RuyaTabirleri.com

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada görülen fasulye ilginç şekillerde yorumlanabilir. Geniş bir yorum anlamı bulunmaktadır. Görülen fasulyenin rengine ve cinsine göre çeşitli anlamlar yüklenebilir. Bu durumda çeşitli yorumlamalar yapılması da normaldir. Rüyada görülen fasulye genel olarak şans ve kısmeti çağrıştırır. Ancak bu durum kötü şans ve kötü kısmetler içinde geçerlidir.

Rüyasında fasulye gören bir kimsenin kısa zaman içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı işlerin pek yolunda gitmeyeceği ve bu durumdan dolayı yaşayacağı üzüntü ifade edilir. Rüyada fasulye gören bir kimse için son zamanlarda yapacağı tüm işlerde dikkatli davranması ve çeşitli önlemler alması gerektiği söylenir. Aynı zamanda rüyada görülen fasulye hastalığı da çağrıştırmaktadır. Böyle bir rüya gören kişinin yakın zamanda hastalanabileceği hali hazırda bir hastalığı varsa bu durumun biraz daha bu şekilde devam edeceği söylenir. Rüya yorumcuları tarafından çeşitli anlamlar yüklenen fasulye genel olarak pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Buruşuk ve Kurumuş Fasulye Görmek

Rüyada görülen buruşmuş ve kuru haldeki kötü fasulyeler rüya yorumcuları tarafından pek hayra yorumlanmaz. Genel olarak rüya sahibinin yapmış olduğu işler nedeniyle yakın zaman içerisinde hayal kırıklığına uğrayarak zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda rüyada görülen buruşmuş ve kurumuş fasulye yakın çevremizden göreceğimiz bir zarara ya da üzüleceğimiz bir olaya işarettir.

Yeşil Fasulye

Rüyada görülen yeşil fasulye olumlu bir şekilde hayra yorulmaktadır. Yeşil fasulye kısa zaman içerisinde yaşanacak olan bolluk ve bereketi ifade etmektedir. Aynı zamanda hayırlı bir kısmeti de beraberinde getirir. Rüyasında yeşil fasulye gören bir kimse eğer bekarsa yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı söylenir. Aynı zamanda yeşil fasulye bolluk ve bereket anlamına gelir. Kişinin maddi açıdan oldukça rahatlayacağına ve iyi günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Bir kişi rüyasında kuru fasulye yediğini görüyorsa bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yapmış olduğu işler sonrasında kendi isteklerine uygun hayırlı bir haber alarak mutlu olacağı söylenir. Aynı zamanda uzun zamandır haber alamadığı bir kişiden alacağı haber ile büyük bir mutluluk yaşayabilir. Rüyada yenilen kuru fasulye uzun zamandır beklenen bir haber ya da kişiyi mutlu edecek kendi istekleri doğrultusunda gelişecek bir olay olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Fasulye Yemek

Rüyada yenildiği görülen yeşil fasulye hayırlı bir şekilde yorumlanır. Bu durumda kişinin işlerinin yolunda gideceği ve çok yakın bir zamanda olumlu bir gelişme yaşanacağı söylenir. Rüyada görülen yeşil fasulye genel olarak kişinin yakın zamanda sevdiği insanlar tarafından çok istediği ancak hiç beklemediği bir hediye ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Bu açıdan rüyada yenilen yeşil fasulye büyük bir sürpriz olarak da ifade edilmektedir. Rüya sahibinin bu rüya sonuncunda büyük bir şaşkınlık yaşayacağı söylenir.

Yeşil Fasulye Toplamak

Bir kişi rüyasında herhangi bir bahçeden yeşil fasulye topladığını görüyorsa bu rüya hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak kısa zaman içerisinde yaşayacağı talihli bir olaya işaret edilir. Kişinin şansının açılacağına ve son zamanlarda oldukça olumlu işler başaracağı ifade edilir. Yeşil fasulye toplayan kişinin hayırlı kısmetler ile karşılaşacağı da ifade edilir. Rüyada toplandığı görülen yeşil fasulyeler sayıca ne kadar fazla ise kişinin şansının ve bahtının da o kadar açık olacağı ifade edilir.

