacaktır. Rüyada erkek çocuk yıkadığını gören bir yaşlı kadının ise eceli yaklaşmıştır. Rüyada erkek çocuğu yıkadığını gören biri iş hayatında başarısız ise başarılı olacaktır. Rüyada erkek çocuğunu yıkamak ve yıkarken çok fazla kir çıktığını görmek ise işlerin düzeleceğine ve düşmanın yenileceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuk sahibi olmak

Rüyada erkek çocuk sahibi olduğunu gören kişi müjdeli bir haber alacak ve bu haber ile hayatı çok fazla değişim gösterecektir. Güler yüzlü bir erkek çocuk sahibi olduğunu görmek güzelliklerin yaşanmasına ve aile saadetine işaret iken, kötü ve çirkin bir erkek bebek görmek ise tam tersi kötü bir geleceğe ve doğacak çocuğun hayırsız olacağına, başa iş açacağına işarettir. Rüyada yaşlı ve hasta bir kişinin erkek çocuğu sahibi olduğunu görmesi dünyada misyonunu doldurduğuna ve artık ecelinin yaklaştığına işaret edilmektedir.

Rüyada erkek çocuk psikolojik analiz

Rüyada erkek çocuğun görülmüş olması çok değişik yorumları beraberinde getirmiştir. Erkek çocuğu gören kişiye ve erkek çocuğun görülüş biçimine göre çok çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Rüyada erkek çocuğu gören biri güvenilir bir dosta sahip olacak o dost ona hayatı boyunca sahip çıkacak ve ona menfaatsiz bir biçimde saygı duyacaktır. Rüyada erkek çocuğu doğurduğunu gören bir kadın için üzüntü keder ve hastalık görülmektedir.

Bu anlamda çok fazla erkek çocuğu isteyen birinin erkek çocuk görmesi muhtemeldir. Bu sebeple durumuna şükretmeyen birinin erkek çocuk görmesi onun için kötü bir amele işaret edilmektedir. Bir erkeğin rüyada erkek çocuğu olduğunu görmesi veya erkek çocuk görmesi o kişinin iş hayatına büyük bir gelişme kaydederek sürekli ileriye doğru adım atacağını göstermektedir. Rüyada gelişme çağına girmiş ve artık genç olmaya başlamış bir erkek çocuğun görülmesi ise kuvvete ve aile büyüklerinden birine yardım yapmaya işaret edilmektedir. Rüyada evlenmemiş birinin erkek çocuk görmesi onun dünyada saadeti bulmasına ve kaliteli bir yaşam sürmesine işarettir.

Rüyada asabi bir erkek çocuğu gören kişi ise vicdanının acıdığına ve geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü pişman olduğuna işarettir. Eğer bu çocuk size bağırıyor ise sizin vicdanınızın yaptığınızı kabul etmediğine işaret edilmektedir. Rüyada erkek çocuğun öldüğünün görülmesi ise büyük bir felakete işaret edilmektedir. Eğer bu erkek çocuk sizin ailenizden veya akrabalarınızdan biri ise yakında bir ölümün olacağının habercisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Erkek Çocuk Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. leyla (22 Aralık 2013 saat: 00:40)

  ruyamda yakın akrabam olan bekar bir genç var ve aynı işyerindeyiz rüyamda bu delikanlı kucagında bir bebek emziriyordu ve bana bişey anlatacaktı yanına gittim dur bakma dedi çocuk emzirdiği için tamam bakmıyorum dedim ve bakmadım sadece çocuğu kucagında gördüm ama emziriyoruu kadın gibi bunun anlamı nedir çok tuaf bir rüya

