RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek ile ilgili olarak çok çeşitli söylemler bulunmaktadır. Evlenmek genel anlamda yüce güç tarafından size gelecek olan yardımın göstergesidir. Bunu yanında evlenmek büyük borç dibine girmeye, üzüntüye, kötülüğe, bir üst mertebeye geçmek için birilerine ağız bükmeye delalet eder. Eğer kişi tanıdığı biri ile rüyada evlenirse bu kişi onun geçimine katkıda bulunacaktır. Eğer hiç tanımadığı biri ile evlendiğini görüyor ise bu kişinin ölümünün yaklaştığı veya evini başka bir yerden başka bir yere taşıyacağı manasına gelmektedir. Rüyada şahitler huzurunda evlenmek Allah u Teala’nın rızasını almak olarak yorumlanmaktadır. Evlenmek bazı rüya tabircilerine göre sanat ile uğraşmak manasına gelmektedir. Bu amaçla rüyasında evlenen kişi bir sanata ilgi duyacaktır.

Rüyanın görülüş şekline göre evlenmek

Rüyada evlenmek

Rüyada evlendiğinin görülmesi Allah tarafından alınacak bir yardıma delalet etmektedir. Bu anlamda rüyaların en anlamlısı ve en güzellerinden biridir. Rüyada evlenmek. Kişi rüyasında daha önce ölmüş olan bir kişi ile izdivaç gerçekleştiriyor ise daha öncelerden umutsuz olarak gördüğü bir olayı gerçekleşeceğini bilmelidir. Rüyada annesini tanımadığı bir adam ile evlendiğini gören kişi mallarının büyük bir bölümünü kaybedecektir. Şeklinde yorumlanmaktadır. Çocuğu olan bir kadın rüyada evlendiğini görmüş ise çocuğunu evlendireceği zaman yakınlaşmıştır.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçen kişi eğer evlilik hazırlıkları yapıyor ise kendinden ve evlilikten emin değildir. Bu konu ile ilgili zamana ihtiyacı vardır, diye yorumlanmaktadır. Eğer bu kişinin evlilik ile ilgili bir durumu yok ise kötü bir evliliğe delalet etmektedir. Evleneceği kişi ondan menfaat ummakta ve onun duygularını kullanmak istemektedir.

Rüyada evlenmek, gelinlik giymek

Rüyada evlenip gelinlik giydiğini gören kişi eğer bekar biri ise yakında evlenecektir. Eğer gelinlik ışıltılı ve parlak ise ömür boyu mutlu olunacak bir evliliğe delalet ederken, kirli ve çamurla dolu bir gelinlik giymek ise sonu kötü bitecek bir evliliğe delalet etmektedir. Rüyada temiz gelinlikler içerisinde evlenildiğinin görülmesi daima güzelliktir. Çünkü gelin huzur, mutluluk, saflık ve güzelliğe yorumlanmaktadır. Bu sebeple güzel bir gelinlik içinde evlilik gerçekleştirilmesi kişi için çok güzel şeyler olacak demektir. Kişi eğer kendini ya da evleneceği bir kişiyi yırtık bir gelinlik içerisinde görmüş ise bu evliliğin belirsiz olduğu ve soru işaretleri barındırdığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada evlenmek üzere olduğunu görmek

Kişinin rüyada evlenmek üzere olduğunu görmesi içerisindeki korkuların gün yüzüne çıkması manasına gelmektedir. Genel anlamda evlilik ile ilgili yapılacak olan hatadan korkulsa da genel olarak yapılacak olan bir hatadan veya geçmişte yapmış olduğu bir hatanın ortaya çıkacak olmasından korkması şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin masum duyguları yok etmesi ve mahremiyetini ortaya atmış olması şeklinde de belirtilmektedir.

