Rüyada Eski Öğretmenini Görmek


Rüyada eski öğretmenini görmek, iş hayatında çalışmalar ve bu çalışmaların aksamadan devam edebilmesi gibi konularda büyük sorun yaşayan rüya sahibinin, eski bir arkadaşından bu duruma çözüm bulmak, yaşanan kötü durumları ve sorunları ortadan kaldırmak için yardım ve destek alacağına ve bu destek sayesinde çok büyük ilerleme kaydedeceğine ve bütün sorunların ortadan kalkmasını sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada Eski Sınıf Öğretmenini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı bütün sorunlardan kurtulmak için çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalar için uzun zamandan beri birlikte çalıştığı kişilerden büyük bir yardım göreceğine, bu yardım sayesinde iş yerinin büyük zarara uğramasına sebep olan sorunların ortaya çıkarılıp çözüleceğine ve çok iyi işlere imza atılacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Matematik Öğretmenini Görmek

Çok büyük sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, herhangi bir sorunun çözümünde izlemesi gereken yolun, sorunun tamamına değil önce bir bölümüne bakıp o kısmı çözdükten sonra diğer bir bölümü ile ilgilenmesi gerektiği olduğuna ve bu şekilde yaparak sorunu hem daha hızlı hem de kalıcı bir şekilde çözmesine çok büyük yarar sağlayacağına delalet eder.

 Rüyada Eski Okul Öğretmenini Görmek

Rüya sahibinin, halen kendisi ile ilgili çözemediği problemler olduğuna, bu problemler yüzünden çok büyük sorunlar yaşadığına ve üzüntü duyduğuna, bu problemlerden kurtulmak için geçmişinde kalmış bir insandan yardım alacağına ve bu yardım sayesinde çok büyük bir ferahlama yaşayıp hayata tekrar sımsıkı tutunacağına yorulur.

Rüyada Eski Bir Öğretmenini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında zor günler geçiren rüya sahibinin bu sorunlardan kurtulup rahat bir nefes almak için eski bir tanıdığından ya da bir akrabasından büyük bir yardım alacağına ve bu yardım sayesinde kendine geleceğine alamettir.

Rüyada Eski Öğretmenini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. GÖNÜL (17 Şubat 2014 saat: 16:01)

    bandırmada atatürk heykelinin bulunduğu meydan alanında büyük bir kalabalık annemle ben büyük yeşil yapraklı bir çınar ağacının altındaki banka oturmuşuz şu an rahmetli olan ilkokul öğretmenim belediye başkanı adayıymış halka hitaben konuşma yapıyor,bir aday daha varmış bende anneme iki aday var ikiside öğretmen ama hangi partiden aday oldukları anlaşılmıyor diyorum. bu arada ben pazar günü ankarada bir sınava gireceğim ve sınav yeri adresim emniyet mahallesi bandırma sokak olarak bugün internetten sınav yerimi öğrendim….. yorumlarsanız sevinirim

  2. SEDAT (15 Nisan 2014 saat: 10:41)

    rüyamda eski okulumda olduğumu görüyorum direk eski müdür yardımcımızın yanına gidiyorum baya bir oturup konuşuyoruz liseden mezun olmadığımı görüyorum ufak bir sorundan dolayı sonra müdür yardımcımız sorunu hallediyor okulda gezdikten sonra uyanıyorum….bir başka rüyamda ise ve bunu hep sıklıkla görüyorum askerliğimi yapmama rağmen hep tekrardan askere gidiyorum orada görev alıyorum askeriye bazen hizmet ediyorum bazende çalıştığımı kimi zamanda teröristlerle silahlı çatışmalara girdiğimizi görüyorum ve hepsinden sağ salim çıktığımı görüyorum…

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,