RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek güzel şeylere işaret eder.  Fakat görülen erkeğin fiziksel özelliklerine göre rüyanın anlamında değişiklikler olur. Örneğin ihtiyarlamış ya da kocamış bir erkek görmek kişinin amaçlarına ulaşmasına delalet eder. Kırklı yaşlarında bir erkekse güzel şeylere işaret eder. Rüyada yakışıklık erkek görmek berekete, makbul olan şeylere, iyiliğe ve de güzelliğe delalet eder. Ağırbaşlı, vakur ve olgun bir adam görmek asalete ve gurura işaret eder. Bu adam genç olduğu halde olgun ve yaşından daha büyükmüş gibi davranıyorsa asaletli bir adama işaret eder. Bunun tam tersi olarak ihtiyarladığı halde hala kendini on dokuzluk bir genç gibi hisseden ve öyle davranan bir erkek, bir topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya delalet eder.

Rüyada görülen erkek daha önce görülmemiş, ya da simasına aşinalık bulunmayan bir erkekse, çok iyi şeylere işaret eder. Yeni bir iş olanağı yakalamaya, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya ve sevindirici şeyler duymaya işarettir. Rüyada bilinen bir erkek görmek biraz ironik ve karmaşıktır çünkü bu rüyanın anlamı o kişinin isminin ne manaya geldiğinde gizlidir. Bu nedenle rüyasında yabancı olmayan, bildiği, gördüğü bir erkeği gören rüya sahibinin o kişinin adının anlamını araştırması gerekecektir. Rüyada çekici ve hoş bir erkek görmek huzurlu, mutlu, sıhhatli ve uzun bir ömre işaret eder. Bir hanım rüyasında eşini görürse bu eşinden gelecek bir habere işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk kişinin gördüğü saygınlığa işarettir. Rüyasında erkek çocuk gören kişinin çevresindeki kişiler hep zor günde yanında olacak cömert ve esaslı kişilerdir. Rüyasında erkek çocuk gören kişiler çevrelerinde kabul görmüş, çekinilen ve saygı duyulan kişilerdir. Erkek çocuk aynı zamanda sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya işaret eder.

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada küçük erkek çocuğu çok iyi sayılmaz. Eğer kişi rüyasında küçük bir erkek çocuğunu taşıyorsa bu rüya sahibinin bir takım sorunlarla karşılaşıp, bazı sıkıntılara düşeceğine ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuğu Doğurmak

Bebek bekleyen bir anne adayı eğer rüyasında bebeğinin erkek olacağını görürse bunun tam tersine bir kız çocuğu doğuracağına işarettir. Eğer anne adayı rüyasında kızı olacağını görürse rüyası bu kez de dünyaya bir erkek çocuğu getireceğine işaret eder.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmenin yorumu, o erkeğin yakışıklı oluşu ya da olmayışına göre değişir. Genç ve yakışıklı bir erkek görmek, güzel şeylere çirkin ya da suratsız bir erkek görmekse bir şey nedeniyle başına gelecek sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına işaret eder. Rüyada birden fazla genç erkek görmekse bolluğa, berekete, güce ve kuvvete işaret eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada görülen erkek cinsel organı çok hayırlı şeylere işaret eder. Kişinin bir çocuk sahibi olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, saygın ve ünlü biri olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyasında erkeğin cinsel organın iki ya da daha fazla olduğunu görürse o halde sahip olacağı malın ve çocuklarının daha fazla olacağına işaret eder. Bu kişinin ileri de parası da ünü de çok olacak demektir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Kesmek

Rüyada erkek cinsel organı kesmenin yorumu, organın kim tarafından kesildiğine bağlı olarak değişir. Eğer kişi kendi organını kendi kesiyorsa olası bir kısırlık yaşamasına ve bu nedenle evlat sahibi olamayışına işaret eder. Eğer organı başka biri tarafında kesildiyse bu da zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Görmenin Psikolojik Anlamı

Kişinin rüyalarına taşınan ve bilinçaltının bir yansıması olarak karşısına çıkan bu figür güç, kuvvet ve kudret kavramlarına olan bağlılık ve gösterilen önem anlamına gelir. Özellikle ataerkil toplumlarda erkeğin yeri çok farklıdır. Bugün hala pek çok coğrafyada erkek çocuğu çok daha fazla değer görmektedir. Çünkü erkek çocuk güç, kuvvet ve kudret kavramları dışında soyun devamı olarak görülmektedir.

Erkek adamın oğlu olur düşüncesinden hareketle, erk toplumlarda erkeğe verilen değer, toplumların hep bu düşünce ve anlayış tarzı ile yetişmesine neden olduğu için, erkek çocuk isteği ya da özlemi kişilerin rüyalarına da etki edebilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Erkek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. yassemin (12 Şubat 2014 saat: 10:02)

  Ruyamba bekarim biriyle bi flortum var ve memleketteyim hem benim tarafimdan akrabalarim var yanimizda hemde onun tarafindan herkez isinde gucunde saclarim kipkizil olus canli ve parlaklar ismini bile hatirlamadin partnerim bana cinsel manada cok dusuyo ona karsi samimiyim ama cinsellikte uzak tutmaya calisiyorum kendi akrabam disinda zamani ve mekani tanimiyorum koy evi gubi buyuk bahce icinde biyer. Bana ruyam konusunda yardimci olursaniz sevinirim normalde siyah sacliyim bir oglum var ve hamileyim

 2. hacer (31 Mart 2014 saat: 21:30)

  rüyamda sevdigim çocuk ile çıkıyorduk ve çok mutluyduk biraz bana yardımcı olurmusunuz ben onu çok seviyorum berebar benim evimde ailemle oturuyoduk ve bana şu soruyu sordu büyünce benimle evlenicekmisin bende dedimki evet sonsuza kadar sonra annem beni uyandırdı çok üzüldüm devamını görmek isterdim beraber soskata dolaşıyordk el ele ve ben onu çok sseviyorum bana 1 2 ay önce teklif acmıştı ama kabul etmemişti ama ben onu çoooook seviyorum anlatılmaz yaşanır ..

 3. BAHTINUR (26 Nisan 2014 saat: 11:17)

  Merhabalar, rüyamda hiç tanımadığım bir erkek rüyamda dalgalı bir denizde öyle yüzüyor ki , arada denizden metrelerce yukarı fırlayıp, yunus balıkları gibi tekrar tekrar denize dalıyor, ben rüyamda bu kadar yükseğe nasıl fırladığına şaşırıyorum.Bu kişinin fiziğini çok düzgün görünüyor, kumral ve yakışıklı biri,ayrıca rüyamda ellerini kollarını yanda birleştirmiş ayaklarını dümdüz uzatmış ,o şekilde yükseklere bir ok gibi fırlayıp, denize dalıp dalıp çıkıyor.(bekar 40 yaş üzeri bir bayanım)

  yorumunuz için teşekkürler.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,