RuyaTabirleri.com


Rüyada Eşini Görmek


Rüyada eşini görmek, genelde sıkıntı olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin ne yapsa da bir türlü içinden çıkamadığı bazı durumlar olduğuna, bu nedenle sıkıntısının bitmediğine ve kafasının rahat olmadığına rivayet edilir.

Bir kişi rüyasında eşini görürse o kişi bir takım başarısızlıklar yaşar ve engellerle karşılaşır diye tabir edilir. Fakat bir taraftan da rüyada eşini görmenin kişinin yaşamında gerçekleşecek olan farklılıklara işaret ettiği yorumu da rüya tabirleri arasında yer almaktadır.

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek

Rüyada eşini başkasıyla görmek, şans anlamına gelir ve rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına ve kısmet alacağına tabir edilir.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşini öpmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin aile hayatında gerçek mutluluğu yakalayacağı, ağız tadı içinde olacağı ve huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelir. Kişi, eşten yana aradığı her şeyi bulacak demektir.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Bir kişi rüyasında eşini hamile görürse o kişinin hayatında büyük gelişmeler olacak ve kişi meslek hayatında başarı elde edip, makam atlayacağı bir işe girecektir diye yorumlanır. Rüya sahibinin büyük beklentiler içerisinde bir atılım gerçekleştireceği ve istediği sonucu alacağı ile tabir edilir.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada eşini dövmek, hayırlara yorulmaz ve rüyayı gören kişinin gelir sağlamak için kendisine hayır getirmeyecek adımlar atacağına alamet eder. Kişi, mutlu olmak adına başkalarını mutsuz etmeyi kendince mubah olarak sayacak demektir.

Rüyada Eşini Kıskanmak

Rüyada eşini kıskanmak, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çözemediği ve bir türlü gideremediği bir sorunu olduğuna, bu sebeple iş konusunda çok büyük bir hırs ile hareket ettiğine işaret eder.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Eşini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nevin (13 Şubat 2014 saat: 12:21)

  rüyamda eşimin gelip benimle barışmak istediğini gördüm sonra kaynanam kayınbabam ve görümcem beni almaya gelmişlerdi oturup cay iciyolardı gülüyorlardı ve ben cok mutlu oluyordum sevincten havalara ucucak gibiydim rüyamda eşimi cok özlüyordum bir başka rüya daha gördüm eşimle küstüm tanımadığım bir evdeydik eşimle konuşup sonra dudağını öptüm eşimin hoşuna gitti bu durum sonra ben oyunup yatağa girdim bir arkadaşım geldi gülerek yeryerinden oynayacak dedi kapıyı kilitlemesini söyledim oda kilitleyip gitti

 2. Murat (17 Şubat 2014 saat: 08:50)

  Eşimle babasının evinde oluyoruz ben yatıyorum eşim kardeşinin odasına giriyor gözlerimi kısarak bakıyorum odadan çıkıyor saçları kısalmış görüyorum kendi kendime güzel olmuş diyorum aşağıda çay karıştırma sesi geliyor kim bu sabahın köründe diyorum komşularıda orada kalıyor oluyor onların oğullarımı diye kıskanıyorum babasıda olabilir diyorum eşim hazırlamış oluyor kahvaltıyı sıkıntıyla uyanıyorum

 3. Duygu (02 Nisan 2014 saat: 12:31)

  Karışıkdı fakat ben tıp fakültesini bitirmek için çabalıyorum rüyada eşimde yanında biriyle barışmaya gelmiş 10 kişi bi evde kalıyoruz eşimde geliyo ama ben tersliyorum falan tben nöbete çıkıyorum evden eşim evde kalıyo ben komşuya geçiyorum konulup inşyorum kadının evinden koşmaya başlıyorum arkaya bakarak eve gidiyorum eşim evde oturuyo yanınfa geldiği adamla ne oldu diyorum bu böyle olmaz diyo bişeyler yapmak lazım falan bende okuku bitirmem lazım diyorum sonra bi bakıyorum halikopterdeyim mecbur iniyoruz biyanı uçurum bi yanı yemyeşil bi piknik alanı arkadaş arıyo beni nerdesin seni gördüm diyo diyorum mecburi iniş yaptık falan bmyle yani şimdiden teşekkür ederim

 4. yagmur (05 Nisan 2014 saat: 12:22)

  Mrb ben ruyamda is gorusmesine gidiyorum kocamla ama asil yarin gorusmeye gidicegim yere gidiyorum ruyamda neyse girerken ayakkabiyi cikarip hemen geri giyiyoruz esimle sonramerdivenden inerken yerde bicak ara a anahtari ve gazeteler foruyorum bicakla anahtari is gorusmesi yaptigim adamlara veriyoeum gasteleri alip gidiyorum dukkanin karsi kaldiriminda ewimiz varmis esimle sakalasiyorum arkadan gecen kasina bakiyo bende kiskaniyorum vurmaya basliyorum ximcikliyorum sonra o kaciyo gulerek bende motoesikletle gecen adamla bakisiyoeum inasina kocam gorunce sonirlwnip bana geliyo bwen apatman merdivenlerinden gulerek kosa kosa cikiyorum orda uyandim ama bu ruya arasindaesim iliskiye girmek istiyo kayin valideme diodi eve gec gel diyo oda gidiyorrr

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,