RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Arkadaşı Görmek

Rüyada eski arkadaşı görmek, rüya sahibinin beklemediği bir kişiden göreceği çok büyük bir yardıma işaret eder. Sıkıntı çekilen bir dönemde maddi yardımlara delalet eden rüya, ferahlamaya ve borçların ödenmesine de tabir edilir. Dertlerden, tasalardan kurtulup, ailevi sorunları da çözmenin işaretçisi olan rüya aynı zamanda uzaktan gelecek sevindirici bir habere de yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Dostla Karşılaşmak

Rüyasında eski ve sevdiği bir dostu ile karşılaştığını gören kişi, çok büyük, müjdeli bir haber alır. Sevilmeyen bir arkadaşla karşılaştığını gören kişi ise üzücü bir olay yaşar veya kazaya uğrar.

Rüyada Eski Bir Kız Arkadaşını Görmek

Kişinin çok büyük bir baskı altında olduğuna ve hürriyetinin kısıtlandığına delalettir. Aynı zamanda bekar kimselerin rüyalarında eski bir kız arkadaş görmeleri, yeni bir gönül ilişkisine başlayacaklarını ancak sorumluluk almaktan kaçınacaklarını da ifade eder. Eski kız arkadaşı rüyada görmek kişinin maceracı ve yükümlülüklerden uzak bir hayat tarzı benimsediğine, havai hayaller kurduğuna da işarettir.

Rüyada Eski Bir Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada görülen eski erkek arkadaş sevilen bir kimse ise, ona bir konuda yardım edileceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına işarettir. Rüyada eski erkek arkadaş görmek aynı zamanda rüya sahibi hakkında çıkarılan dedikodulara ve istenmeyen sözler duymaya da delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Çıplak Görmek

Bir hayale veya bir ilişkiye veda etmek ve yolları ayırmak manalarına gelir. Kişinin bir son yapıp, yeni başlangıçlar yaşayacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına yorumlanır. Rüyada eski arkadaşını çıplak gören kişinin günaha bulaşan bir hayatı vardır ve tövbe etmesi gerekir. Kişiyi doğru yola gelmesi için uyarıda bulunan bir rüya olarak da tabir edilir. Rüya sahibinin çok büyük ve sonuçları felakete varacak hatalar yapacağına ve ömür boyu altında ezileceği sıkıntılara neden olacağı şeklinde de yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Eski Arkadaşı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. tuğba baltutar (03 Mayıs 2015 saat: 09:29)

    Rüyamda eskiden gittiğim liseyi gördüm.Fakat orada şu an eğitim gördüğüm lisedeki Coğrafya öğretmenimi gördüm.O bana en sevdiğin ders hangisi diye soruyordu.Sonra arkadaşlarıma bu okulun kötü olup benim şimdi gittiğim lisenin daha iyi olduğunu söylüyordum .Lütfen bana bu rüyamı yorumlar mısınız?


  2. Şehrazat (21 Mayıs 2015 saat: 10:26)

    Merhaba,iki üç ay önce eski sevgilimle en yakın Arkadaşımın çıktığını öğrendim,ve dün gece ona bağlı bir rüya gördüm,rüya şöyle
    Memlekete döndüm eski sevgilim beni çıktığımız zaman ilk kez beraber gittiğimiz bir Dağa götürdü, sonra bir odaya girdik bişey aramaya, bende sevgilimle konuştum çok özledim falan,sonra öpmeye çalıştım ama izin vermedi , şuan Çıktığı Kızın (yakın Arkadaşımın)hamile olduğunu söyledi,ben koşa koşa gittim hayatımda hiç ağlamadığım kadar Ağladım hüngür hüngür, (hala içimde o acı var şuan)bende kızı aramaya çocuğun evine gittim , sonra başka bir yerde kendimi buldum , bebek Şahibi olmuşum, ama doğum yapmadan, sonra bebebği emzirdim , konuşabiliyordu. Sonra yürüdü falan ,tuhaf bir rüyaydı yorumlayabilirmisiniz?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,