RuyaTabirleri.com

Android Uygulamamız Yayında! indir

Rüyada Eski Kocayı Görmek Görmek

Rüyada eski kocayı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına ve çok huzurlu bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.

Rüyada Eski Kocayı ve Ailesini Görmek

İş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan ve çok büyük zorluklar çeken rüya sahibinin, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine ve bu iş sayesinde hayatında yeni kapılar açılacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Kocayla Sevişmek

Rüya sahibinin, yeni bir ilişkiye hazır olduğuna, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile çok büyük ve çok güzel bir aşka başlamak istediğine, bu sayede çok mutlu ve huzurlu olacağına ve bu sayede hayatının yeniden hareketlenmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Eski Kocayla Öpüşmek

İş hayatında karşısına çıkan bütün fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendiren rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına ve bu sayede çok daha rahat bir hayata sahip olup mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Kocayla Dövmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına ve yardım edeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Kocayla Barışmak

Aile hayatında çok zor zamanlar geçirmiş olan rüya sahibinin, karşılaşacağı eski kocasıyla çok büyük bir tartışma yaşayacağına ve aralarını iyice açılacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Eski Kocayı Görmek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nurşen (29 Mayıs 2014 saat: 08:49)

  rüyamda eski eşim elif şafakla çıkıyormuş onları kalabalık bir grupla yemek masasında gördüm Yazar Elif Şafak Benim tanıdığım bir avukata bana iletmesi için eski eşimi aşık olduğunu söylüyordu çok neşeliydi Tanıdığım avukat eski eşimi Elif şafakla olan ilişkiden vazgeçirmeye çalışıyordu eski eşimde bu ilişkinin onun için önemli olmadığını ifade eder şeyler söylüyordu.

 2. sibel (26 Haziran 2014 saat: 01:56)

  eşimle 3 yıldır ayrıyız şuan biriyle evli fakat ayrılma aşamasında bi kızım var 5 yaşında benmle yaşıyor ben bekarım eşimde sürekli benimle barışmak istiyor
  neyse rüyamda eski kocamı ve ailesini gördüm evlerine gittim beni gördüklerine çok sevindiler ağırladılar fakat şuan evli olduğu eşi sinir oldu ve benmle konuşmadı aynı ortamda tuhaf tuaf bakıştık buna benzer olaylar gördüm yorumu nedir sizce teşekkür ederim…

 3. emine (24 Ekim 2014 saat: 13:55)

  eşimden ayrıldım.ama daha bosanmadim .ayrı şehirlerde yaşıyoruz.üç seferdir eşimi rüyamda görüyorum.bugün rüyamda beraber olduğu kadınla değil başka biri ile yanıma geliyor.ben onunla konuşmak istiyorum.sigarami alıp dışarı cikiyoruz.ben onu opmek istiyorum.op diyor.boyun altlarında lekeler görüyorum.ama yinede öptüm.Snra geldigikadina soruyom öbür kadından ayrıldımı diyorum ayiracam diyor.ondan ayrilmasza asla bosanmam diyorum.kadınla çıkıp gidiyor.

 4. Leyla (22 Ocak 2015 saat: 08:30)

  6aydi kocamdan ayriyim bosandik ancAq suretli ruyamda goruyorum onlarin evindeyim barismisim falan suretli boyle goruyorum ama kaynanam beni gorunce cok sinirleniyor evlerinden cok para buluyorum acaba beni geri istiyormu anlamina gelir?ailesinin basqisi ile benden ayrildi

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,