RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giymesi

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi,  genellikle kişinin aile ve akraba hayatının son derece güzel ve huzurlu devam edeceğini bildirirken, iş hayatında da olumlu gelişmelere işaret eder. Giyilen gelinlik temiz ve beyaz ise çok müjdeli ve sevinçle karşılanacak haberler duymaya işarettir. Giyilen gelinlik kirli ve eskimiş ise, bu durumda üzücü bir haber alınır. Kirli, yırtık gelinlik giymek kişinin sağlığının, iş hayatının ve aile hayatının bozulacağına yorumlanır. Rüyasında gelinlik giyen kişi yaşlı bir kimse ise, büyük bir mutluluk yaşar. Bazı rüya tabircileri ise, yaşlı ve evli bir kimsenin gelinlik giymesinin onulmaz bir hastalığa tutulacağına işaret ettiğini söylerler. Rüyasında gelinlik giyen kişi evli bir erkek ise, eşinin gebe olduğu haberini alır, evlilik hayatı çok daha iyi bir duruma gelir. Giyilen gelinlik beyaz ise kişinin aydınlık bir geleceğe sahip olacağı ve huzurlu, rızkı yüksek bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Evli Birinin Siyah Gelinlik Giymesi

Rüyasında siyah renkte bir gelinlik giyen kişi, oldukça tehlikeli bir durumla karşılaşacak demektir. Hayati tehlike de dahil son derece sıkıntılı durumlar yaşanacağına ve kişinin iş, aile ve sosyal hayatının zarar göreceğine delalettir. Rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine dair uyarıcı mahiyette bir rüyadır.

Rüyada Mavi Renkte Gelinlik Giymek

Rüyasında mavi renkte bir gelinlik giydiğini gören kişi Allah katında çok makbul ve sevilen bir kul olur. Hayırlar işlediğinden sevabı da çok olur. Mavi gelinlik giyen kişi huzuru bulur ve cennete uygun bir dünya hayatı sürer. Allah yolundan sapmayan sadık bir kul anlamına gelir.

Rüyada Kahverengi Gelinlik Giymek

Rüyasında kahverengi gelinlik giyen kişi karasız bir durumla karşılaşır. Karar veremediği için yol ayrımlarında yanlış tercihlerde bulunabilir. Kişinin acele etmeden, yavaş bir şekilde ve mantığı ile hareket etmesi gerektiğine dair uyarıda bulunan bir rüyadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.
Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giymesi Hakkındaki Rüyalar;

 1. yasemin (05 Ocak 2015 saat: 23:19)

  Bir yerde dügün gibi birsey var ama ben görmüyorum dügünu oraya davetliyiz.bende oraya gidecegim ancak benim üzerimde bembeyaz bir gelinlik var ancak ayagimdaki ayakkabi siyah kapali bir ayakkabi.anneme diyorumki niye ben gelinlik giydimki simdi ben evliyim zaten diyorum.oda bana olsun bakarsin gelin yoktur ortada diye espiri yapip gülüyordu.lutfen tabirini bana yaparmisiniz


 2. Şengül Demiray (14 Ocak 2015 saat: 06:31)

  Rüyamda tertemiz beyaz bir gelinlik giydiğimi gördüm ama o gelinlikle tam anlamıyla hatırlamıyorum ama sanki amcamın öldüğü haberini alıp oraya gittigimi gördüm tam emin degilim ama kalabalik ve Üzgün kisilerin oldugu bir ortsm oldugunu hatırlıyorum sadece ve kendimi rahatsız hissediyordum bu sekilde oraya yani gelinlikle oraya gittiğim icin ve ben evli bir bayanım bu rüya ne anlama geliyor yorumlarsanız cok sevinirin şimdiden teşekkür ederim saygılar….


 3. İmren aslan (19 Ocak 2015 saat: 13:16)

  Evliyim 42 yaşındayım rüyamda gelinlik giydim kuafordeyim sürekli bir telaş var geç kalacakmisim.Saclarim dağınık takma saç takmak istiyorum ama zaman yetmiyor sonra oradan çıkıyorum saniyorum bir dere içinde ufak tefek taşları görüyorum gecemeyecegimi anlayınca emin değilim ama geri dönüyorum ve cok agladigimi hatırlıyorum


 4. şengül (11 Mart 2015 saat: 17:43)

  40yasinda 4cocuk annesiyim kizim evli ben rüyamda kizim benim evimde yorganlari degisiyo hersey termemiz piril piril parliyo benim ustumde bembeyaz bi gelinlik kuafore goturyo beni ben istemiyorum para yok diyorum o bn goturcem seni diyo evlncegim kisiyi gormedim zaten evliyim cok merak ediyorum ne anlama geliyo


 5. Anonim (25 Haziran 2015 saat: 11:43)

  Merhaba. Rüyamda tekrar esimle evleniyordum kendi gelinliğimi giydim pembe cicekler eklenmisti gelinligime. evimin onunde oluyordu dugun. Sonra yagmur yagmaya basladi ve yatak odam su almaya basladi. Gelinligi bana erkek kuzenim giydiriyordu. Ayakkabı giymemiştim annemden ayakkabı istedim lutfen hemen yorumlaya bilirmisiniz


 6. Çiler (29 Haziran 2015 saat: 22:13)

  Ben 33 yaşında evşi bir bayanım rüyamda beyza bir gelşnlik giymişim düğünüm olacak.fakat düğün salonu yerine küçük bir toprak alan ayarlamış kayınvalidem ben sinirli burda düğün ypmam çabuk bana başka yer ayarlayın diyorum.başka yer ayarlanıyor ıraya gitmek için yola çıkıyoruz yolda giderken facebookta düğün yeri değişiklipini bildirisini yapıyorum.ama başka bir yere gidiyoruz manzarası güzel biryer orada resim çekiniyoruz falan orda uyanıyorum.rüyamınyorumlsrsanız sevinirim..bu arada rüyamda başkasıyla evleniyorum


 7. Asya (02 Şubat 2016 saat: 09:59)

  Evliyim ve rüyamda üzerinde gelinlik var bi evde esimin gelmesini bekliyoruz geç kalıyoruz diye telaşlanıyorum evlendiğimde giydiğim gelinlik var üzerimde sonra yeğenim beni kızdıroyor bende ağlıyorum yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,