RuyaTabirleri.com

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek, rüya sahibinin hissetmeden, istemeden ve gerçekten gönülden vermeyeceği sadakaya, zekâta ya da yapacağı hayır işine delalet eder. Rüya sahibi eli titreyerek yapacağı yardımdan hayır görmez, hayrı Allah katında kabul olmaz. Bu rüya, bazı aksiliklerin yaşanmasına fakat büyük badirelere ve zorluklara dönmeden üstesinden gelinmesine tabir edilir. Rüyada falcı görmek gönül ilişkiyle de tabir edilir. Rüya sahibinin eski dosttan düşman olmaz misali geçmişte çok mutlu olduğu ve büyük aşk yaşadığı fakat daha sonra ayrıldığı bir kimse ile yeniden denemesine ve ilişkisine bıraktığı yerden devam etme kararı almasına işaret eder. Rüya sahibi bu kez mutlu sonla biter diye eski aşkına tekrar bir şans verecek demektir.

Rüyada Falcı Kadın Görmek

Önemsiz bir konunun üzerinde çok durmaya fakat sonradan bu konu nedeni ile çekilen zahmetin, sıkıntının, kuruntunun ve şüphenin boşuna olduğunu fark etmeye işaret eder. Rüya sahibi bu önemsiz konu için boş yere telaşa kapılmış, düşündüğü kötü şeyler çok şükür ki başına gelmemiştir.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüya sahibinin üzerinde kem gözler olduğuna, komşu, arkadaş ya da dost sandıklarının kötü elektriğine maruz kalacağının işaretidir. Öyle ki rüya sahibinin dostlarının dostları ve komşularının komşuları dahi rüya sahibine kem gözle bakıyorlar demektir.

Rüyada Fal Bakmak

Hayatın rüya sahibi için güzel sürprizler hazırladığına delalet eder. Rüya sahibi yarınlarda aradığı huzuru ve varlığı mutlaka bulacaktır.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyasında falcıya gittiğini gören kişinin hayatında bazı aksilikler meydana gelecek, rüya sahibi bir süre çıkmaza girip, boşluğa düşecek demektir. Rüyasında falcıya gittiğini gören kişi yaşadığı boşluğu kapatmak için yeni uğraşlar ve yeni arayışlar içine girecek fakat yine de mutlu olamayacaktır çünkü derdinin ilacı zamandır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Falcı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatma (27 Aralık 2013 saat: 17:16)

    rüyamda erkek arkadaşımla spor salonuna gidiyoduk orda o yazılıyodu benimde param olmadığından düşünüyodum.erkek arkadaşım benide yazdırcak mı diye.sonra ordaki kadın bana orayı gezdirmeye başladı.bi odaya gittik buraları süpür dedi bende süpürmeeye başladım ama süpürmedim sonra kadın bana bişeyler dedi elinde fincan vardı odada iki kişi daha oldu.kadına dedim banada bak kapatayım fincanımı.oda yok dedi lütfen son ilk ve son kez.ama bakmadı.sonra uyandım.


  2. gülden (22 Mart 2014 saat: 17:50)

    rüyamda bir kadın gördüm falcı bana istemediğim halde fal baktı ama kartla ya da fincanla değildi sadece bana bakarak söylüyodu.bana uzun boylu renkli gözlü yakışıklı birii benden hoşlandığını sürekli karşılaştığımızı ama benim farketmediğimi söyledi yanımda erkek arkadaşım da vardı bunu duyunca sinirlendi tek başına bir masaya oturdu.bana bir şeyler söyleyen kadın başka bir falcıdan korkarak söylediği için hızlı hızlı anlattı.ordaki bir kadının bana söylediklerini duymasından korkuyodu.ondan sonra okuldan bir arkadaşımın bir masada ağlayarak içki içtiğini gördüm.gidip yanına neden ağlıysun içme anlat derdin ne dedim ondan sonra ya uyandım ya da sonrasını hatırlamıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,