Olgunlaşmamış Yeşil Fasulye

Rüyada görülen henüz olgunlaşmamış yeşil fasulye genel olarak insan ömrünü işaret eder. Rüya sahibi rüyasında içini açtığı yeşil fasulyenin henüz olgunlaşmamış ve içinin boş olduğunu görürse ömrünün tamamlanmasına henüz çok fazla vakit olduğu ifade edilir. Rüyada görülen içi dolmamış ve olgunlaşmamış fasulye uzun ve sağlıklı bir ömrü ifade eder. Bu açıdan hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Rüyada Kuru Fasulye Satın Almak

Bir kişi rüyasında herhangi bir dükkana girerek kuru fasulye satın aldığını görüyorsa bu durumda rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiği söylenir. Rüyada satın alındığı görülen kuru fasulye çevrenizden yakınım dediğiniz bir arkadaşınız tarafından kötü bir şekilde kıskanıldığınıza işarettir. Bu durumda dikkatli olmak ve etrafınızda bulunan herkese güvenmemeniz gerekmektedir. Rüyada kuru fasulye satın almak yakın çevrenizden göreceğiniz zarara işaret etmektedir. Bu konuda dikkatli davranmanızda fayda vardır.

Barbunya Fasulyesi

Rüyada görülen barbunya fasulyesi üzüntü ve kederi çağrıştırır. Ancak bazı rüya yorumcuları tarafından tam tersi şekilde olumlu olarak yorumlanır. Talihin açıklığını maddi açıdan güzel günlerin geçirileceğini ve rahat zamanların yaşanacağına işarettir. Barbunya fasulyesi diğer yorumcular tarafından ise yaşanılacak ciddi bir hastalığa yakın zamanda alınacak üzücü ve kötü bir habere birçok olumsuz durumun üst üste yaşanmasına neden olmaktadır. Bu durumda rüyada görülen barbunya fasulyesi çeşitli şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada görülen fasulye rengine göre yorumlanır. Eğer yeşil renkte bir fasulye görüldüyse bu rüya her zaman için hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanır. Ancak rüyada görülen fasulyenin renginde bir sararma kararma yaşandıysa bu rüya yorumcuları tarafından pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada görülen fasulye çeşitli anlamlarda yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları tarafından ciddi bir hastalık üzüntü keder ve hayırsız bir haber olarak ifade edilirken bazı rüya yorumcuları tarafından ise yakın zamanda kişinin istekleri doğrultusunda gelişen olumlu bir olay ya da hayırlı bir haber olarak ifade edilmektedir. Ayrıca fasulye rüyası etrafımızda bize yakın olan insanlar tarafından kıskanıldığımızı ve çeşitli zararlara uğratılmak istediğimize işarettir. Bu durumda etrafımızda olan biten tüm olaylara karşı özenli davranarak dikkatli davranmak gerekmektedir.

RÜYADA FASULYE GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyalarımız bilinçaltımız ve isteklerimiz hakkında bizlere çeşitli ipuçları vermektedir. Rüyaların gerçekliğine kesin bir şekilde inanmak mümkün değildir. Hayatımızı tüm bu rüyalara göre anlamlandırmak mümkün değildir. Ancak bazı durumlarda rüyalarımızın bizlere hayatımız hakkında bazı psikolojik sinyaller verdiğini de göz ardı etmememiz gerekmektedir. Rüyada görülen fasulye üzücü ve kırıcı haberlerin alınabileceğine işaret eder. Bu durum kişinin ruh halinin oldukça olumsuz olduğunu ve son zamanlarda yaşanılan çeşitli olaylardan olumlu sonuçlar beklenmediğine işarettir. Yine rüyada görülen yeşil fasulye parayı ve bolluğu çeker.