Rüyada evlenmek istememek

Rüyada evlenmek istemediğini gören bir kişi muhtemelen bir konu hakkında zorlanmaktadır. Ayrıca bazı rüya tabircilerinin söylemlerine göre bir konu hakkında zorlanmak ve bunu yapmak istememek ise huzurun kaçmasına ve gerçek yaşantıda evlilikten murat görmemek olarak değerlendirilmektedir. Kişi eğer zorlanıyorsa ve bu işin üstesinden geliyor ise güzel günlere işaret edilmekte iken zorlanma sonucunda boyun eğme ve kabul etme oluyor ise bir kötülüğün başa geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yeniden evlenmek

Rüyada yeniden evlendiğini gören kişinin hayatında çok önemli hayatını değiştirecek bir olay yaşanacaktır manası çıkmaktadır. Yaşayacağınız bu olay karşısında aile bireyleriniz ve çevrenizdekiler size destek olacaklar ve izi yarı yolda bırakmayacaklar. Hayatınızda köklü bir değişiklik olmuş olsa da bir süre sonra her şey düzelecek ve normal akışına devam edecektir. Ayrıca yaşanılan bu durumdan sonra hayatınızdaki bireyler ile aranız her zamankinden daha iyi olacak ve dayanışma artacaktır.

Rüyada babasıyla evlenmek

Rüyada babanın görülmüş olması huzura, berekete, mutluluğa ve rahatlığa işarettir. Bir kişi rüyada babası ile evlendiğini görüyor ise evleneceği kişinin onu hayatta çok mutlu edeceği ve bütün isteklerini yerine getirerek karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde bir hayatın geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Babanın güven duyulan ve değer verilen bir kavram olması insanın ruhuna güç vermekte ve bu yolla her türlü zorluğun üzerinden gelmeye çalışmaktadır.

Rüyada sevdiğiyle evlenmek

Rüyada sevdiği kişiyi gören ve onunla mutlu bir izdivaç gören kişi için mutluluk ve huzur yakındır. Kısa süre sonra güzel bir evliliğe adım atacak ve güvenilir bir yuvaya sahip olacaktır. Eğer sevdiği kişi ile kötü bir biçimde evlenildiği görülmüş ise kişi sevdiği ile uzun süreli bir tatile çıkacaktır. Eğer sevdiği ile evlenildikten sonra mutsuz olduğunu gören kişi, hayatında yaşadığı bir pişmanlıktan ötürü duyduğu vicdan azabı ile kahrolmaktadır.

Rüyada akrabayla evlenmek

Rüyada akrabası ile evlendiğini görmek sorunların başlangıcı ve kötülüklere yorumlanır. Kişi eğer istemediği halde bir akrabası ile evlendiriliyor ise hayatında kavga ve temaşa olarak yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre ise rüyada akraba ile evlendiğinin görülmüş olması huzurlu bir evliliğin yaşanmasına ama sonunun kötü bitmesi şeklinde belirtilmektedir.

Rüyada eşiyle evlenmek

Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini gören kişi çok hayırlı bir rüya görmüştür. Bu rüya hayra, güzelliklere, uzun ömre ve mutlu bir geleceğe delalet etmektedir. Ayrıca uyum içerisinde yaşamak ve büyük bir aile olarak yaşamına devam etmek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kardeşiyle evlenmek

Rüyada kardeşiyle veya üzerine nikah düşmeyen biri ile evlenmek büyük bir işin başına geçmeye ve adil bir biçimde yönetim yapmaya yorumlanmaktadır. Eğer bu kişi öz kardeşi ile evlilik ise ailenin başına geçmek manasına gelmektedir.

Rüyada Evlenmek İstemek

Kişinin, iş konusunda sıkıntı yaşadığı ve maddi açıdan büyük sorunlarla boğuştuğu bir dönemde karşısına çıkacak çok iyi bir iş teklifini değerlendireceğine, bu sayede bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, rahat bir hayata adım atacağına ve ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Evlenmek İçin Dua Etmek

Kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine ve üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada Evliyken Başkasıyla Evlenmek

Yakın zaman içinde çok istenen bir evi almak için yapılan girişimlerin aile büyüklerinden birinden gelecek yüklü miktarda bir yardım sayesinde başarıya ulaşacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rakipler tarafından işlerle ilgili olarak çıkarılmış dedikoduların bertaraf edileceğine işaret eder.

Rüyada Kilisede Evlenmek

İşle ilgili olarak yaşanacak bir tartışma ve sonrasında duyulacak bir kötü söz demektir. Güzel bir şekilde başlayan bir işin araya girecek kötü niyetli kişiler yüzünden bozulacağına, bu kişilerin yapacakları ayak oyunları sebebiyle maddi olarak büyük sorun yaşanacağına, atılan adımların boşa çıkacağına ve iş dünyasında sahip olunan saygınlığın sarsılacağına rivayet edilir.

