RuyaTabirleri.com

Rüyada Estetik Görmek

Rüyada estetik görmek, rüyayı gören kişinin, hayat içinde kendisini çok yıprattığı ve geri planda tuttuğu için biraz sıkıntı çektiğine, bu yüzden kendisine çekidüzen vereceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine delalet eder.

Rüyada Estetik Olmak

Rüya sahibinin, gerek giyim tarzını gerek saç stilini değiştirerek kendisine yeni bir dış görünüş kazandıracağına, bu sayede kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına ve hiç olmadığı kadar iyi bir duruma geleceğine ve kazancının günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada Estetik Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, kendisine çok daha iyi bir dış görünüş oluşturması sayesinde çok sevineceği, sorunlarından kısa bir sürede kurtulacağı ve eline çok iyi imkânların geçeceği bir döneme ve bir işe gireceğine, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Estetik Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, dış görünüşünün gün geçtikçe daha iyi bir hal aldığına, bu sayede özgüveninin arttığına, sevdiği kişiler ile çok iyi işlere gireceğine, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine ve zengin olacağına rivayet eder.

Rüyada Estetikli Burun Görmek

Rüya sahibinin, kendisine çekidüzen verdiği ve dış görünüşünü düzelttiği takdirde çok büyük başarılar kazanacağına ve hayallerine kavuşacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Estetik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. seyide (06 Aralık 2014 saat: 23:43)

    rüyamda çok sevdiğim güvendiğim fotoraf santçısı bir arkadaşımın bana burun estetiği yaptığını gördüm. rüyada kendimi gördüm fakat kendi bedenedimde değil de kendimi dışardan izler gibi bir anda; arkadaşım burumu lokal anestezi ile kesti. bi an endişelendim hatta şoka girdim naaptın sen! diye. daha ona nasıl bir şekil istediğimi anlatmadan baya büyük parça kesildi. çok şüpheye düştüm ve üzüldüm , kendim heykeltraş olduğum için konuyu form olarak daha belirgin ele alıp ,tarif edip, estetik olucam diye düşünmüştüm. çok panik oldum ve geri dönülmez bir yola girmiş gibiydim. naapıcağımı bilemedim. çaresiz hissettim ve uyandım. yorumlarınızı bekliyorum çok teşşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,