RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada evlendiğini görmek, toplum içerisinde hayırlı olaylara vesile olarak yorumlanmakla birlikte rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük zarara uğrayarak çok para kaybedeceğine ve bu sorun yüzünden sıkıntılı günler geçireceğine delalet edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, kişisel olarak kendisini çok geliştireceğine ve çok büyük işlere gireceğine işaret edilir.

Rüyada Evlendiğini Görmek ve Ağlamak

Rüyada evlendiğini görmek ve ağlamak, rüya sahibinin, girişilen bir işte çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü yaşayacağına ancak daha sonra çok hayırlı olayların gelişip tüm problemleri sonlandıracağına ve rüyayı gören kişinin feraha çıkacağına alamet edilir.

Rüyada Evlendiğini Gören Kadın

Rüyada evlendiğini gören kadın ya da bir kadının evlendiğini görmesi, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, hamile bir kadınsa eğer, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına tabir eder. Eğer rüya sahibi, bekâr bir kadın ise, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok büyük bir başarı yakalayacağına ve çok hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet edilir.

Rüyada Evlendiğini ve Mutsuz Olduğunu Görmek

Rüyada evlendiğini ve mutsuz olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı günler görüp çok büyük zararlara uğrayacağına ancak sabır göstererek ve azim ile çalışarak çok büyük işlere tekrar gireceğine ve uğradığı zararı çok kısa bir sürede telafi edeceğine yorumlanır.

Rüyada Evlendiğini Söylemek

Rüyada evlendiğini söylemek, dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Rüya içinde söylenen her sözün anlaşılması ve daha sonra incelenmesi gerekir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında yakın bir zamanda bir sorun ile karşılaşacağına ve bu şey ile karşılaşmadan önce dikkat etmesi ve önlemini alması gerektiğine delalet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Evlendiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. esra uyanık (24 Mart 2014 saat: 17:15)

    iyi günler. ben esra 21 yaşındayım üniversie öğrencisiyim ve bekar biriyim. rüyamda hintli bir adamla evlendiğimi gördüm fakat düğün çoktan olmuş bitmiş evliliğimiz var sadece. şu anki okul çevremdeki arkadaşlarım da var yanımda onlarla iletişim halindeyim ama aynı zamanda da hamileyim 4 veya 4buçuk aylık ve kız bebekmiş. memlekete gittiğimi gördüm bir ara ve annemle konuşuyorum hamilelik doğum ve doğum sonrası zorluklar hakkında. anneme diyorum ki anne hintli bir adamla evlendiğimi söylemiştim değil mi? gerçek hayatta böyle birşey mümkün olamaz tabi ama annem de buruk bir şekilde hıhı diyor başını sallıyordu. parmağıma taktığım alyansı ve tektaşı bile gördüm. rüyamda evli olduğum için ve bebeğim olacağı için çok mutluydum ama kocam sanki ben pek sevmiyor gibiydi. kafam çok karıştı uyandığımda. ayrıca gerçek hayatta da sevgilim yok.. umarım dönüş yaparsınız. dört gözle beklemekteyim. teşekkürler şimdiden

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,