Rüyada Evli Biriyle Evlenmek

Rüyayı gören kişinin, iş konusunda tecrübe ve bilgi sahibi kimselerin olumsuz görüş belirtmelerine rağmen zor bir işe gireceği, bu iş içinde çok kötü bir duruma düşeceği, parasal olarak büyük bir hasara uğrayacağı, elindeki gayrimenkullerin bir kısmını satışa çıkartacağı ve sadece bu şekilde geçici bir süreliğine rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada Yeniden Evlenmek

Yapılan bir işte ya da yaşanan bir birliktelikte kötü durumlara düşülmesine ve ayrılık yaşanmasına rağmen tekrar birlikte olmaya çaba harcanacağına, bu yüzden sıkıntıların tekrar artacağına ve parasal ve ruhsal olarak büyük zarara sebep olacağına işaret eder. Aynı zamanda, zor zamanların bitmesine yakın yeni bir sorunun peydah olacağına ve uzunca bir süre boyunca da bu sorunlar uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada Kaçarak Evlenmek

Beklenmedik bir anda yapılacak bir hamle ile istenmeyen bir duruma düşüleceğine, dertlerin başlayacağına, yaşanacak üzüntüden dolayı sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına ve zaman zaman pişmanlık yaşanacağına alamet eder. Aynı zamanda, hazırlıksız bir şekilde girişilen bir çalışmadan büyük maddi kayıplarla çıkılacağına ve bu yüzden çok sorun yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Ölü İle Evlenmek

Uzun bir süreden beri üzerinde çalışılan ancak bazı sorunlardan ötürü bir türlü hayata geçirilemeyen bir projenin verilecek yanlış kararlardan ötürü daha uzun yıllar boyunca gerçekleştirilemeyeceğine, bu yüzden kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına ve başka bir iş ya da proje için adım atmaktan çekineceğine rivayet edilir.

Rüyada Acele Evlenmek

Rüyayı gören kişinin, hayırlı bir şekilde başlayan ve ilerleyen bir işe ortak olacağı, ancak daha sonra bu işle ilgili olan bir kişiden büyük bir ihanet göreceği, parasal olarak büyük sıkıntılarla geçecek bir döneme girileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve manevi açıdan zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Evlenmek

Uzun bir zamandan beri çok istenen bir şeyin gerek aile büyüklerinin rıza gösterip destek vermesi gerekse de sevilen kişilerin önayak olması ile gerçekleşeceğine, bu sayede çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Bir Erkekle Evlenmek

Kişinin, iş konusunda çok kazançsız ve kısır bir döneme girdiğine, girdiği hiçbir işte bir türlü istediği şeyleri gerçekleştiremediğine, ruhsal olarak kendisini çok kötü hissettiğine, bir çıkış yolu aradığına, ele geçen birkaç kuruşun da borçlara ve uğranılan zararlara gideceğine tabir edilir. Kişi, artık yeni kazanç yolları arayacak ve bu arayışın ardından çok iyi bir kazanca sahip olacak demektir.

Rüyada Enişteyle Evlenmek

İşle ya da eğitimle ilgili kötü bir durum yaşanacak demektir. Uğruna zor bir işin içine girilen bir arkadaşın ihanet edeceğine, bu ihanetin ardından maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına rivayettir.

Rüyada Çok Zengin Biriyle Evlenmek

İş konusunda bol kazançlı bir döneme girileceği, hayırlı bir projeye ortak olunacağı, yaşanan haksızlıkların biteceği, işlerin günden güne artacağı, zorlukların biteceği, yeni bir haneye kavuşulacağı, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceği ve vatana millete hayırlı bir evlada sahip olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Tanımadığı Bir Adamla Evlenmek

Rüyayı gören kişinin, kısa süre önce yaşadığı can sıkıcı bir olay yüzünden çok üzüleceğine, bu durumdan kurtulmak için epey zorluk çekeceğine, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, emeklerinin heba olacağına, birçok fırsatı kaçıracağına ve umutsuzluk yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Genç Bir Erkekle Evlenmek

Aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili bir durumla ilgili olarak büyük bir vefasızlık yaşanacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, elde bulunan taşınmazlardan bir kısmının satışa çıkarılacağına ve kısa bir süre içinde bir tartışmanın tarafı olunacağına rivayet edilir.

