RuyaTabirleri.com

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada eve hırsız girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı çok büyük ve sıkıntılı olaylardan ötürü çok büyük zarar getirecek işlere gireceğine, bu işte atacağı adımlardan ya da yapacağı çalışmalardan ötürü büyük üzüntü duyacağına, bu üzüntü yüzünden kendi içinde çatışma yaşayacağına ve yaptığı hatalardan ötürü büyük bir iç sıkıntısı yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Sanmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok kötü ve zor günler geçireceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Duymak

Yakın bir zamanda gireceği işten çok büyük bir zarar görüleceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına da rivayet eder.

Rüyada Komşusunun Evine Hırsız Girdiğini Görmek

Yaşanan kötü olaylardan ötürü büyük bir maddi sorunla boğuşmak zorunda kalan rüya sahibinin, iş hayatı içerisinde yapacağı çalışmaların hiçbir meyve vermeyeceğine, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına ve alınan yardımların da çare olmayacağına ve aile hayatını içerisinde büyük çalkantılar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Akrabanın Evine Hırsız Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında çok zor dönemler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına ancak akrabalarından alacağı destekle bir nebze olsun toparlanacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mücahit (20 Eylül 2014 saat: 12:02)

  bizim komsunun bodrumuna bir eşya almaya gönderiyolar beni bende tam bodrumdayken hırsızlar 2. kata girmeye çalışıyolar kapıya da bekçi koymuuşlar yaşlı bi adam ondan kurtularak kaçıyorum sonra içerideki hırsızlar bir anda dışarı çıkıyolar arkamdan koşuyorlar falan birisini tanıyorum beni görünce arkamdan koşturuyor ve yorulunca bizim evin önünde onunla birkaç laf söyleniyoruz birbirimize sonrasını hatırlamıyorum.


 2. melek (30 Aralık 2014 saat: 05:53)

  Bende uyuyodum. Babsm horluyordu. Zor yattim. Dalmisim. Boyle ruyamda biryere gidiyorum ama o gittigim yer annemlerin odasi. El felan goruyorum. Bu arada kis geldigi icin annemlerin odasi soguk oluyo odalarda yatiyolar. Neyse iste ben kosa kosa babami cagiriyorum. Babam uyaniyo baba evde hirsiz var dedim. Oda kizim yoktur hadi yat sen dedi. Yattim. Tabi ruyada oldugu icin tikirtilar haysl ettim sadece okadar


 3. umran (03 Ocak 2015 saat: 10:05)

  Merhaba
  Ruyamda hırdız girmiş evimize ama biz başka bir yerdeyiz sanki yakalanmış bir yere gelmişiz ama hırsızın tuzu kapalı kim olduğu gorunmuyor siyah bir ortu bar yüzünde ama ben konuşuyorum onla sanki tanıyorum da neden yaptın niye yaptın falan diyorum ama bunu söylerken olduğumuz yerin yanında bir oda var çok açık yeşil ile boyanmış çarşaflar asılı ona sinir olmuşumn odada dolaşıp neden yaptın diye soruyorum böyle de bitti devamında da siyah sarı metal süslemesi olan elbise giydim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,