 2. leyla (23 Aralık 2013 saat: 12:58)

  merhabalar eski erkek arkadaşım ailesi tarafından zorla evlendirildi ve karısı hamile ne yaptıysak bizi ayırıp evlendirdiler aylar önce neyse geçen gün rüyasında benim yanıma kardeşi ve kız arkadaşı ile geliyorlarmış ben yeşilllik bir yerler de yanlız başıma yaşıyormuşum bana geldiklerinde bir kara buluttan yağmur içinde yağmur yağmaya başlamış ve biz 4 ü müz kaçmaya başlamışız sonunda bölgenin zirvesine kadar koşmuşuz o sırada kardeşi yeter kaçmayalım bir şey var bu işte demiş ve kardeşinin kız arkadaşı ( benim yeğenim ) yağmur bulutuna dönmüş ve avuçlarını açmış önce kız bebekler ama saçlı yeni doğmuş gibi değil ardından erkek bebekler gelmeye başlamış eski sevgilim neden hep kız derken erkekler de gelince rahatlamış ve çocuklardan biri düşecek gibi olmuş almış kucağına erkek çocuğu ve bebek konuşmuş baba benim adım ne demiş sevgilim de beni göstererek annene sor demiş çocuklar bizimmiş aceba nedir bu rüya nın yorumu ?

 3. ahmet (28 Aralık 2013 saat: 09:54)

  merhabalar ben nişanlı bir erkeğim rüyamda evden apar topar çıkmışız arabamla yanımda birileri var hastaneye gidiyoruz hastanenin önünde durdum koşturarark içeri girdim oğlun oldu dediler birde baktım ki hafif sarı saçlı sanki böyle doğmuş altı aylık olmuş gibi tombul yanaklı oldukça toraman bir erkek bebek halamın kızının kuçağında ben ikiz istediğim için içimden tüh be tek oldu diyorum sonra rüya bitti ben 29 yaşındayım geçen gün ağır kaldırdığım için rüyanın gecesi yatakta sorun yaşadım sex açısından bu rüyanın anlamı nedir…

 4. sibel (30 Aralık 2013 saat: 13:07)

  komşumuz olan bi erkek arkadaş beni rüyasında görmüş ve 2 gün arayla aynı rüyayı görmüş. rüyasında benim kapımın önüne gelmiş erkek kardeşim onun arkadaşları falan da varmış kapı kalabalıkmış sonra evden çıktığımda kucağımda benim 1.5 yaşında oğlumun olduğunu görmüş bebeğim beyaz tenli ve mavi gözlüymüş.ben bekar birisiyim.. acaba komşumun rüyasında benim oğlumun olduğunu görmesi ne anlama geliyo bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

 5. Macleod (06 Ocak 2014 saat: 18:39)

  Eşim hamile değil, fakat rüyamda 11 erkek bebeğimiz birden oluyor. Doğumu görmüyorum ya da gördüysem de hatırlamıyorum, sadece direk 11 bebeğimiz olduğu ve bebekleri görmem ile başlıyor rüya. Bende dahil kimse buna şaşırmıyor ve herkes çok mutlu. Eşimle sürekli bebekleri seviyoruz, oynuyoruz, hatta bazıları 1-1.5 aylık iken ayağa kalkmaya, normal şekilde cümleler kurmaya, bizle diyalog kurmaya başlıyor. Ama nasıl mutluyuz anlatamam. İsimlerini de gelişi güzel İlker,Soner,Murat,Mehmet,Ahmet gibi koymuşuz, hepsi birbirinin aynısı. Ben hangisinin adı ne birbirinden ayıramıyorum ama eşim bana anlatıyor “Bak bu Murat, bu Mehmet” tarzında. Bir ara acaba nasıl bakacağım ben bu bebeklere diye düşünüyorum çok kısa, böyle 1-2 sn kadar, sonra aman halolur deyip rahatlıyorum. İnanılmaz huzurlu, mutlu, sakin ve rahatız, çevremizdeki herkes öyle, aileler, akrabalar, arkadaşlar herkes normalmiş gibi karşılıyor. Evimiz çok kalabalık aynı zamanda, sürekli eş-dost. Neyse aklımda kalanlar, bu kadar. 28 yaşındayım, çocuk düşünmüyoruz henüz ve inanın hiç bir rüyamdan bu kadar etkilenmedim, ayrıca çokta rüya görmem, hatırlamam. Gördüğüm rüyalarımda da hiç bir duygu hissetmedim bugüne kadar, acı-üzüntü-mutluluk-zevk, ondan sanırım bu kadar etkilendim. Rüyam biter bitmez uyandım ve eşimi uyandırmamak için kendimi zor tuttum. Sabahta uyanır uyanmaz anlattım. Fakat çok merak ediyorum yorumunuz ne olacak. Geri dönüş yaparsanız, müteşşekkir olurum. Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

