Rüyada Evinin Yandığını Görmek


Rüyada evinin yandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine ve bu dönemde çok doğru adımlar atması gerektiğine ve ancak o zaman kendine geleceğine işaret eder.

Rüyada Komşunun Evinin Yandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafındaki, insanlardan birinin, çok zor bir duruma düşeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, çok büyük maddi destek sağlayacağına ve aile hayatında yaşayacağı tartışmaların ve kavgaların son bulması için arabulucu olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Evinin Yandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok üzüntülü ve sorunlu zamanlar geçiren bir tanıdığına çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Evinin Yanmış Olduğunu Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin, çok büyük çaba sarfetmesine, çok emek vermesine ve büyük işler yapmaya çalışmasına rağmen çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini bir türlü yoluna koyamayacağına alamet eder.

Rüyada Ev Yangını Görmek

Eğer sadece ateş görünüyorsa hayırlı ve güzel günler görüleceğine ve iş hayatında ve aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına yorulur. Rüyada dumanlar görülüyorsa, büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Evinin Yandığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Berna (14 Nisan 2014 saat: 15:22)

    Bizim koyde bir akrabanin dairesindeydim apartman 3 kayliydi
    Ve ben ucuncu kattaydim yanlizdim kimse yoktu bi an hertaraf yavas yavas alev alev oluyordu hersey esyalar ama duman felan gormedim ne kara duman ne beyaz duman sade yandigini ve atesi gordum baska bisey yoktu ve adairedeb cikip yavas yavas iniyordum ikici katta merduvenlerde takili kaldim bussuru alev vardi ondada duman gormedim sadece atesi orda ruyam bitti

  2. Esma (19 Mayıs 2014 saat: 00:46)

    Ben enistemin annesigilin eski evindeydim köy gibi biyer ben ve iki erkek bir kiz yegenim evdeydik enistemin annesigil ise evde biyerdelerdi bir tüp gördüm yanmaya basladi birden alev almaya basladi ben bir yegenimi kurtardim iki yegenim kaldi annesigili bilmiyorum.. sonra disari ciktim itfayeyi aradim ablamla enistem geldi noldu dedim boyle boyle anlatm.. onlar iceri girdi iki yegenimi icerde kalan kurtardilar orda ruya bitti…

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,