RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezan Sesi Görmek

Rüyada ezan sesi, çok hayırlıdır. Makbul, güzel ve iyi olandan haber verir. Rüya sahibinin daima afiyette ve keyifte olacağı, hayallerini gerçekleştirmek için, büyük bir cesaret ve inanç örneği göstereceği, inatla olumsuzlukların üstüne gideceği, yoluna çıkan her türlü engeli azmi ve hırsı sayesinde yeneceği anlamına gelir. Rüyada ezan sesi, gerçek bir mümin olmak için çabalamaya, Allah katında onun sevdiklerinden olma aşkına tabir edilir.

Rüyada Ezan Sesi Dinlemek

Rüyada ezan sesi dinlediğini görmek, çok güzel ve temiz haberler almaya delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin hikmet, ilim ve irfan sahibi kişilerle karşılaşıp, onlara yakın duracağına bu sayede ileride yüce kimselerden olmayı başaracağına yorulur.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak, rüyayı gören kişinin her türlü sorunundan, sıkıntısından, hastalığından, korkularından ve vesveselerinden kurtulacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına işaret eder. Rahatlık, sakinlik, dinginlik ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Ezan Sesiyle Uyanmak

Rüyada ezan sesiyle uyanmak, rüya sahibinin çok para kazanma hevesi nedeniyle, benliğini, onurunu ve şerefini kaybedeceği bir işe yatkınlık göstereceğine kısa sürede kendine gelip, bazı değerler karşısında paranın bir hiç olduğunu anlayacağına delalet eder.

Rüyada Ezan Okuduğunu Görmek

Rüyada ezan okuduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, hayatındaki her zorluğa, sıkıntıya ve korkuya karşı direnen kimse olduğu anlamına gelir. Bu rüya bir yandan da Allah’a olan bağlılığa, vicdan, merhamet, iman ve inanç sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Ağlayarak Ezan Okumak

Bir kimse eğer rüyasında ağlayarak ezan okuduğunu görürse, bir olay karşısında kafasının ve duygularının karışacağı fakat yine de inatla o işin üstüne gidip, kendisi adına en sağlıklı kararı almaktan vazgeçmeyeceği anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ezan Sesi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. HT (11 Kasım 2015 saat: 12:19)

    rüyamda uzak bir yerlerden ezan duyuyorum ve ezan bitmeden irkilerek uyaniyorum. Uyandigimda sanki her yerim uyusmus gibiydi. Ardindan tekrar uyudum ve kücük bir odada yataktayim, yatagin direk önünde kapi var. Birinin geldigini duyup kapiyi kilitliyorum ama bir kadin anahtariyla kapiyi aciyor ve yatak önünde oldugu icin iceri giremiyor ama girmeye calisiyor. Kadinin gözü sasi ve ic camasirlari var üzerinde. Korkutucu gözüküyor ve bu rüyaylada tekrar irkilip uyaniyorum ve yine heryerim uyusmus gibi hissediyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,