RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşcinsel Görmek

Rüyada eşcinsel görmek, kararsızlığa, tutarsızlığa ve bir dengede kalamamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı kimselerin kendisine karşı samimiyetsizlik içinde olduğuna, onu gördüklerinde güler yüzlü, cana yakın davrandıklarına fakat onun yokluğunda kendisiyle ilgili olarak kötü laflar ettiklerine, adını karalamaya çalıştıklarına ve onu kızdıracak davranışlar sergilediklerine işaret eder.

Rüyada Eşcinsel Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin sürekli yakınında olan, kendisine karşı bazen anlayışlı, sıcak, yakın davranan bazen de hiç nedensiz yere ona yüz çeviren, düşmanlık güden ve mesafe koyan bir kimsenin varlığına tabir edilir ve bu kişinin tabiri caizse aklına estiği gibi davrandığına alamet eder.

Rüyada Eşcinsel Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin ne yapacağını bilemeyeceği için sürekli olarak aldığı kararlarda değişikliğe gideceğine ve içinde bulunduğu durumu çok daha zor hale çevireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ruh halinin ve davranışlarının her an değişeceğine ve tabiri caizse bir anının bir anına uymayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşcinsel İlişkiye Girmek

Rüyada eşcinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin kafasının çok karışık olduğu bu durumun da vücut diline yansıdığı anlamına gelir. Rüya sahibinin sebepsiz yere ağlayabileceğine ya da gülebileceğine yani kendisinin bile kendisini anlayamayacağı bir süreç geçireceğine işaret eder.

Rüyada Eşcinselle Sevişmek

Rüyada eşcinselle sevişmek de eşcinsel ilişkiye girmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sürekli olarak karar değiştireceğine fakat buna rağmen yine de mutlu olamayacağına ve bu nedenle de sıkıntılı zamanlar yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin bir gün mutlu olduğu şeyden ertesi gün memnun olmayacağına yorulur.

Rüyada Homoseksüel Görmek

Rüyada homoseksüel görmek çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin hayatını adeta cennete çevirecek güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Eşcinsel Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. muazzez (09 Nisan 2014 saat: 02:07)

    Ruyamda hala birlikte oldugum sevgilimi gördüm onla bir bara gidiyorum orda ikitane kızla tanisiyom o ara benimki niyeti gidiyo telle konuşmaya kizlar oturuyor masamizda2Kişiler sonra benimki geliyo travestiyletanisiyo tel nosunu veriyor bende bağırıyorumyeter artık diye bu kacinci oldu diye tamam masadan kalkacam derken geyler geliyo soyunmuslarbeni cekistiriyorlar ben kaçıyorum benim sevgilim arkamdan geliyo dışarı cikiyoz hala bağırıp cagiriyom yanimda sakalli piskopat tipli bir cocuk geliyo benimki dikkat edince beni hızla kaciriyo okadar hızlı kosuyozki oda arkanızdan geliyi

  2. meryem (15 Eylül 2014 saat: 07:54)

    Rüyamdaen yakın arkadaşımın evine gidiyorum orda başka bi arkadasimi görüyorum ve o bir köpek seviyo.ben de sevmek istiyorum sonra köpek insan oluyo. Ama bu köpek değil diyorum. Ordan dayım çıkıyo çünkü o çift cinsiyetli eşcinsel diyo.ben kalıyorum öylece tabi sonra evden uzaklaşıyorum ama çıkarken terliklerimi ters giyiyorum bi türlü düzünü bulamıyorum en sonunda baya bi uğraşıyorum ve düzünü giyip evden çıkıyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,