RuyaTabirleri.com

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak, rüya sahibinin kimsenin cesaret edemeyeceği bir şey yapmasına işaret eder. Yani rüya sahibi toplumun ne diyeceğine hiç aldırış etmeden, toplumun kuralları dışında olan bir şey yapacak ve herkesin dikkatini üzerine çekecek demektir. Rüyada fal baktırdığını gören kişi toplumdaki tüm ön yargıları ve klişeleri hiçe sayan kişidir. Bu kişi için bir bakıma bazı tabuları yıkan ve herkesin ölümüne bağlı olduğu, ayıp saydığı şeyleri açığa çıkarıp, toplumdakilere işinin özünün ve aslının öyle olmadığını gösteren kişi olarak bakılabilir. Rüya sahibi toplum için bir yol gösterici ya da öğretmen olabilir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyada falcıya gitmek iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kötü haber alacağı ya da kötü bir şeye şahit olup, üzüleceği şeklinde tabir edilir

Rüyada Falcı Görmek

Rüya sahibinin istikbalinin açık ve parlak olduğuna, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatı olacağına işaret eder. Rüyada falcı görmek, kişinin büyük bir hevesle başladığı bir işi yarıda bırakması anlamına da gelir.

Rüyada Fala Bakmak

Bir kişi rüyasında falcı olup, insanlara fal baktığını görürse ön görüsü ve iç güdüleri güçlüdür diye tabir edilir. Bu özelliği sayesinde de hayatta çok tökezlemeden ve hataya düşmeden yaşayacak demektir.

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada sert ve koyu kahve içmek sıkıntı ve dert almaya, hafif kahve içmekse mutlu olacak haberler duymaya ya da sürprizlerle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek

Kalabalık ortamda bulunmaya işaret eder. Rüya sahibi bir düğüne, sünnete ya da eğlenceye katılabilir. Kahve fincanı aynı zamanda kişinin tüm hayatı anlamına gelir.

Rüyada Kahve Çekirdeği Görmek

Küçük, şirin ve mutluluk verici kısmetler olarak yorumlanır. Bu kısmetlerin maddi değeri küçük olabilir ama manevi değeri yüksektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Fal Baktırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. gözde (06 Nisan 2014 saat: 10:30)

  Merhaba,
  Rüyamda apartman kapısından içeri girmek istedim. Komşum bana buraya böyle girilir diye kapının farklı bir şekilde açıldığını gösterdi ve gülüp gitti. Daha sonra yillar evvel ilkokulda bir çocukluk aşkım vardı seneler sonra bir araya geldiğimizi ve o anda aşık olduğumuzu gördüm. Sanki üzerinden 12 yil değilde gün geçmiş gibi. Arkadaşlarımız tebrik edip alkışladı ve cok mutlu oldular. Onu bu zamanki halimizle okul bahçesine götürdüm. Beni çok sevdiğini söyledi sarıldı. Bende onun çetenini öptüğümü gördüm. Daha sonra ben eve gittim ve onu da orada gördüm. Ancak biz yazligimiza gitmek için arabaya bindik ama aklım onda kaldi. Oraya vardığımda tanıdığım ve görüştüğüm bir erkek arkadaşımı arabadan gördüm. O da arkadaşıyla kendi dükkanın da oturuyordu. Bi anda arkadaşı beni tanıdı ve bu gözde değil mi bak gelmiş dediğini duydum ve o da o anda bana dönüp bakti ve eve gider gitmez ondan bana mesaj geldi. Bana keşke soyleseydin alırdım seni bir haber verseydin keşke geliyorum diye dedi. Bende bundan evvel pek ilgilenmezdin ne oldu dedim. Ama böyle bir kişiliğe karşı bir insanım rüyama 3 kisi vardı hayatımda ve ben çok çocukluk aşkımi tekrar bulmusken ogrenmesinden korkuyordum ve bu paniği hissettim. Bir arkadaşımla oradaki bir falciya gittim. Kadının yüzünü görmedim ama bana baktığı falı gazetede gördüm. Birinin elinin kolunun bağlanmasını isteyeceksin dedi daha doğrusu bir felç kelimesi duydum. Ve bir ayakkabı ile modeli nin yazdığını gördüm. Ayakkabı spordu. Bir anda gazetedeki tüm görüntüler canlandı ve ünlü bir kaç insan gördüm. Bu ayakkabının cok pahali olduğunu ama en cok tercih edilen bir şey olduğunu yurtdışında olduğunu söylediler. Bu rüyada beni en çok etkileyen çocukluk aşkım oldu. Herkes büyük hali ile ama duygular aynı kalmıştı. Beni çok sevdiğini koruduğunu ve onunla bambaşka bir huzur hissettim rüyamda. Kendi apartmanimda da cok büyük bir kalabalık vardı herkesin ya ev kapısı açık yada merdivende oturuyorlardi.

  Simdiden yorumunuza çok teşekkür ederim. Iyi çalışmalar dilerim.


 2. esma aydin (09 Mayıs 2014 saat: 07:51)

  Ruyamda yeni eve tasinmistik hararetli bi sekilde temizlik yapiyorduk annemler surekli duzgun is yapmadigimi soyleyip bana kiziyorlardi daha sonra aksam oldugunda ablamin arkadaslari geldi kahve yaptilar falak ben kahveyi fincanda degil demir bir bardakta ictim kahveyi icerden telvesini cignedim daha sonra kavemi fal icin kapatmak istedigimde bardakta telve olmadigini gordum fakat bardagin disinda hep telveden daglar falan vardi ve bu ruyayi sabaha karsi gordum


 3. sera (17 Mayıs 2014 saat: 13:33)

  rüyamda bir falcı kadın ama yüzü nurlu bir kadın falıma baktı ve hilal var dedi falımda bende hilal yok falda ben göremedim diyorum sonra gidiyorum ordan yanımda 10 senedir tanıdığım arkadaşım var ve saçıma dokunuyor.ikimizde birbirimize aşkla bağlıyız sanki.sonra yandaki masalardaki insanların yanına gidip bir isteğiniz varmı diyor.bende onun bu hareketine anlam veremiyorum.uyandım.anlamı ne???teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,