Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek


Rüyada eski bir arkadaşı görmek, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşanan bir dönemde, çok büyük maddi sıkıntılardan kurtulmak ve bu sıkıntılardan ötürü aldığı ve bir türlü ödeyemediği borçları ödemek için çeşitli yollar arayan rüya sahibinin yardımına çok sevdiği ve daha önce birkaç kez yardım ettiği bir arkadaşının ya da akrabasının koşacağına ve bu sayede rüya sahibinin çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Öpmek

İş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan, çok büyük borçlar altına giren ve bu borçları bir türlü ödeyemeyen arkadaşına rüya sahibinin, çok büyük bir yardımda bulunacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine rivayet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşına Sarılmak

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri görüşemediği bir arkadaşı ile karşılaşacağına, bu arkadaşını görmekten çok büyük mutluluk duyacağına, oturup eski günleri yâd edeceklerine, uzun uzun konuşup hayatlarının geçen kısmından bahsedeceklerine ve daha sonra buluşmak için birbirlerine telefon numaralarını ve adreslerini vereceklerine işaret eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşla Konuşmak

İş hayatında çok zor günler geçiren ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirerek bu sorunlardan kurtulan rüya sahibinin, yakın bir zamanda gerçekleştireceği, kendisine çok büyük başarı ve kazanç sağlayacak bir iş sayesinde insanlar tarafından çok sevilip sayılan bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Karşılaşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve sevinçli olaylar ile karşılaşacağına ve bu sayede çok büyük bir mutluluk ve huzur yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nagihan (15 Mart 2014 saat: 11:12)

  rüyamda çok eskiden bana yardımları olan bir arkadaşım beni telefonla aradı kendisi için başvuracağı bir iş hakkında konuştuk.ayrıca konyada başka bi çok arkadaşımın birlikte kaldığı bi eve gittim ve orda arkadaşlarımdan birinin evlilik dışı bir bebeği olduğunu öğrendim bebek kızdı.işin en enteresan tarafı bebeğin babası abimmiş arkadaşın anlattığına göre

 2. Sevket (28 Mart 2014 saat: 23:39)

  Bende 2 ay önce küs olduğum bir arkadaşımı gördüm ve işimden ayrıldım ve borçlarım çoktu uzun zamandır görmediğim başka bir arkadaşım aradı ve belli bir miktar para gönderdi sorunlarımdan kurtuldum. Rüyamda arkadaşım la sarılıyorduk ve ahlaki açıdan uygun olmayan bir durumdaydık sonrasında ailesi ve kardeşleri eve geliyor sarılmış korkuyorduk ve rüyadan uyanmıştım.

 3. nuray (02 Nisan 2014 saat: 10:00)

  Rüyamda çok eski bir sevgilimle baristm ama ondan intikam alma duygusu içindeydim.ogün onunla dolaşırken bi arkadaş grubuyla karsilasiyoruz iclerinde başka bir eski sevgilim var o.tanimamasina rağmen durup muhabbet ederken ben artık aramız olmadığı için yolda ilerliyorum. Biraz daha gittikten sonra busefer ikimizinde ortak tanıdığı bi grupla karşılaşıyoruz içlerinde çok samimi olduklarimda var durup selamlaşıyor ve ve uzun yola cikicam diyip vedalasiyorum.hepsiyle.

 4. ömer yılmaz (22 Nisan 2014 saat: 13:25)

  rüyam da eski ve konuşmadığım bir kız arkadaş ım bize geliyor yanında 9 10 yaşlarında bir kız çocuğu ve misafiri ağırlıyoruz ailecek..sonra kız arkadaşım bir geziye gitmeye çalışıyor ben engel olmaya çalışıyorum kavga ediyoruz kız çpcuğunu bize emanet ediyor illa gitmem lazım bu geziye bu fırsatı kaçıramam diyor ve uyanıyorum…neye işarettir bu yada bi işaretmi bilmek istiyorum teşekkür ederim

 5. hatice (25 Nisan 2014 saat: 16:29)

  Uyumakla uyanıklık arası bir gündüz rüyasıydı. Çocukluğumun geçtiği evde ve kendi odamdayım. Yatakta dedemin battaniyesi serili 8dedem vefat etti) Oturuyorum. Karşıma bana kira ve fatura borcu takarak evden ayrılan ev arkadaşım beliriyor. Tartışıyoruz, hala sevgilisinde gözüm olduğunu iddia ediyor. Sinirleniyorum kabga ediyoruz saç baş. Ben ayaktayken o yerde kalıyor ve tırnaklarını cinsel organıma saplıyor. sonra ısırıyor kurtulmaya çalışıyorum olmuyor. Sonra ine tırnağını batırıyor ve gülüyor. Kendimi kenara atmanla uyanmam bir oldu ve gerçektede bacaklarımı sıkıp kendimi kenara atmıştım.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,