RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza ve onun kötülüklerini engelleyeceğinize işaret etmektedir. Rüyada görülen fare genellikle hilekar ve zayıf bir düşmanla tabir olunur. Bazen de sizin kötülüğünüzü isteyen zayıf bir kimsedir. Bu nedenle rüyanızda fare yakaladığınızı görmeniz böyle bir kimsenin kötülüklerinden emin olacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada evinde fare yakalayan kimsenin akrabaları arasında bir düşmanı vardır. Rüyanızda sokakta fare yakaladığınızı görmeniz, toplum huzurunu bozacak bir olay yaşanacağına veya insanlar arasında fitne çıkaran bir kimsenin yakalanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyada kapanla fare yakalayan kişi, gerçek hayatında güçlü ve kudretli bir kimsenin yardımını görerek düşmanlarına karşı zafer kazanır. Bu rüya özellikle iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere karşı, birtakım yollar deneyeceğine böyle korktuğundan emin olacağına işaret etmektedir. Rüyada eliyle fare yakalayan kimseden düşmanları korkar ve endişe duyar. Rüyasında zehirle fare yakalamak, bütün düşmanlarınızın her türlü kötülüklerinden emin olacağınıza ve her anlamda mutlu ve huzurlu bir ömür süreceğinize işarettir.

Rüyada Fare Tutmak

Rüyada fare tutan kimsenin evinde hoşlanmadığı bazı misafirler gelir eliyle fare tutanın akrabaları ile arası açılır ve kısa süreli tartışmalar yaşanır. Rüyada fareyi tutan ve onunla oynayan kişi dünyaya meylederek dünyevi olana ilgi duyar ve maneviyatını kaybeder. Rüyada birçok fare tutan kimse zenginleşir. Bu rüya mal ve mülk sahibi olmaya, para kazanmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yakalamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada fare yakalamak, genellikle gören kişinin iç dünyasında yaşadığı bazı korkuların ve endişelerinin dışavurumudur. Bu rüya çevresinde hoşlanmadığı bir takım insanlar bulunana ve bu kimselerle muhatap olmak zorunda kalan kişilerin, içlerinde hissettikleri bezginliğin ve tüm bu sıkıntı veren kişilerden kurtulma isteğinin bir tezahürüdür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada Fare Yakalamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. rabia (06 Mayıs 2015 saat: 09:17)

    Merabalar. Ruyamda erkek arkadasim karanlik bi yerde kucuk bi fare yakaladi. Kapanla degil bazi oyunlar yaparak yakaladi.koselere tatli seyler koyarak fareyi eliyle cok kolay yakaladi.hatirlayabildigim kadariyla benim icin yakalamis o fareyi.fareyi yakalamaya calisirken bende izledim.Bunun anlamini ogrenebilirmiyim


  2. sedef (22 Eylül 2015 saat: 15:33)

    Hayırlı günler.rüyamda mutfakta fare yakalıyorum.beyaz bir kumaş parçasını farenin üstüne koyarak yakalıyorum.kumaş kefenin sarıldığı sarılı oluyor ve bi bakıyorum ki siyah bi elektrik kablosu sarılı oluyor kumaşın üüstünde.yorumunuzu bekliyorum.Rabbime emanet olun


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,