RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Isırması

Rüyada fare ısırması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında kendisine çok büyük olanaklar sağlayacak, çok büyük işler getirecek ve çok yararlı olacak bir işi elinden kaçıracağına, bu yüzden iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine tabir edilir.

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin, kendisine maddi ve manevi olarak çok büyük kazançlar sağlayacak, hem mevki olarak hem kazanç olarak çok daha iyi yerlere götürecek ve çok güzel bir geleceğe sahip olmasını sağlayacak işleri, maddi imkânları yetmediği ya da doğru kararları zamanında veremediği için elinden kaçıracağına ve bu yüzden çok büyük bir pişmanlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Fare Isırması

Rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kendisine yeni kapılar açacak, çok büyük kazançlar elde etmesini sağlayacak, çok büyük mevkilere ve işlere girmesini ve rahat ve huzurlu bir hayat sürmesini sağlayacak fırsatları bilerek ya da bilmeyerek teptiğine ancak bu durumdan ötürü pek fazla zarar görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Parmağı Fare Isırması

İş hayatında çok büyük fırsatları kaçıran rüya sahibinin, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına ve bu kişilerden biri ile kısa süreli de olsa bir kırgınlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Fare Isırması

İş hayatında kaçırılan fırsatlar yüzünden çok zor zamanlar ve çok büyük ve geri dönüşü olmayan kayıplar yaşanacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada Fare Isırması Hakkındaki Rüyalar;

  1. ozsa (09 Şubat 2014 saat: 08:00)

    Ucarak yanımda tanımadığımı dusunduğum bazı ınsanlar ve aile fertleri ile eski bir arkadasımında olduğu sanki uzay bosluğu gıbıbır yerde olan bır eve gıttık ama o eve gıtmeden once bır kademeye ayaklarımızla dokunduk yoksa sankı boyle bşr seyehat mumkun değilmiş gibiydi kalabalık bır evdı bır suru tanıdığım tanamadığım ınsan vardı.sonra oradan yanımda yıne tanımadığım bır kadınla çıktım yerler taslıydı yukarı doğru hafifte ucarak zahmetsizce o kısı le bırlıkte cıktık guya amacımız bır boceğıde yukarı cıkartıp beslemekmıs evın kapısına geldığımızde kı o evı hıc tanımıyorum sadece bır kapıydı görduğum eyvak dıyorum ıcımden ne vereceğiz buna sonra birden kucuk bir fındık faresı çıkıyor guya o da bızımle gelmiş onuda besleyeceğiz ama ben ne vereceğiz buna derken bırden ben ayaktaykenn parmagıma tırmanıyor kucuk grı beyaz bır fındık faresi parmağımı ısırıyor ama hıc acımıyor sadece aa ısırdı sımdı kuduz asısı olmak lazım dıyor uyanıyorum..


  2. zeynep (30 Haziran 2014 saat: 18:14)

    rüyamda bir yatakta yatıorum ve birşey beni ısırıyor uyanıyorum yanında fare var bararak ayağa kalkıyorum o da kaçıyor sonra nerde olduğunu merak ederek yatağın altına bakıyorum ordan bana bakan açık kahverengi rengi olan bir fare ordan bana bakıyor. tam onu görüyorum sonra oda da bir çok fare olmaya başlıyor koyu renlerde ve dişleri keskin fareler ben çok korkuyorum ve babam gelip farelerin birini yakalıyor sonra uyandım…


  3. Çiçek (26 Ekim 2014 saat: 19:48)

    Rüyamda bir arkadaşımın evindeyim oturuyoruz birden koltukların altından siyah küçük fareler çıkıyor ve bana saldırıyor. Elimi parmaklarımı ve ayak parmaklarımı ısırıyolar. Beni ittiriyorum kurtulamaya çalışıyorum ama gitmiyorlar. Arkadaşımdan yardım istiyorum fakat bana yardım etmiyor. Sadece bakıyor. Birazdan kendisi camdan atlıyor dışarı ayaklarında siyah ayakkabılar var. Banada gel diyor ama biraz yüksek olduğu için ayağım kırılır diye atlamıyorum. Kapıdan çıkıyorum. Birde anahtar görüyorum gümüş gibi sanki rengi açık gri metal bir anahtar. Teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,