RuyaTabirleri.com

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek, iş ya da aile hayatınızda olumsuz davranışları ve olumsuz tavırları nedeni ile sizi rahatsız eden birinin varlığına işarettir. Sevmediğiniz insanların aile saadetinizde gözü olduğuna ve nazarlarının değdiğine de delalet edilir. Rüyada erkek kardeşinizin öldüğünü görmeniz bazen hanenize sevilen bir misafirin geleceğinin de habercisidir. Bazen de ailedeki hasta olan kişilerin çok yakın bir zamanda şifa bulacağına ve ömrünün uzun olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Kardeşin Cenazesini Görmek

Rüyada erkek kardeşin cenazesini görmek, rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağına delalet eder. Kişinin gurbete çıkacağına da işaret eden bu rüya sağlıklı ve uzun bir hayata ve beklenmeyen bir yerden gelecek olan büyük bir mirasa da işaret etmektedir. Kimi zaman da aile içinden birinin evleneceğine ve görkemli bir düğün yapılacağına tabir edilmektedir. Kişi rüyasında erkek kardeşinin cenazesinin arkasından yürüdüğünü görmesi uzun bir ömre vakıf olacağına, erkek kardeşinin cenazesi için namaz kıldığını görmesi ise Allah’ın sevgili kulu olduğuna hükmedilir.

Rüyada Erkek Kardeşin Evlendiğini Görmek

Kişinin beklemediği bir yerden yardım göreceğine tabir edilir. Aynı zamanda rüyada erkek kardeşin evlendiğini görmek, zenginlik, bolluk ve bereket olarak da yorumlanmaktadır. Çalışan kişiler için yüksek makamlara erişmeye ve tatmin edici maaşlar almaya, ticaretle uğraşan kişiler için işlerinin açılacağına, yeni iş girişimlerinde bulunulacağına ve muvaffak olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada Erkek Kardeşin Ağladığını Görmek

Rüyada erkek kardeşin ağladığını görmek, hayatınız ile ilgili çok sevineceğiniz olayların gelişeceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına delalet eder. Bazı rüya alimleri rüyada görülen kardeşin ağlamasını, ailede içinde askerlik yaşı gelmiş kişinin kazasız belasız askerliğini yapacağına ve sağ salim geri döneceğine yorumlamaktadırlar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ozen (05 Haziran 2015 saat: 01:38)

    Rüyamda memleketime gittiğimi erkek kardeşimin askerde teröristler tarafından bombayla parçalanarak şehit edildiğini gördüm,kendimin tarif edilemeyecek birşekilde acı çekerek sürekli ağladığımı gordum.sitede cevabı bulamadım litfen yardımcı olurmusunuz


  2. mert can (14 Ekim 2015 saat: 05:20)

    rüyamda erkek kardeşimin öldükten sonra cenezasine gidiyorum.çocuk olduğu için tekrar dirilebileceğini canlanacagini biliyorum.kucagima alıp kefeni yüzünü açıp hadi nefes al ,canlan deyip ağlıyorum.yüzü beyaz suda boğulmuş gibi.sonra canlanıyor opup kokluyorum, hickirarak ağlıyorum.kardeşim kefenden kurtulup kıyafet giymiş ve açılmış yemek istiyor.ekmek arası birşey veriyor annem ve dışarı çıkıyor.derenin karşısında arkamda cami var.birinin yerde olduğunu gorup karşıya geçip yardım etmek için yüz tarafını ceviriyorum.kardeşim bu kişi ekmek elinde, gogus kısmı çürümüş gibi hayatını kaybetmiş. etraftaki yolluk kilim vb şeyler ile üstünü ortup kaldırmaya çalışıyorum.sonra kendimi caminin abdest alma yerinde goruyorum.dedem yasli ve genç 2 şahıs daha var.benimle yemeklerini paylaşıyorlar, gel yemeğini ye sonra hallederiz diyorlar(kardeşimin ve cenazesini kaldırmak) sofradan kaba çorba alıp ayakta yemeye çalışıyorum ekmekle.


  3. simay (04 Ocak 2016 saat: 09:46)

    Rüyamda bir otoparktayiz kardesim kosuyor 3 yasinda kardesim ilk once 3 araba carpisiyor gidiyorum kardeşim orada deil yine koştuğunu görüyorum bu sefer bir otobüs geciyor yanindan bir çocuk ta kafasini otobusun icine sokuyor gidiyor araba diğer çocukta diyor ki kahretsin uyanmiyor sonra ağliyorum biti


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,