RuyaTabirleri.com

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, sevgilisi olanlar için ayrı, sevgilisi olmayanlar için ayrı şekilde tabir edilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Fakat hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek tek bir şekilde tabir edilmez, bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir. Bununla birlikte evli olan bir kadının ya da evli bir erkeğin rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Sevgiliden Mektup Almak

Rüyada sevgiliden aşk mektup almak kişinin en çok istediği dileğinin gerçekleşmesi ve büyük bir saadet yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevgiliye aşk mektubu yazmak da sevince, ferahlığa ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek mutlu ve güzel günlere işaret eder. Rüya sahibi tüm isteklerine kavuşacak demektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek rüyanın tam tersine güzel bir izdivaca işaret eder. Rüyasında eski sevgilisiyle kavga ettiğini gören kişi güzel bir evlilik yapacak demektir.

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgili görmek her zaman güzeldir ve yaşanacak güzel haberlere ve mutlu gelişmelere işaret eder. Gerek mutlu ve sevinçli haberler gerekse yaşanacak güzel günler anlamına gelir. Sevgiliyi suratsız ve sevimsiz görmek yaşanacak tatsızlıklara işaret eder.

Rüyada Eski Sevdiği Kızı Görmek

Rüyada eski sevdiği kızı gören kişi üzerindeki ağır maddi sorumluluk nedeni ile bir süre daha sıkıntı çekecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Eski Sevgili Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mislina (22 Aralık 2013 saat: 00:48)

  rüyamda köyde koçlarımız varmış onların bahçesinde duruyorum annem koçları kaçmasın diye tutuyor ancak bir tanesi kaçıyor ve beni kovalamaya başlıyor kocaman ağzı ve çok kuvvetli bir koçtu annem koça vuruyordu ancak o yinede peşimden geldi büyük bahçede kaçıyordum. ertesi gece de başka rüyamda eski erkek arkadaşımla konuyordum güya ona fal bakacaktım falında da bi kızla olduğunu gördüğümü söylemeyi planlıyordum. yorumunuz için teşekkürler..

 2. şerife (01 Ocak 2014 saat: 12:33)

  rüyam da eski sevgilim okulumun önüne gelmişti. arabaya bindi ve bana bir yeri işaret ederek oraya gel dedi. bende küfrettim ve oradan uzaklaştım.. ama gidip gitmemek konusunda çok kararsız kaldım. bu rüyadan bir kaç gün sonra da bir çocuğunun dünyaya gldiğini öğrendim. sizce bu bir işaret miydi.. yorumlamanızı çok istiyorum. şunu da belirteyim ki şuan da bi sevgilim var.

 3. mediha (05 Ocak 2014 saat: 08:38)

  rüyamda eski sevgilimle konusştuğumu gördüm.daha yeni ayrıldık 6 gün oldu.bir kedimiz vardı.o kedlyi bana gönderiyordu ve kedim bana onunla ilgili bişeyler söylüyordu.sonra bana mesaj gönderdi sevdiğim.2 gün öncede rüyamda onunla evlendiğimi gördüm.sadece bir duvak takıyorlardı başıma.kiminle evleneceğimi bilmiyordum.sonra baktım damatlığını giymiş eski sevgilim geliyyordu.nikah olduktan sonra ben ondan uzağa gidiyordum ve o bir sokakta hıçkırarak ağlıyordu.ben onu hala seviyorum ama o geri dönüşü yok diyor.sizce barışmamıza bir işaret olabilir mi bu?

 4. boncukk (28 Ocak 2014 saat: 08:02)

  Meraba. Ben rüyamda eski sevgilimi gördüm.kavga ediyoduk. Çok alakasız ama aynı evdeydik benim ailemle yaşadığım evimde evde annemde vardı.oda bizleymiş ama ona yabancı gözüyle bakıyoruz. Banyoda eğilmiş yalnızca saçlarını yıkıyodu eski sevgilim çıplakta değildi atlet giymişti. Normalde gözlük takmaz ama gözlüğü vardı. Banyonun kapısı açıktı bende odamda çantamı hazırlıyodum bi yere gidicektim. Odamla banyo karşı karşıya. O beni gözetliyodu gizli gizli. Çaktırmadan bakıyodu yani.ben onu görünce odamın kapısını sinirlice kapattım. Oda kızdı. Saçlarını yıkayıp banyodan çıktığı sırada bende odamdan çıktım ve karşılaşıp bağırışmaya başladık. Sonra da annem gelip boşver kızım bişey söyleme diyerek beni sakinleştirdi. Öyle uyandım. Yaklaşık bi senedir sevgilim yok. En son sevgilim gördüğüm kişiydi ama onu sevip sevmediğimden emin değilim. İki kişi arasında gidip geliyorum ve gördüğüm kişi onu sevmem karşısında ağır basmıyor. Sevmiyorum yani. O yüzden rüyamda onu görmek garibime gitti. Çok uzun yazdım galiba. Yorum için şimdiden teşekkürler.

