RuyaTabirleri.com

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak, rüya sahibinin büyük hedefleri ve amaçları olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatını kendi menfaati doğrultusunda şekillendirdiğine, geleceği için büyük ve güzel düşünceler taşıdığına, yaşamının hiçbir anını dahi boşa geçirmeyeceğine rivayet edilir. Rüyada ev satın almak, rüya sahibinin yarınları için taşıdığı beklentilere uygun adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Ev Satın Aldığını Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığında arzu ettiklerini gerçekleştireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki engelleri kaldırmayı başaracağına ve bu sayede hayallerine çok daha yakın duracağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada Ev Satın Almak İstemek

Rüya sahibinin gerçek hayatında da elde etmek istediği bazı dünya mallarının olduğuna işaret eder. Kişinin malını arttırmak ve hayatını çok daha konforlu bir hale getirmek için çalıştığına, bu konuda da çok istikrarlı ve kararlı olduğuna yorulur.

Rüyada Yazlık Ev Satın Almak

Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü, yoğun, stresli ve zor günlerden uzaklaşmak istediği anlamına gelir ve rüya sahibinin bunun için bazı niyetleri olduğuna alamet eder. Bir yandan da kişinin gözünün yükseklerde olduğuna, işlerini büyüterek çok daha varlıklı biri olmak istediğine tabir edilir.

Rüyada Yeni Ev Satın Almak

Bolluk, bereket, zenginlik, güzellik ve hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibi için şans olarak açıklanır. Kısmet almaya, ferahlığa ermeye, kurtuluşa ve şifaya kavuşmaya delalet eder. Bu rüya, güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Eski Ev Satın Almak

İyi bir rüya olduğu söylenemez ve rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığına, kısmetsizliğe, mutsuzluğa ve hastalığa rivayet edilir. Kişinin işlerinden yana aradığını bulamayacağına, üzüleceğine ve kötü bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Ev Satın Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. ayşegül (05 Nisan 2014 saat: 23:05)

    rüyamda eşimle bir eve gidiyoruz ev çok eskide değiş yenide değil ama o evin içini yaptırmışlar odaları zevklerine göre yaptırmışlar eşimle geziyoruz ve hoşuma gidiyor bende olsam böyle yaptırırdım diyorum ev 100 m2 imiş ama bana daha büyük geliyor eşimde hatta ne kadar geniş değilmi diyor ev 1 katta imiş ama salanondan açılan kapı sürgülü ve bir bahçeye çıkıyoruz buda benim hoşuma gidiyor evdekiler bize evi gezdiriyor sanki almak için gitmişiz ama hiç bu konuda bir şey konuşmuyoruz. evi beğeniyorum bana huzur veriyor. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. hoşçakalın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,