RuyaTabirleri.com

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek

Rüyada eşinin aldattığını görmek; aile içerisindeki bir soruna, arkanızdan yapılan konuşmaya, huzursuzluğa ve kaygıya işaret olarak yorumlanan rüyalar arasında sayılmaktadır. Olumsuz bir dönem içerisinde olunacağına ve yüksek strese delalet olan bu tür rüyalar, yan sorunları da beraberinde getirecektir. Sorunların birbirini tetikliyor oluşu, çok daha yoğun bir stresi oluşturacaktır. Birkaç aylık döneme işaret edilen bu rüya ile ilgili olarak, yaşanacak olumsuz sürenin ardından her şeyin normalde döneceğini söyleyebiliriz.

Rüyada Eşinin Başkasıyla Seviştiğini Görmek

Kötü bir haber alınacağına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, iş ile ilgili konularda başarısızlığa yorulmaktadır. Kötü haberin hem maddi hem de manevi konularda olması beklenebilir. İşle ilgili olan başarısızlık durumunu yaşamanız ise sizi oldukça üzecektir.

Rüyada Eşinin Tanıdığınız Birisiyle Seviştiğini Görmek

Bir anlaşma yapıldıktan hemen sonra caymaya ve hakkınızda yapılan dedikodulara işaret olan rüyalardandır. Bu anlaşmayla ilgili çeşitli örnekler verilebilir. Tek bir konu üzerine yoğunlaşılmaması gerekir. Arkanızdan yapılan konuşmalara şahit olmanız ise tartışma ortamını da beraberinde getirecektir.

Rüyada Eşini Aldattığını Görmek

Bir haksızlık işaret i olarak gülmektedir. Bir yakınıza karşı yapacak olduğunuz haksızlık, aranızdaki samimiyetin bitmesine neden olacaktır. Belirli bir zaman boyunca yaşanacak olan dargınlık, iki taraf için de zor olacaktır. Gereksiz yere kalp kırmak ve birçok tartışmanın peş peşe gelmesi de rüya hakkında yapılan yorumlardan sayılır.

Rüyada Eş Dışında Biriyle Sevişmek

Gizli olarak kalması gerektiğine inandığınız bazı konuların gün yüzüne çıkacağına işarettir. İki arkadaş arasındaki sırrın ortaya çıkması, işle ilgili gizli olması gereken konuların ifşası, aile içerisinde konuşulan konuların yayılması bunlara örnek olarak verilmektedir. Sinir bozukluğu yaşamanız ve kötü bir döneme girmeniz de rüyadan anlaşılması gereken sonuçlara arasındadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. tedirgin (18 Aralık 2014 saat: 17:12)

  Ruyalarimda esim beni aldatmis ve ben bosanmak istiyorum cok agliyorum esim aslinda cok sakin uyumlu utangac bi insan ama ruyamda cok piskin yaptigindan gurur duyar bi tavri var surekli ayni ruyayi gormek dusunduruyo beni uyandigimda ruyadan cikamiorum esime karsi soguyorum ve aglayarak uyaniorum


 2. TUBA (28 Ocak 2015 saat: 09:37)

  rüyamda eşimin beni sürekli aldattığını görüyorum beni artık sevmediğini söylüyor etrafında bir sürü kızlar var gülüyor ve bana bakarak sırıtıyor.sürekli buna benzer rüyalar görüyorum rüyada kız kardeşimle sarılırken gördüm kardeşimin mahrem yerleri kapalı onun dışında her yeri çıplaktı eşimle dans ediyorlardı


 3. Sıkıntıı (30 Ocak 2015 saat: 15:36)

  Eşimi 3 kez beni aldatırken gördüm birincisinde iş arkadaşı ile ikincisinde asker arkadaşım 3de ise tanıdığımz bir aile dostunun oğlu ikimzden de küçük ve bu durum benim piskolojimi bozdu dawranışlarımı çok etkiliyor ne yapa bilirim lütfen yardımcı olun


 4. elif (12 Şubat 2015 saat: 11:31)

  Ruyamda esim surekli beni aldatiyo yanliz sadece cinsel anlamda yapmiyo bugece mesela denizde kadinlarin fotosunu cekmis ciplak bana gosteriyo ve ben cok sinirleniyodum bosanmaya kalkiyodum onun hic umrunda bile degildi hep buna benzer beni deli eden ruyalar.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,