 6. hilal (14 Ocak 2014 saat: 11:44)

  Merhabalar ben şuan 1,5 aylık hamileyim rüyamda ailemle gezmeye diye çıkıyoruz ewden ver giderken hastaneye uğruyoruz ve Bi odaya girdiğimde bebeğin doğdu diyorlar ama ben doğum falan yaptığımı görmedim.bebek ilk önce iki gündür hiç kusmamış ole diyorlar.çocuk dimdik duruyo ole.sonra kucağıma alıyorum we bebek kusup rahatlıyo.gulmeye başlıyor.bu arada bebek erkek…cok tatlı bembeyaz tosuncuk bir bebeğim varmış.daha sonra annemlere hadi diz gidin gezmeye ben bakarım bebeğime diyorum ve gidiyorlar.daha sonra odaya başka bir bebek daha geliyor..oda eski iş yerinden arkadaşımın bebeği ve ikiz bebekleri olmuş ikiside kız..seviniyodum onlara da..mutluydum ama uyandım sonra..ve ben ikiz bebeğimin olmasını çok istiyorum ama daha belli değil tabii..Ama olma ihtimalim var.babam ikiz.şimdiden teşekkür ederim yorumlar için…

 7. hilal (16 Ocak 2014 saat: 10:05)

  mrb ben dört aylık hamileyim yarın bebeğin cinsiyetini öğrenecez bugün rüyamda çocuğum olmuş kız kardeşim çocuğumla oynuyo yanlarına gidiyorum bebeğin cinsiyeti ne diyorum kızkardeşim bebeğin koluna bakıyo herhalde kız diyor bende bebeğin cinsiyeti böyle bakılır deyip bebeğin altını açıp bakıyorum bebek erkek üstü giyinik elinde oyuncakla oynuyo ve oturuyo vaziyette.

 8. hilal (16 Ocak 2014 saat: 10:13)

  ben dört aylık hamileyim. yarın bebeğin cinsiyetini öğrenmeye gideceğiz doktora. rüyamda bebeğim olmuş ama doğum yaptığımı görmedim.üstü giyinik elinde oyuncak var kız kardeşim bebeğimle oynuyor.yanlarına gidiyorum bebeğim çok mutlu oturur vaziyette oyuncakla oynuyor.kız kardeşime soruyorum bebeğimin cinsiyeti ne diye bebeğin koluna bakıp herhalde kız diyor. ben de bebeğin cinsiyeti öyle belli mi olur deyip bebeğin altını açıp bakıyorum erkek çocuğum olmuş diyorum.yorumlarsanız sevinirim.

 9. melisa (04 Şubat 2014 saat: 22:04)

  rüyamda bir erkek çocuğu gördüm. annesi benmişim ama
  onu sonradan buluyorum birilerinin evindeyim ve
  onun annesi olduğumu kimseye vermeyeceğimi söylüyorum.
  çok güzel bir erkek çocuk biberon veriyorum sütü emiyor doymuyor ,göğsümde süt yok ama yine de emziriyorum yeterince emerse göğsümden süt gelecekmiş
  öyle hissediyorum. sabah kalktığımda çok etkilenmiştim gerçekten yaşamışım gibi onu özleyerek uyandım.

 10. serap (14 Şubat 2014 saat: 16:40)

  ben 4 aylık hamileyim bir gece rüyamda halmın on yasında ölmüs olan oglunu gördüm.halamla birlikte top oynuyolardı ve halamın oğlu topu bana attı.aynı hafta bir baska rüyamda dogum yapıyorum.bir erkek bebeği doguruyorum esmer üzerinde mavi elbiseleri bulunan bir erkek bebek doguruyorum bebek hızlıca büyüyüyo ve halamın ölmüs olan ogluna dönüşüyo.acil bu rüyanın yorumunu yaparmısınız

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,