RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Kocayı Görmek

Rüyada eski kocayı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına ve çok huzurlu bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.

Rüyada Eski Kocayı ve Ailesini Görmek

İş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayan ve çok büyük zorluklar çeken rüya sahibinin, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine ve bu iş sayesinde hayatında yeni kapılar açılacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Kocayla Sevişmek

Rüya sahibinin, yeni bir ilişkiye hazır olduğuna, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile çok büyük ve çok güzel bir aşka başlamak istediğine, bu sayede çok mutlu ve huzurlu olacağına ve bu sayede hayatının yeniden hareketlenmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Eski Kocayla Öpüşmek

İş hayatında karşısına çıkan bütün fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendiren rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına ve bu sayede çok daha rahat bir hayata sahip olup mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Kocayla Dövüşmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına ve yardım edeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Kocayla Barışmak

Aile hayatında çok zor zamanlar geçirmiş olan rüya sahibinin, karşılaşacağı eski kocasıyla çok büyük bir tartışma yaşayacağına ve aralarını iyice açılacağına yorulur.
Rüyada eski kocayı görmek bir kısım rüya tabircilere göre ise bazı hataları tekrar etmeye, tekrar evlenmeye, yaşayacağınız bir gönül ilişkisine veya yine bir kocaya işaret eder. Rüyada eski kocasını gören kişi yakın zamanda eşinin karakterine veya fiziğine benzer birisi ile karşılaşıp onunla evlenebilir. Eski koca bazen de sonradan pişman olunacak bir hata yapma anlamına da gelebilir.

Rüyada Eski Kocasına Hasret Duyduğunu Görmek

Bu rüya elinde olanın kıymetini bilmemeye, çok istenilen ve arzu edilen bir şeye, gönüldekinin olmasına, kısa süreli bir sıkıntıdan sonra ulaşılacak mutluluğa işarettir. Rüyasında boşandığı kocasını özleyen aşka düşer ya da yeni bir gönül macerasına girer.

Rüyada Ölmüş Kocasını Görmek

Rüyada ölmüş kocasını gören kimsenin eşi için dua etmesi gerekir. bu rüya ölünün dua istediğine işaret olabilir. Yine ölü bir kişiyi diri olarak görmek onun güzel bir makamda olduğuna, lütuf ve nimetler içinde bulunduğuna delalet eder.

Rüyada Boşandığı Eski Eş ile Birlikte Olduğunu Görmek

Böyle bir rüya, gören kişi için özlem ve hasret demektir. Yakın zamanda ulaşılacak hayır, elde edilen kazanç anlamlarına da gelebilmektedir.

Rüyada Kocasını Boşadığını Görmek

Bu rüyayı eğer bekâr bir kişi görürse tam tersi ile yorumlanır. Yani o kişi evlenir. Evli birinin bu rüyayı görmesi ise maddi sıkıntılara, eşiyle yaşayacağı problemlere işarettir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı zenginleşmeye ve mal varlığına yormaktadırlar.

Rüyada Boşandığı Kocasına Döndüğünü Görmek

Rüyada ayrıldığı eşine dönen kişi gerçekleştireceği işlerde başarılı olur. Çalışma hayatında bol kazanca, durumun iyileşmesine, arzuların gerçekleşmesine de işarettir. Yine bu rüya günahlardan tövbe etmeye ve hatalardan dönmeye işaret de olabilmektedir.

Rüyada Kocasını Görmek

Rüyada kocasını gören kişinin mutlu ve sevinçli olmasına, kısa sürede alınacak güzel haberlere, hayırlı ve bereketli bir ömre işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Eski Kocayı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nurşen (29 Mayıs 2014 saat: 08:49)

  rüyamda eski eşim elif şafakla çıkıyormuş onları kalabalık bir grupla yemek masasında gördüm Yazar Elif Şafak Benim tanıdığım bir avukata bana iletmesi için eski eşimi aşık olduğunu söylüyordu çok neşeliydi Tanıdığım avukat eski eşimi Elif şafakla olan ilişkiden vazgeçirmeye çalışıyordu eski eşimde bu ilişkinin onun için önemli olmadığını ifade eder şeyler söylüyordu.


 2. sibel (26 Haziran 2014 saat: 01:56)

  eşimle 3 yıldır ayrıyız şuan biriyle evli fakat ayrılma aşamasında bi kızım var 5 yaşında benmle yaşıyor ben bekarım eşimde sürekli benimle barışmak istiyor
  neyse rüyamda eski kocamı ve ailesini gördüm evlerine gittim beni gördüklerine çok sevindiler ağırladılar fakat şuan evli olduğu eşi sinir oldu ve benmle konuşmadı aynı ortamda tuhaf tuaf bakıştık buna benzer olaylar gördüm yorumu nedir sizce teşekkür ederim…


 3. emine (24 Ekim 2014 saat: 13:55)

  eşimden ayrıldım.ama daha bosanmadim .ayrı şehirlerde yaşıyoruz.üç seferdir eşimi rüyamda görüyorum.bugün rüyamda beraber olduğu kadınla değil başka biri ile yanıma geliyor.ben onunla konuşmak istiyorum.sigarami alıp dışarı cikiyoruz.ben onu opmek istiyorum.op diyor.boyun altlarında lekeler görüyorum.ama yinede öptüm.Snra geldigikadina soruyom öbür kadından ayrıldımı diyorum ayiracam diyor.ondan ayrilmasza asla bosanmam diyorum.kadınla çıkıp gidiyor.


 4. Leyla (22 Ocak 2015 saat: 08:30)

  6aydi kocamdan ayriyim bosandik ancAq suretli ruyamda goruyorum onlarin evindeyim barismisim falan suretli boyle goruyorum ama kaynanam beni gorunce cok sinirleniyor evlerinden cok para buluyorum acaba beni geri istiyormu anlamina gelir?ailesinin basqisi ile benden ayrildi


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , , ,