Rüyada Ezan Sesi Duymak Görmek


Rüyada ezan sesi duymak, rüya sahibinin nefsine hâkim, terbiyeli ve görgülü olmasına ve bu sayede de hayatta hep kolaylık yaşamasına delalet eder. Naif ve ahlaklı oluşu sayesinde gönülleri fetheden ve özellikle de sosyal çevrede tercih sebebi olan kişi ile tabir edilir. Rüyasında ezan sesi duyan kişi için büyük hayır vardır. İşler yoluna girer, hiç beklemediği bir anda çok iyi bir yerden iş teklifi alacak, bulunduğu yerden asıl olması gereken yere çıkacak ve emeğinin karşılığını hak ettiği şekilde görecek diye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında da çevresinde de bundan sonra hep güzel şeyler olacak, fakirler ekmeğe kavuşacak, hastalar şifa bulacak, dertliler mutluluğa kavuşacak demektir.

Rüyada Ezan Okuduğunu Duymak

Rüya sahibinin Allah tarafından en büyük hayırla mükâfatlandırılmasına yani ölmeden önce her şeyi yapabilme kudretine imkânına sahip olmasına işaret eder. Kişi, dinde yapılabilecek en kutsal işleri yapma şansına nail olacak ve daha hayattayken o büyük manevi huzura kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Ezan Sesi Dinlemek

Dünya malına sahip olmaya diğer yandan da her işinde muvaffak olmaya ve kıskanılır bir hayat yaşamaya yorulur. Rüyada ezan sesi dinlediğini gören kişi tüm belalı kimselerden dolayısıyla da belalardan uzak olur, sessiz sedasız, dingin bir hayat yaşar.

Rüyada Sela Duymak

Rüya sahibinin her bilgiye vakıf olması ve aklında hiçbir soru işareti kalmaması şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi kendisini huzursuz eden ve içini kemiren tüm şüphelerinden, kuruntularından kurtulacak gönül rahatlığına erecektir.

Rüyada Cami Görmek

İyi niyetlere ve güzel düşüncelere işaret eder. Rüya sahibi iyilik ve hayır yapmaya çok meraklıdır ama bütün hayır işlerini gizli yapar, sadece Allah’ın bilmesinin yeterli olduğuna inanır ve bundan da büyük bir vicdani rahatlık duyar.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Ezan Sesi Duymak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aybüke (16 Şubat 2014 saat: 14:10)

    Rüyamda yeni ayrılmış olduğum eski erkek arkadaşımla barıştığımızı ve öpüştüğümüzü gördüm çok samimiydik bu esnada yakın bir arkadaşımın kolunu açık olan kapıdan gördüm ve birden birbirimizden uzaklaştık bizi görmüş olabileceğinden endişeliydim. ben barıştığımız için çok heyecanlı ve mutluydum. sonrasında parmağımda tek taş yüzük gördüm ilk başta taşı vardı ama sonra tekrar parmağıma baktığımda taşın düşmüş olduğunu gördüm ama yüzüğün iki yanındaki küçük taşlar duruyordu. Anlamı ne olabilir acaba? Öncelikle lütfen olumsuz hiçbir yorumda bulunmamanızı rica ediyorum çünkü kesinlikle rüyanın nasıl yorumlanırsa o şekilde çıkacağına inanıyorum şimdiden teşekkür ederim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.