Rüyada En Yakın Arkadaşla Evlenmek

Rahat bir dönemin başlayacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, eğitimle ilgili olarak verilen kararların uygulamaya konacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve maddi kaynakların büyüyeceğine tabir edilir. Aynı zamanda, sosyal çevrenin değiştirileceğine ve başka bir şehre ya da ülkeye taşınılacağına delalet eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Evlenmek

Çok başarılı bir dönemin başlayacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına ve zarar veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamettir.

Rüyada Erkek Erkeğe Evlenmek

Aile bireylerinin onay vermediği bir işe girileceğine, bu iş içinde büyük zarara uğranacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına yorulur. Aynı zamanda, verilen kararların ileride pişmanlık duyulmasına sebep olacağına delalettir.

Rüyada Teyzeyle Evlenmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine pek yarar getiremeyecek ve kötü günler geçirmesine sebep olacak bir olay yaşayacağına, bu olay yüzünden gururunun kırılacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine işarettir. Ayrıca, art niyetli kişilerin büyük bir sevinç duyacağı bir olayın gerçekleşeceğine ve bu sebeple karmaşık duygular içine girileceğine alamettir.

Rüyada Yaşlı Kadınla Evlenmek

İş konusunda çok zor zamanlar yaşanacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine delalet eder. Kişi, kendisinden beklenmeyecek kadar kötü hatalara imza atacak, daha sonra verdiği kararlardan ötürü pişman olacak ve telafi amaçlı olarak bazı anlaşmalara imza atacak demektir.

Rüyada evlenmek psikolojik analiz

Rüyada evlenmek ile ilgili çok değişik yorumlamalar bulunmaktadır. En fazla yapılan yorumlar ise yüce yaratıcı tarafından gelecek bir yardım şeklinde belirtilmektedir. Bu sebeple yapılacak olan gayretlerin boşa çıkmayacağı ve yerine getirileceği düşünülmektedir. Bu sebeple kişi helal para kazanarak helal işler yapmaktadır. Allah da ondan razı gelerek ona yardımlarını esirgemeyecektir. Bunun dışında çevresindeki tanıdık bir insan ile evlendiğini gören kişi ise onun eşinden bir konuda menfaat sağlamaya çalıştığı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin hiç tanımadığı bir insan ile evlenmesi ise bulunduğu evden taşınarak başka bir eve yerleşmesine delalet etmektedir.

Rüyada evlenen ve evlendiği kişiyi öpen kişi ise hayatında yaşadığı bir kırgınlığın ortadan kalkacağı şeklinde belirtilmektedir. Rüyada karısı ile tekrar evlenmek ve nikah memurunu görmek ise ortak arkadaşa ve ortak kadere işaret eder. Biz zaman bu üç kişinin kaderi ortak bir çizgide birleşecektir şeklinde belirtilir. Rüyada şaşaalı bir biçimde evlendiğini gören kişi ise zengin olacaktır şeklinde bir yorumlama yapılmaktadır. Yakından biri ile veya üzerine nikah düşmeyen biri ile evlenilmesi ise bir makama yükselme ve yönetme manasına gelmektedir. Bir erkeğin hiç tanımadığı bir kadın ise izdivaç etmesi bu kişinin ecelinin yaklaştığı manasına gelmektedir. Bazı alimler ve rüya tabircileri evlenmeyi sanat ile yorumlamışlardır. Evlilik bir sanat olarak görülmekte ve bir kadın ile evlenilmesi yakın zamanda bir sanat ile haşır neşir olunacağı şekline yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Evlenmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ela (20 Aralık 2013 saat: 12:10)

  Rüyamda istemeye geldiklerini ve sözlendigimi gördüm ve sonra gelinlik giyip evlendiğimi yalnız evlendiğim gece gelinlikle korkup kaçtığımı gördüm daha sonra beni ailem arıyor buluyor tekrar eve dönüyorum ve ben eşimi ilk defa görüyorum ondan hoşlanmaya sevmeye başlıyorum ailelerle beraberken o elimden tutuyor yalnız kalalım diyor eşimsin diyor yanında durmamı istiyor sonra dudaktan öpüyor ben utanıyorum ama sevmeye aşık olmaya başlıyorum böyle bir heyecan dolu duygu içindeydim


