RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak, rüya sahibinin nefsine hâkim, terbiyeli ve görgülü olmasına ve bu sayede de hayatta hep kolaylık yaşamasına delalet eder. Naif ve ahlaklı oluşu sayesinde gönülleri fetheden ve özellikle de sosyal çevrede tercih sebebi olan kişi ile tabir edilir. Rüyasında ezan sesi duyan kişi için büyük hayır vardır. İşler yoluna girer, hiç beklemediği bir anda çok iyi bir yerden iş teklifi alacak, bulunduğu yerden asıl olması gereken yere çıkacak ve emeğinin karşılığını hak ettiği şekilde görecek diye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında da çevresinde de bundan sonra hep güzel şeyler olacak, fakirler ekmeğe kavuşacak, hastalar şifa bulacak, dertliler mutluluğa kavuşacak demektir.

Rüyada Ezan Okuduğunu Duymak

Rüya sahibinin Allah tarafından en büyük hayırla mükâfatlandırılmasına yani ölmeden önce her şeyi yapabilme kudretine imkânına sahip olmasına işaret eder. Kişi, dinde yapılabilecek en kutsal işleri yapma şansına nail olacak ve daha hayattayken o büyük manevi huzura kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Ezan Sesi Dinlemek

Dünya malına sahip olmaya diğer yandan da her işinde muvaffak olmaya ve kıskanılır bir hayat yaşamaya yorulur. Rüyada ezan sesi dinlediğini gören kişi tüm belalı kimselerden dolayısıyla da belalardan uzak olur, sessiz sedasız, dingin bir hayat yaşar.

Rüyada Sela Duymak

Rüya sahibinin her bilgiye vakıf olması ve aklında hiçbir soru işareti kalmaması şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi kendisini huzursuz eden ve içini kemiren tüm şüphelerinden, kuruntularından kurtulacak gönül rahatlığına erecektir.

Rüyada Cami Görmek

İyi niyetlere ve güzel düşüncelere işaret eder. Rüya sahibi iyilik ve hayır yapmaya çok meraklıdır ama bütün hayır işlerini gizli yapar, sadece Allah’ın bilmesinin yeterli olduğuna inanır ve bundan da büyük bir vicdani rahatlık duyar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ezan Sesi Duymak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aybüke (16 Şubat 2014 saat: 14:10)

    Rüyamda yeni ayrılmış olduğum eski erkek arkadaşımla barıştığımızı ve öpüştüğümüzü gördüm çok samimiydik bu esnada yakın bir arkadaşımın kolunu açık olan kapıdan gördüm ve birden birbirimizden uzaklaştık bizi görmüş olabileceğinden endişeliydim. ben barıştığımız için çok heyecanlı ve mutluydum. sonrasında parmağımda tek taş yüzük gördüm ilk başta taşı vardı ama sonra tekrar parmağıma baktığımda taşın düşmüş olduğunu gördüm ama yüzüğün iki yanındaki küçük taşlar duruyordu. Anlamı ne olabilir acaba? Öncelikle lütfen olumsuz hiçbir yorumda bulunmamanızı rica ediyorum çünkü kesinlikle rüyanın nasıl yorumlanırsa o şekilde çıkacağına inanıyorum şimdiden teşekkür ederim.


  2. merve (30 Nisan 2014 saat: 03:45)

    Doğum günü sürprizi yapmak için annemin misafirleri geldi çok yüksek bir binanın çatışın da bekledik güzel sofra kurdum sonra kadir inanır geldi 3 tane bına boyu kadar büyür bayrak hepsi birbirinden farklı binanın yanında asılı bayrakları yerlerinden çıkardık katladık annemi aradım telefonunu açmadı bende annem gelmeden misafirlerimin yemek yemeden gitmelerini istemedim yemekler yenildi misafirler artık kalktı annem aradı Karnım aç yemek hazırla ve arkadan ezan sesi.sabah ezanı Uyuduk kalktığımda ew toplanmış taşınıyoruz annemin çok yakın arkadaşı ve hiç daha önce tanımadığım esmer uzun boylu ismi mehmet olan biri bişe yardım ediyor ben taşınmak istemediğimi söyleyip ağlıyorum bunun daha iyi olacağını söylüyorlar Kadir inanır bu yaşta memur olmuş o bizimle gelecekmiş 4 kişi arabadan indi bir bayan 3 erkek hemen evlere girdiler bi şeyler aradılar ve evde olanları vurdular bayan bizim eve geldi sigara içtik ve gözüne kestirdiği eşyaları istedi su ısıtıcı kitap hemen gidin burdan dedi çabuk dedi


  3. ali can (21 Mayıs 2014 saat: 19:44)

    Sekiz aydır aşırı sevdiğim kız arkadaşım vardı ve onunla ayrıldık ayrıldıktan sonra rüyalar görmeye başladım rüyamda bilmediğim bir evin kapısının eşiğinin önündeyim ve içeride beş altına tane takım elbiseli adam tam karşımda oturuyor onlara doğru bakıyorum ama sadece dizlerinden aşağısını görebiliyorum kafamı içeri doğru sokup yüzlerini görmek istiyorum ama göremiyorum bir kaç sefer deniyorum olmuyor ve evin içinden kız arkadaşım bana doğru geliyor onunda yüzünü göremiyorum ve yanıma geliyor kolunu uzatıyor ve bende kendi aramızda iken birbirimizin parmağına takmış olduğum yüzükleri tekrar parmağına takıyorum bir yandan da kendi parmağımdaki yüzüğü görüyorum ilk aldığım günkü gibi güzel duruyorlar rüyamda yüzükler hoşuma gidiyor ve rüyam orada bitiyor. bir kaç gece sonra hep amcamın küçük oğlunu görüyorum 4 veya 5 yaşlarında ben uyurken yanıma geliyor uyanıyorum ve ona sarılıyorum içim huzur doluyor.başka gece ise ben yerde yatıyorum o koşarak geliyor sırtıma atlayıp oynamaya çalışıyor bende sırtımda sanki kötü bir şey olacak diye onu sırtıma almıyorum o hep atlamaya çalışıyor ben hep itiyorum onu ama yerdeyim ben sırtımdan atıyorum.ondan bir gece sonra rüyamda ezan okunduğunu duydum ve birden uyandım sonra namazımı kıldım bitti ezan okundu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,