Rüyada Eski Arkadaş Görmek


Rüyada eski arkadaş, pek çok şekilde tabir edilebilmektedir. Rüya sahibinin eski arkadaşını rüyasında hayır, rahat ve huzur içinde görmesi kendisi için de hayırlara alamet eder. İşlerin hafifleyeceği, hayatın kolaylaşacağı, kötü günlerin biteceği, sıkıntı ve zorlukların geçmişte kalacağı şeklinde tabir edilirken, rüya sahibinin eski arkadaşını sıkıntı içinde görmesi iyi kabul edilmez ve kişinin zorluğa düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eski Arkadaşı Dövmek

Rüyayı gören kişi eğer rüyasında eski arkadaşı olarak gördüğü kişiyi tanıyorsa o kimseye bir konuda yol göstereceği, akıl vereceği, bir ayıbını örteceği ya da kusurunu kapatacağı şeklide yorumlanır. Fakat rüyada gördüğü kişiyi tanımıyorsa o halde herhangi bir kimseye maddi ya da manevi anlamda destek olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Arkadaşı Sevgili Olarak Görmek

Rüya sahibinin ulaşamadığı bazı hayalleri olduğu anlamına gelir. Kişi, yaşayamadığı bazı şeyleri içine atmış demektir. Rüyasında eski arkadaşını sevgilisi olarak gören kişinin manevi anlamda bir yanın eksik olduğuna ve kişinin içinde bir şeylerin ukde olarak kaldığına rivayet edilir.

Rüyada Eski Arkadaşla Yemek Yemek

Sürpriz bir gelişme yaşanacağı şeklinde açıklanır. Rüyayı gören kişinin keyfini ve neşesini yerine getirecek, yüzünü güldürecek, sıkıntılarını ve problemlerini unutturacak bir olayın yaşanacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına yorulur.

Rüyada Eski Arkadaşla Barışmak

Başarılı olmaya, amaçlarını, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için fırsatlar yakalamaya, ticareti geliştirmeye ve daha pek çok hayırlı gelişme yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin güzel kısmetler alacağı ve bu sayede hayatının kolaylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Arkadaşla Görüşmek

Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin uzun zamandır görmediği bir kimse ile bir araya gelerek hasret gidereceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Eski Arkadaş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nilüfer (22 Nisan 2014 saat: 05:51)

    Rüyamda eski arkadaşlarımı gördüm bizim eve gelmişlerdi baş saglığına kim ölmüş hatırlamıyorum ama ona gelmişler. Birde rahmetli dayım gelmiş kızıyla baş saglıgına
    . Neyse ben bu arkasaşlarla yemek yemeye başlıyorum ve yemek esnasında kavga çıkıyo ve ben bunlara bağırmaya ve küfür etmeye başlıyorum.onlardan biri eline güllü dua kitabını eline alıyo bende bırak benim kitabımı senin gibi biri benim kitabıma dokunamaz diyorum ve kızı dövüyorum. Kız rüyada eski arkadaşım ama gerçek hayatta tanımıyorum öyle birini. Diger arkadaşlar ve dayım bizi izliyo. Bu arada rahmetli dayım da hiç konuşmuyo ve tüm bunlar karanlıkta oluyo. Ortam karamlık yada gece.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,