RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada Erkek kardeş görmek, dünyada mal ve dünyalıkça zenginliğe, ele geçecek paraya, mal sahibi olmaya, ganimet bulmaya işarettir. Erkek kardeş rüyaları çoğu kez hayırlıdır. Çünkü bu rüya müjde demektir. Bu rüyayı gören uzun süredir beklediği arzusuna kavuşur, emelleri gerçek olur, hedeflerine ulaşır. Güzel ve sevindirici bir haber almaktır. Kısa zamanda erişilecek hayırdır. Bu rüyayı görenin maddi durumu düzelir, parasal yönden tüm sıkıntıları gider. Bu rüyayı gören kişi iyi bir adamdan yardım alır ve kendisine destek verilir.

Rüyada Ağabey Görmek

Rüyada ağabeyinizi görmeniz yakın akrabalarla tartışmaya işarettir. Bu rüyayı gören büyük bir sorumluluk alır veya yakın zamanda beklenmedik bir haber alır.

Rüyada Erkek Kardeşi Olduğunu Görmek

Rüyada yeni bir kardeşi olan kişi çok müjdeli bir haber alır, zira erkek bebek müjdedir. Bu rüya verilen sözlere, maddi anlamda ferahlamaya, sıkıntıdan sonra rahatlığa, bereketli ve nimetlerle zenginleşen bir yıla, bekârlar için yakında evlenmeye, mutlu olmaya, söz veya nişana, düğüne, sırların ifşa olmasına, güç ve kuvvet sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Erkek Kardeşini Ölü Görmek

Bu rüya elden gidecek paradır. Rüyada erkek kardeşi ölen kişi iş hayatında birtakım zorluklar yaşar. Yeni bir başlangıç olarak da yorumlanabilen bu rüyayı gören kişi çalışma hayatında zorluk yaşar veya yeni bir yatırım gerçekleştirir.

Rüyada Erkek Kardeşi İle Nikâhlandığını Görmek

Rüyada erkek kardeşi ile evlendiğini gören kişi çok güçlü ve dirayetli bir adamdan destek görür. Bu rüya erişilen yardıma, iş hayatında başarıya ve rüya sahibinin sırtını dayayacağı kuvvetli bir adama işarettir.

Rüyada Erkek Kardeşini Dövme

Rüyasında erkek kardeşini döven kişi ona bir öğüt ve nasihatte bulunur. Bu rüyayı gören kardeşine müjdeli bir haber verir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Erkek Kardeşini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. dilek baş (25 Ekim 2014 saat: 03:02)

  Erkek kadesim 31 yadinda iri yari bi tiptir gercek hayatta ruyama gelince bisi olmuş hastanedeyim olayi tam anlayamadan sedye ile kadesimi getiriyorlar bi bakiyorum bacaklari yok bebitanesi diz den ihtibaren yok digeri dipten acılara dayanamıyorum uyaniyorum ah ruyaymis diyorum geri uyuyorum ruya kaldigi yerden devam ediyor üç kere bu tekrarlaniyor gece boyu cok etkilendim aklimdan cikmiyor sedyeye bakiyorum kadesim küçücük kalmış zayiflamis tukenmis lütfen yorumlarmisiniz kafama cok takiliyor teşekkür ederim acilen bekliyorum sagolun


 2. hayal (02 Ocak 2015 saat: 10:19)

  Rüyamda kardeşim suda yüzüyor ama burası bir göl toprak çekiyor insanı ama kardeşim annemin dur demesine aldırış etmeden atlıyo yüzüyüzüyor bir an boğuldu sanıyoruz Gine çıkıyor sonra ben çekip kurtarıyorum onu.böyle bitiyo rüya.


 3. emine (09 Şubat 2015 saat: 19:05)

  Evdeyim hayir icin yemek yapilmis ben Balkonda asagiya bakiyorum Teyzem asagda yaptiklarini Hayvanlara vermesi gerekixor haxir olarak sonra bana sesleniyor ölen kardesim bize katmer pisirmis getiriyor kaplyi acmami soyluyor kapi kapi caliniyor bizde aciyoruz


 4. melek (05 Nisan 2015 saat: 09:36)

  Ben rüyamda erkek bir bebek kardeşim olduğunu gördüm durmadan kucağında onu gezdiriyodum seviyordum.Uzerinde mavi bir tulum vardı ama gök yüzü mavisi çok guseldi annem is yapıyodu sonra bi ara böyle ağlamaya çalıştı bende anneme götürdüm annemde karnı acikmistir ben bi emzirim dedi ama bi türlü almadı benden o sırada zaten uyandim.Tam annem benden alırken kardesimi uyandım bi an


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,