Rüyada Erkek Kardeş Görmek


Rüyada erkek kardeş görmek baba parasına ya da baba toprağına delalet eder. Rüyasında erkek kardeşini gören kişi, bu baba malı nedeni ile büyük fikir ayrılıklarına ve anlaşmazlığa düşecek, uzun süre aile bağlarını koparacak hatta kardeşler bir daha bir birlerinin adını duymak istemeyecek kadar düşman hale geleceklerdir diye tabir edilir.

Rüyada erkek kardeş, rakip ve düşman anlamına gelir. Rüya sahibinin elini attığı her işe gözün diken kişi ve kişiler olarak yorumlanır. Hep böyle olumsuz ve kötü şeylere yorulmaz, mutluluk, sağlık ve hayır olarak da tabir edilir.

Rüyada Erkek Kardeş ile Evlenmek

Rüya sahibinin manevi bir çöküş yaşadığına, hayattan zevk almadığına yorulur. Rüya sahibi hayatta aradığı ve istediği hiçbir şeyi bulamıyor bu nedenle de her şeyin üstüne üstüne geldiğini hissedip bunalıyor ve kendini çaresiz hissediyor demektir.

Rüyada Erkek Kardeşinin Doğduğunu Görmek

Bu rüyanın tam aksine, rüya sahibinin varsa kız kardeşine işaret eder. Eğer rüya sahibinin kardeşi yoksa ya da bütün kardeşleri erkekse o halde bir kız kardeş sahibi olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Erkek Kardeşi ile Sevişmek

Aile hayatına dikkat çeker. Rüya sahibinin, sonunda kafasına, eş kriterlerine ve güzellik anlayışına uygun olan kişinin karşısına çıkmasına, bu kişiyle mutlu bir izdivaç yapmasına ve beklediğine de değmesine delalet eder.

Rüyada Erkek Kardeşin Evlendiğini Görmek

Variyet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi büyük kazanç elde edecek, cebindeki parası çoğalacak demektir.

Rüyada Erkek Kardeşin Öldüğünü Görmek

Rüya sahibi için bir eğlenceye katılmasına ya da dost meclislerinde, dostlarla uzun uzun sohbet edip, eski günleri yad etmesine tabir edilir. Rüya sahibi için uzun zamandan beri unuttuğu duyguları yeniden yaşaması anlamına gelir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Erkek Kardeş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. pınar (11 Mart 2014 saat: 11:39)

    rüyamda erkek kardeşimin ciğerleri su toplamış ve bi anda ölmüş. cenazesıni bile görmemişim.aynı rüya içinde samimi arkadaşımı görüyorum etrafımızda köpekler var. ben kumral bi köpeğin ustune binmiş at üstünde gider gibi gidiyorum. köpek arkadaşıma zarar vermeye çalışıyor ama ben onu engelliyorum. uyandığımda halaa ağlıyodum kardeşim için. çok ağladım.nasıl bi yürek acısıdır diyorum ben nasıl dayanırım bu kardeş acısına diyorum :(

  2. fadime (16 Mart 2014 saat: 21:52)

    Ruyamda once erkek kardeşimin pesinde birilerinin oldugunu ve onu onlardan korumaya calistigimi gordum. Devaminda kardesimin 10 12 yaslarindaki halini agzinda bir emzikle csn cekistigini goruyorum ve ona şehadet getittiriyorum. Cani tam cikacakken şehadet bittiginde diriliyor. Diriliyor dedim cunku ruyanin basinda önce öldüğünü ve buyuk bir aci cektigimi goruyorum sanki yuregime bir tas oturuyor. Ama feryad etmiyorum. Kendimi toplamam gerektigini herkese baş sağlığı dilemem gerektigini soyluyorum kendi kendime.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.