 2. fadime (24 Aralık 2013 saat: 09:20)

  Rüyamda sevdiğim kişiyle evlendiğimi gördüm ve ikimizde çok mutluyduk ben kendimi gelinlikle görüyorum onun üzerinde ise damatlık vardı ve çok şenlikli bir ortam vardı. Düğün salonu gibi bir yerdeydik ve kalabalıktı.Evlendiğim kişnin annesini de gördüm bişeyler konuşuyoruz ama ne konuştuğumuzu bilmiyorum.Detaylarını çok hatırlamıyorum ama rüyamın yorumunu öğrenmeyi çok isterim.bu konuda yardımcı olur musunuz?


 3. Hasan (28 Aralık 2013 saat: 23:42)

  Rüyamda sevdiğim kızla evlendiğimi görüyordum.Defalarca gördüm o rüyayı. Fakat sevdiğim kız kısa bir süre önce vefat etti. ALLAH’ ım affetsin. Bunun anlamı nedir bilmek istiyorum. Birbirimizi çok seviyorduk, çok mutluyduk. Bunun anlamını öğrenmek istiyorum yardımcı olur musunuz?
  Şimdiden teşekkür ederim…
  Hayat işte kimini kötü, kimini de iyi yönde buluyor… Herkes sevdiğine değer vermeli. Bugün değer vermediği yarın hayatta olmayabilir. Pişmanlıkla yaşamasın bu yüzden kimse…


 4. kemal (29 Aralık 2013 saat: 15:36)

  rüyamda eski sevgilimle evlendiğimi gördüm ama düğünü falan hatırlamıyorum. evlenmişiz ama hiç ilişkiye girmemişiz ona 1 aydır hiç ilişkiye girmedik neden böyle oldu diye sordum hiç cevap vermedi sonra tam bir şeyler söyleyecekken uyyandım.. bu ne anlama geliyor lütfen yardım edin sabahtan beri etkisinden kurtulamadım…

  Hayat işte kimini kötü, kimini de iyi yönde buluyor… Herkes sevdiğine değer vermeli. Bugün değer vermediği yarın hayatta olmayabilir. Pişmanlıkla yaşamasın bu yüzden kimse…


 5. dilek (10 Ocak 2014 saat: 12:37)

  Rüyamda eşimden ayrılıp dayımın oğluyla evlendim.Ama hep eşim nolucak ben onu seviyorum neden başkasıyla evleniyorum diye düşünüyorum.Eşim sürkli yanımızda dayımın oğluna akıl veriyor.Şöyle davran böyle davran yoksa onun mutlu edemezsin diyor.İki olmuş evleneli otobüsle bir yer gidiyoruz dayıoğlu ben arkada oturmuşum.o arada sol bacağımı diz altından itibaren prüzsüz görünüyor ama üzerinde biraz kıllar var.Tüh diyorum bunları nasıl görmemişim temizlememişim.Sonra bizim eski bir evimiz var ninem hala orda yaşar,etrafımda tanımadığım bir kaç kadınla ordaydık.Bİrisi zaman kavramıyla oynamış ve düzeltemiyorlarlar.Her yerde karlar var hava bulutlu bir garip…gökyüzünde güneş ve ay birbrine sarılmış gibi dönüyorlar dans eder gibi.Ama bu yüzden dünyanın düzeni bozulmuş,ne yapabilirm diye düşünüp üzülüyorum.Onlar dönerlerken bulutların arasından ay ışıgı sızıyor, sanki biri gümüş renginde diğeride siyah renkte(güneş ve ay)…


 6. Ati (12 Ocak 2014 saat: 01:55)

  Rüyamda görücü usuluyle evlenecektim. gelini taaki düğün salonunda gördüm ve biraz hadiseye birazda ruslara benziyordu. ama ben gelini hiç beğenmedim çünkü mini etek gibi gelinlik giymişti. salona normal kıyafetlerle gittim ve içeri gizliden baktım, annem babam sevinçli, gelinin ailesi çok şık, neyse ben hala gizliden içeri bakarken bana bi çocuk liste getirdi, getirdiği liste kıyafet listesiydi, marka ve en pahalı giysilerdi. bir listeye baktım bir cebe baktım cep boş, sonra döndüm ve düğünden öğlece ayrıldım.


