RuyaTabirleri.com

Rüyada Facebook Görmek

Rüyada facebook görmek, sosyal ilişkilerin güçleneceği bir döneme girileceğini ve yeni arkadaşlıklar kurulacağını bildirir. Hayatı çok yönlü yaşayan rüya sahibinin kendi yeteneklerinin farkına varacağını ve özellikle sahip olduğu yetileri daha da güçlendirmek için çeşitli kurslara, seminerlere veya toplantılara katılacağını işaret eder. Kalabalık ortamlarda ön plana çıkmaya ve içindeki liderlik özelliğini gösterme fırsatı bulacak olan rüya sahibinin beğenilen biri haline geleceğini bildirir.

Rüyada Facebook Hesabı Almak

Yeni bir kursa başlamak, eğitim hayatını sürdürmek, yaşının altında kimselerle arkadaşlık etmek anlamına gelir. Karşı cinsle dostluğa dayalı bir ilişki başlayacağını ve zamanla aşka dönüşeceğini tabir eden rüya, evlilik yapanlar için sürekli seyahat halinde olacakları, dünyanın çeşitli ülkelerinde görev alacakları bir işe sahip olacaklarını tabir eder.

Rüyada Facebook Kaydı Yaptırmak

Tekdüze hayatından sıkılan rüya sahibinin değişiklikler yapacağına ve özellikle yakın arkadaşları haricinde neredeyse tüm çevresinde bir değişikliğe gideceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına ve yeni bilgiler edinerek yaşayacağına alamet eder. Özellikle bekarlar için çok hareketli ve yerinde duramayan, meraklı, eğlenceli biri ile tanışmak anlamına gelir. Başkalarının gözünde önemli ve beğenilen biri olmak isteyen rüya sahibinin sahte davranışlar nedeniyle sevimsiz bir duruma düşeceğini de işaret eder

Rüyada Facebook Hesabını Silmek

Yakın bir arkadaşla yanlış anlamalar üzerine kırgınlık yaşanacağına alamet olan rüya bu kırgınlığın uzun süreceğini de bildirir. Kendisini haklı gören rüya sahibinin hata yaptığı bir konuda özür dilemediği için sevdiği insanları kaybetme tehlikesi yaşayacağına, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına alamet eder.

Rüyada Facebook Görmenin Psikolojik Yorumu

Gün içinde sık sık sosyal ağlara giren, sosyal medya üzerinde sık sık paylaşımlarda bulunan kişilerin bilinçaltlarını temsil eden bir rüyadır. Genellikle psikolojik olarak değil, gün içinde sıklıkla tekrarlanan eylemlerin veya olayların rüyalara yansımış hali olarak değerlendirilebilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Facebook Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sude (06 Şubat 2016 saat: 12:12)

    (Asiri sacma bir ruya hicbisey anlamadim)Ben bi,erkek,bir erkek ,bi tane kiz bide evin sahibi bi kiz var.(galiba gruptan real olduk bu kismi hatirlamiyorum.su yuzden oyle dusunuyorum;simdi ben ruyanin basinda bi facebooka giriyorum galiba kiz profiliydi 6 takipcisi vardi.birine daha giriyorum 90larda biseydi)simdi ben erkeklerle konusuyorum ama kiz konusmuyo.sonra evin sahibi yani kizi ustsuz bi sekilde iceri geliyo erkekler diyo bizim durumumuz iyi degil falan ben guluyorum bide diyorum bu kiz napiyo .sonra ruyamin basindan beri yanimizda bi adam var boyle orta yasli degisik bisey sonra onumuze geliyolar birden yuzleri korkunc bisey oluyo diyorum ‘bunlar cin,seytan falan mi falan’misafir olan kiz hala konusmuyo ama korkuyodu heralde sonra adam diyoki.’biz iki harfliyle uc harflinin birlesmesiyiz.ben o anki kafayla bunu seytan saniyorum(seytan 6 harfli)sonra yanimdaki diyoki iki harfli olan anne mi?ben diyorum ne diyo bu sonra sesli guluyorum o misafir olan konusmayan kizda guluyo ben ama gercekten guluyorum uyrken.


  2. Anonim (06 Şubat 2016 saat: 12:17)

    Ben (kiz)bi erkek,bir erkek ,bi tane kiz bide evin sahibi bi kiz var.(galiba facebook grubundan real (yani sanaldan gercekten bulistuk.bu kismi hatirlamiyorum.su yuzden oyle dusunuyorum;simdi ben ruyanin basinda bi facebooka giriyorum galiba kiz profiliydi 6 takipcisi vardi.birine daha giriyorum 90larda biseydi)simdi ben erkeklerle konusuyorum heralde ama kiz konusmuyo.sonra evin sahibi yani kizi ustsuz bi sekilde iceri geliyo erkekler diyo bizim durumumuz iyi degil falan ben guluyorum bide diyorun bu kiz napiyo .sonra ruyamin basindan beri yanimizda bi adam var boyle orta yasli degisik bisey sonra onumuze geliyolar birden yuzleri korkunc bisey oluyo diyorum ‘ bunlara bisey girmis cin,seytan falan’misafir olan kiz hala konusmuyo ama korkuyodu heralde sonra adam diyoki.’biz iki harfliyle uc harflinin birlesmesiyiz.ben o anki kafayla bunu seytan saniyorum(seytan 6 harfli)sonra yanimdaki diyoki iki harfli olan anne mi?ben diyorum ne diyo bu sonra sesli guluyorum o misafir olan konusmayan kizda guluyo ben ama gercekten guluyorum uyrken.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,