RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, büyük uğursuzluktur ve rüya sahibinin yaşayacağı kötü olaylara, tatsız günlere ve huzursuzluklara rivayet edilir. Hayatın bir anda hiç beklenmedik şekilde kötüye doğru gitmesine, rüya sahibinin tüm düzeninin, planlarının altüst olmasına ve hayallerinin deyim yerindeyse başka baharlara kalmasına tabir edilir. Yıkılmaya neden olacak sorunların baş göstereceği ve rüyayı gören kişinin çok üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Ev Yıkmak

Rüyada eski ev yıkmak, sorunların artacağı, aksiliklerin yaşanacağı, başarının düşeceği, umutların yıkılacağı ve rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmeyeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Eski Ev Kiralamak

Rüyada eski ev kiralamak, büyük bir hevesle girilen bir işte hayal kırıklığı yaşamaya ve beklenilen sonucun aksine mutsuzluğa neden olacak sonuçlar elde etmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi maddi zarara uğrayacak demektir.

Rüyada Eski Ev Aldığını Görmek

Rüyada eski ev aldığını görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, yanlış kararlar alıp, yanlış işlere girmeye ve dolayısıyla hem mal hem de para kaybetmeye delalet eder. Rüya sahibinin evdeki hesabının çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de zor durumda kalacağı ve kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Ev Eşyaları Görmek

Rüyada eski ev eşyaları görmek, rüyayı gören kişinin anılarını aklından çıkarmadığı, onlara sarılarak yaşadığı ve onlardan güç aldığı şeklinde yorumlanır. Vefa duygusunu yitirmemeye ve duygusal yanını hiç kaybetmemeye alamet eder.

Rüyada Eski Ev Tamir Etmek

Rüyada eski ev tamir etmek, rüyayı gören kişinin, hayatında yapacağı değişiklikleri iş hayatına da yansıtması sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına ve çok hayırlı işlere imza atacağına delalet eder. Ayrıca, değişiklikler sayesinde yapılacak olan işlerde ilerleme kaydedileceğine yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Eski Ev Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,