RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Kovalamak

Rüyada fare kovalamak, güçsüz bir düşmanınızın hilelerine karşı uyanık olduğunuzu ve bu kötülüklerini önlemek için sizin de birtakım eylemlerde bulunduğunuzu göstermektedir. Rüyada evinde fare kovalayan kimse, akrabaları arasından çıkacak bir düşmana kötülük yapar ve onu saf dışı bırakır. İş yerinde fare kovalamak, çalışma hayatınızda arkanızdan konuşan ve size kötülük düşünen bir adamı egale etmeye yorumlanmaktadır. Rüyada sokaklarda fare kovalamak, toplum içinde nifak tohumları serpen ve insanların arasını diliyle bozmaya çalışan bazı kimseleri dışlamaya ve onlardan kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Fare Tarafından Kovalanmak

Rüyanızda farenin sizi kovaladığını görmeniz, bir türlü peşinizi bırakmayan ve daima üzülmenize, sıkıntı çekmenize neden olan fena bir kişi anlamına gelmektedir. Bu rüya bazen de haberiniz olmadan arkadaş sandığınız birinin arkanızdan oyunlar çevirmesine ve bu oyunlar sonucunda da başınıza gelecek birtakım musibetlere işaret eder. Rüyanızda farenin size zarar vermesi gerçek hayatta yaşayacağınız zarara, ısırması ise onun yüzünden başınıza gelecek musibetlere yorumlanır.

Rüyada Farenin Yuvasını Görmek

Rüyada fer yuvası düşmanınızın evidir. Bu nedenle fare yuvasına giren kimse, gerçek hayatta kendisine fenalık düşünen kimsenin evine gider. Rüyasında fare yuvasında birçok fare görenin kişinin gerçekte de birden fazla düşmanı vardır. Fare yuvasında ölü bir fare görmek, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna veya kendi problemleri ile uğraştığına yorumlanır. Rüyada fare yuvasını ateşe vermek düşmana zarar vermeye veya onun hilelerini bozarak rahata ermeye yorumlanır.

Rüyada Fare Kovalamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada fare kovalamak içinizde bulunan, girişimci ruhun ve dayanma gücünün bir göstergesidir. Bu rüya yaşanılan zorluklara ne kadar büyük bir sabır ve dayanma gücü gösterdiğinizi veya başınıza gelen musibetlere karşı direnerek hiçbir zaman pes etmediğinizi göstermektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada Fare Kovalamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. yusuf Bolat (11 Şubat 2015 saat: 05:56)

  Ruyamda eski sevgilim babam ve ablamla bizim eve giderken kapinin onunde çok fazla fare vardi once babama saldirdi sonra bizi kovaladi beyaz farede vardi siyahimsi olanda babam kapiyi acmaya giderken babama saldirdi. Sonra etrafima baktigimda eski sevgilimin olmadığını yanimda sadece babam ve ablamin oldugunu farkettim tabi bide fareler. Ve korkuyla ter icinde uyandim.


 2. Kenan (17 Ocak 2016 saat: 10:34)

  Rüyamda fare görüyorum ben fareyi ,fare beni kovalıyordu, tekmeliyordum fareyi
  Fare bana saldırmaya çalışıyor bende tekmeliyordum ısırdı sonunda öldürdüm
  Bu rüya be anlama geliyor.
  Rüyada fare saldırısına uğramak hoş olmasa gerek
  Lakin bu rüya farenin beni kovalaması benim fareyi kovalamam farenin beni ısırması sonuç olarak da fareyi tekmeleyip öldürmek.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,