RuyaTabirleri.com

Rüyada Fanus Görmek

Rüyada fanus görmek, rüyayı gören kişinin, daha önce yaşamış olduğu bazı olaylardan ötürü kendisini insanlardan uzak tutmaya çalıştığına, bu yüzden yalnız kalmayı ve mümkün olduğunca insanlardan uzak durmayı istediğine ve yakın zaman içinde bu yüzden bazı sorunlar yaşasa bile bu kararından vazgeçmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini çok şaşırtacak ve kalbini çalacak bir kişiye karşı daha açık olması ve içinden geçenleri rahatlıkla söylemesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Fanus İçinde Balık Görmek   

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok hayırlı bir hal alacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Fanusta Süs Balığı Görmek  

Rüya sahibinin, işlerinin yeteri kadar iyi bir şekilde ilerlemeyeceğine, bu yüzden istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına ve kendisini büyük bir boşlukta hissettiği bir anda yüzünü güldürecek haberler alacağına tabir edilir.

Rüyada Cam Fanus Görmek  

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Akvaryum Görmek  

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında da iş hayatında da çok büyük sorunlar ile başa çıkmak zorunda kalacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Fanus Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gizem (14 Şubat 2015 saat: 23:34)

    Rüyamda okulumun derece grubundaydım bizi konferans vermek amacıyla araştırma emerkezmerkezi gibi bir binaya gögötürüyorlardı. Orada cam fanuslar içinde elektrikle rüya görmeleri sağlanan beyinler vardı. Görevliler insan tipinde fakat kafaları arkaya dogru genis sekilde ve ciltleri kırmızı sürüngen derisi gibiydi. Bana Ygs sınavını kazanamayabilirsin doktor olamayabilirsin ama eğer seni uyutursak istediğin hayatı yaşarsın sonsuza kadar diyorlardı.Ben önce ne yapsam diye düşünüyordum ardından aynı okulda olduğum arkadaşımın ölmüş bedenini görüyordum. Arkadaşımın üzerinde sarı bi kagıt kagıtta da onun kisilik özellikleri yazıyodu. Kızı o halde görünce itiraz ettim o uzaylılara sonra oradaki cocuklarla isyan cıkarıp kacmaya basladık. Tam binanın bahce kapısından cıkacakken demir tellere takıldım orada da bitti.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,