 7. Melike (04 Şubat 2014 saat: 20:04)

  Rüyamda,önceden tanıdığım eski bi arkadaşım bana büyük bir yemek masasında çok şık bir şekilde arkadaşlık teklif ediyor, beni sevdiğini söylüyor. Bana sarılmaya çalışıyor, ben sert bir şekilde bana sarılamayacağı söylüyorum. Ve arkadaşlık isteğini kabul etmiyorum. Daha sonrasında iki yakın arkadaşımın aynı gün düğünü olucak ve ben onların nedimesiyim, onlar eşleriyle beklerken bi anda yanıma bir erkek geliyor yüzünü görmüyorum ve bizde gelin ve damatlarla yürümeye başlıyoruz. 3 tane nikah masası var 3. masa kimin için diye düşünüyorum. Ve o 3.masanın benim için olduğunu anlıyorum, şaşırıyorum. Ve üzerimdeki elbise, gelinlik olmuş, temiz bir gelinlik. Ama evlenmek istemiyorum içten içe ne yapacağımıda bilemiyorum ve uyandım.


 8. zozan (08 Şubat 2014 saat: 13:06)

  Merhaba, ben bekarım rüyamda bu sabah bir evdeydim ve orada bayıldığımı gördüm sonrasında kendimi yeşillik güzel bir alanda bembeyez başı örtülü bir grlinlik ile gördüm karşımdada tanımadğım daha önce yüzünü hiç görmedim bir adam takım elbiseli karşımda duruyordu. güzel yüzlüydü ben La İlahe İllallah dedikçe yüzü gözümün önünde daha çok nettleşiyordu. sonrasında denizin kenarındaydık sanırım ve 4 tane çocuğum olmuş onlarla beraber eğleniyordum rüyam mutlu bir şeklde son buldu. yorumlarsanız çok mutlu kalırım şimdiden tşk ederim.


 9. cansu (15 Şubat 2014 saat: 02:14)

  henüz başımdan bir evlilik geçmemis biri olarak…rüyamda kendimi beyaz güzel bir gelinlik içinde, gerçek hayatta uzaktan tanıdığım birisiyle evleniyormuşum. Dışarda düğünle ilgili birşeyler olurken yağmur yağıyor ve kendimi çamurun içinde buluyorum. Çamur elbiseme bulaşacak korkusuyla çamurun içinde geziniyorum. Ama üstüme çamur bulaşmıyo. Sadece ayakkabılarım çamur oluyo :s bana garip gelen iyiyle kötünün gelinlikle, çamurun çok uc noktalar olması.


 10. filiz (15 Şubat 2014 saat: 08:35)

  merahaba
  ben yıllar önceydi anlatacağımı rüyayı görmem..unutmadığım ve merak ettiğim..komşumuz var deste abla islama uygun yaşayan bir ailedirler..onların kapısın önünden geçerken tam odalarının camının önünde ayağım taşa takılıp düşüyorum ama canım yanmıyor kalktığımda üzerimi karıncaların sardığını görüyorum.ellerimle silkeliyorum ama kurtulamıyorum……iki oğlum var büyük oğlum şimdi şırnakta asker vatani görevini yapmakta..asker oğlum çok küçükken rüyamda gördüm evliya olmuş uzun boylu delikanlı il il geziyor ilim dağıtıyormuş..o sırada kendimide görüyorum beyaz bir başörtü başımda yerde otur oğlumu da çok özledim diyorum..çok güzel bir rüyaydı uyandığımda sabah ezanı okunuyordu..çok isterdim oğlum rüyamda gördüğüm gibi olsun..böyle uyanıyorum……birde ormanda birinden kaçıyorum ama kimden kaçtığımı bilmiyorum karanlık tanımıyorum bana yaklaştığını hissettiğimde önüme çıkan bir gölvar içinde küçük küçük balıkların olduğu berrak bir su içine girip saklanıyorum.böyle korkuyla uyanıyorum..rüya yorumumu merakla bekliyorum..rüya yorumumumu demem yanlış olur sanırım rüya yorumlarımı demem daha doğru ;)
  yorumlarınız için şimdiden çok tşkr ederim..
  sevgilerimle…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,