 5. Naz (03 Şubat 2014 saat: 11:27)

  Merhabalar rüyamda 2 tane eski sevgilimide aynı anda gördüm şöyle bir durumdu eski sevgilimle aynı sınıfta okumaya başlamışız normalde okullarımız bile farklı ama diğer eski sevgilimle aynı sınıfdayız ben en iyisi isim veriyim biri Ata diğeri ber diyelim biz yine genelde atayla konuşuyorduk bana bakıyordu gülümsemişti garip bir enerji varmış gibi hissediyordum aramızda ama ne yalan söyliyim mutluydum yinede sabah kalkınca etkisinde kaldım rüyanın acaba gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

 6. ayse (06 Şubat 2014 saat: 09:31)

  Rüyamda yaşadığımız şeyleri tekrar tekrar görüyorum eski sevgilimi gördüm birinde kavga ediyordu başkalarıyla dün gördüğüm rüyada ise bir cafede karşılaşıyoduk aynı önceden yaşadığımız bişeyi tekrar yaşıyoduk şakalaşıp vuruyordum oda bişeyler dedi ama beni hiç umursamıyor istemiyordu yeni sevgilinle nasıl gidiyor diyip duruyordu rüyamda onunla yaşadığım herşeyi farklı şekillerde rüyamda görüyorum uzun bir ilişkiydi unuttum hala ama bilinç altıma yerleşmiş gibi sürekli bunlari görüyorum

 7. gül (06 Şubat 2014 saat: 14:44)

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm bizim oturduğumuz eski mahalledeydik neden öyle olduğunu da anlamadım neyse biz duruyorduk yolda sonra tekrar başlamıştık ileriye doğru gidiyorduk yolda sonra ben boynuna sarılıp yanağından öptüm öperken etrafında döndüm o da güldü sonra kedi vardı onu sevdik sonra o kedi sigara içiyordu bir çok kedi vardı bir yere gitmiştik orada kediler bir kaç tane kedi yani bir tane kediyi boğuyorlardı sonra eski sevgilim yanımdan ayrıldı başka bir yere gitti orada 2 3 tane ev vardı oraya gitmişti sonra sarışın bir kız geldi yanıma sende sigara vardır dedi bende ben sigara kullanmam dedim ya eski sevgilimide artık sevmiyorum ayrılalı yıl oldu niye gördüğümüde bilmiyorum yorumlarsanız sevinirim.

 8. betül (09 Şubat 2014 saat: 12:59)

  Rüyamda eski sevgilim çalıştıgım işyerine geliyordu. Ve onu dinlememı bilmedigim şeylerin oldugunu onu kötü olarak hatırlamamı ve barışmak ıstiyormuş gibiydi. Ben tersliyordum gitti. Sonra dükKanın arka tarafına gittigimde orta boy kedi gördüm başını okşadım. Ertesi günde kumsaldayım eski sevgilimde vardi hiç konuşmuyorduk sonra kedi kumda kendni gòmmüş üzerinden yılan geçti gitti görmedi kediyi, kedi saklandıgi kumdan çıktı daha sonra uyandım orda

 9. pelinn (14 Şubat 2014 saat: 09:32)

  eski sevgilimi çok seviyorum halen barışmak istiyorum sanırım bilinçaltımın yansıması olarak görmüş yada endişelerimin rüyamada karıştıgını düşünüyorum ki her gün göryorum ama bu kez gördüğüm farklı idi ben onların evindeyim ailesinin yanında ama onlarda bir nişan hazırlığı var çok aptal ve çirkin bir kızla sevgilimi nişanlamaya çalışıyorlar çok sinirleniyrum ama yinede bu işten vazgeçirmek için eski sevgilimle konuşuyorm oda beni sevdiğini söylüyor benle yatıyor bile ama o nişanı yine atmıyor kabustu resmen gerçek hayatta gerçekten nişan yapmasına çok korkuyorum ama rüya içinde güzel olan şeylerden biriside uzun uzun öpüşmemizdi keşke rüya buu kadarcık olsaydı :(

 10. sultan (03 Nisan 2014 saat: 15:06)

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm sadece onunla çıktım zaten 4 aydan fazla oldu ayrılalı ikimizde başka şehirlerdeyiz ama çok kötü ayrıldık dün gece rüyama geldi ikimizde aynı okuldaydık sanki barışmıştık gibi ama o birazda kızgındı bana ama yinede konuşuyorduk ve neredeyse 4 aydır hiç aklımda flanda değil tabiki bazen gelir ama beni çok etkilemiyor ama dün rüyama geldi ne alakaysa ve tekrar ona karşı birşeyler hissetmeye başladım..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,