RuyaTabirleri.com

Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olaylardan ve durumlardan ve bu olay ve durumların neden olduğu sıkıntılardan çok bunaldığına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşayacağına, bu yüzden artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine delalet eder.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

Rüyada evden kaçmak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunlar yüzünden çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine ve yeni arkadaşlar edineceğine alamet eder.

Rüyada Yıkılan Evden Kaçmak

Çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiyi kaybeden rüya sahibinin, bu kişinin üzüntüsüne dayanamayarak başka bir yere taşınacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine ve bu sayede az da olsa acısını dindireceğine ve kendisini daha iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada Bir Evden Kaçmaya Çalışmak

Çok büyük sıkıntılar çeken rüya sahibinin, kendisine yeni bir şehirde yeni bir hayat kurarak yeniden mutlu olma isteği taşıdığına, ancak şu anda bulunduğu yerde kendisini tutan şeyler olduğu için bir türlü bırakıp gidemeyeceğine ve bu yüzden çok üzüntü duyduğuna tabir edilir.

Rüyada Kuşun Evden Kaçması

Uzun bir zamandan beri iş hayatında sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, çok zor işlerden bile ekmeğini çıkarttığı halde evinin bereketinin kalmayacağına, bu yüzden çok büyük zararlar edeceğine ve iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Evden Kaçmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. leyla (07 Şubat 2014 saat: 10:50)

    rüyamda bir evde bana bıçakla saldırmak isteyen insandan kaçıyorum ama sadece korunmaya çalışıcak şekilde bu kişi tanıdığım biri gibi ama net emin olamıyorum. bir evde yatak bazasının altında gizli bir geçit varmış ve ben anneme hakkını helal et ben kaçıyorum diyorum annemde tamam diyor zorda olduğumu bildiği için. kaçtığım yerde ufak tekne vardı denizde merkezi yakın bir yerde, saklanmak için geldiğim yerdi. kaçtığım kişiden bir yerde yine karşılaştık pişman olduğunu hissettim ağlıyordu sanki bu kişi bu defa tanıdığım bir yüz ile çıkmıştı karşıma duygusal anlamda tanıdığım biriydi. karışık şekilde uyandım sabah.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,