Kişinin rüyasında yeşil fasulye görmüş olması bu kişinin son zamanlarda maddi açıdan büyük bir rahatlamak yaşayarak tüm olumsuzluklardan arınacağına ve bu durumda buna inandığına işarettir. Aynı zamanda rüyada görülen kuru fasulye etrafınızdakilerin sizi kıskanarak çeşitli olumsuzluklar ile size zarar vermek istediğine yorulur. Bu durumda rüya sahibinin etrafındaki insanlara güvenmeyerek bu durumda arkadaşlarına karşı dikkatli davrandığını bu yüzden iç huzurunun kaybolduğunu ve çeşitli paranoyalar yaşadığını söyleyebiliriz. Rüyalarımız bizlerin psikolojimizin altında yatan gizli kalmış olayları açığa çıkarmaktadır. Bu durumda gördüğümüz tüm rüyaları en ince ayrıntısına kadar tahlil edip sonrasında yorumlamak en sağlıklısı olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Fasulye Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Serap (16 Ocak 2014 saat: 08:29)

    Rüyamda erkek arkadaş imi görüyorum. Beni alıp ortanca abisinin evine götürüyor evde hiç kimse yok sarılıyor gel diyor gitmiyorum benimle sevişmek niyetinde ben ben gitmiyorum gülerek yanımdan ayrılıyor. Ve kendimi bir anda mutfakta yeşil fasulye ayıklarken buluyorum. Ben ayıklarken birden kapıdan ıkı kadınla 4-5 çocuk giriyorlar. Onlar beni gördükleri için bende onları gordığum için şakınım birazda utangaç.önümdeki yeşil fasulyeleri alıyor ve içlerini çıkarmaya başlıyor ama içlerinden fasulye taneleri değil bezelye taneleri çıkıyor.kadınlardan biri bana hadi sen Nurettin yani erkek arkadaşım onun yanına git dıyor bende gitmem ben öyle şeyleri sevmem diyorum.onlar bana gülüp bezelye tanelerini pişiriyorlar Nurettin uyandırmaya gidiyorum soyunmuş üzerinde bir battaniye,sıyah bir kanepenin üzerinde uyuya kalmışım çocuklar etrafında dolanıp duruyorlar erkek çocukları kalk dıyor evdeler geldiler dıyorum. Nurettin erkek kardeşimin isminisoyleyip yazık salihe diyor anlam veremiyorum.ben utancımdan ölmek üzereyim kapının kenarında durup kadınları izliyorum Nurettin ustu gıyık bir halde mutfağa girip hani siz erken gelmiyecektiniz diyıp gülüyor onlarda geldik işte diyorlar.kadın yemek hs dıyor Nurettin ben istedim pirasa yapmasını dıyor ki hayatta sevmez.ben o kadar mahçup durumdayım ki kotu bir izlenim verdiğimden ötürü içim içimi yiyor ama Nurettinin umrunda değil.kadınlar tamam biz birşey soylemeyız kırma kötü dede düşünmedik dediler bir yanda burda kalamazsın git hadi dediler bende kalacağimi düşünüyordum akş yemeğine şoklar içerisindeyken kendimi beyaz mat krem rengi yada sis gibi bir beyaz yolda otobüs beklerken buldum gözlerim ağlamaklı öylede uyandım.

  2. vecihaçakar (04 Nisan 2014 saat: 07:21)

    ben rüyamda büyük birbahce bahcenin içinde birsürü sebze herbiri taze okadar bolki yemyeşil hele taza fasulyelerodar büyük vede yesillerki hala gzümün önnden gitmiyo sonra ben hacede yürüyorum yolunsonunageldimde bahcede cıktımı farkadip tekra geri dönüyorum ve iki cocuk karsıma çıkp senden öcümüzü alacazdeyip bana vuruyolar ama canım acımıyo cucuklar sonra gidiyolar ben hala bahcenin güzelli karsımda gözümün önünden gitmiyo sonra sabah ezanı okundunda kalkıyom değerlendirirseniz sevinirim buna saygıve sevgilerimle hayırlınurlu cumalar 04.04.2014

  3. melike (09 Mayıs 2014 saat: 11:51)

    Ruyamda uzaktan akrabamizin kizi goruyorum ve amcamin kizinida amcamin evine gitmisim orta uzaktan akrabamizin kizi beyhani goruyorum ona diyorumki cok guzel olmussun yillar ne cabuk geciyo diyorum nasilsin ne yapiyorsun diyorum oda bana nisanliyim abla diyorum kimle trabzonlu is adamiyla diye cevap veriyor beyhanla sohbet erdeken amcamin kizi sen nerden taniyorsun beyhani diye bana soruyor bende cocuklugu elimizde gecti nasil bilmem annemin akrabasi diyorum amacamin kizi bana dusmanca bakiyor fesatca sonra ben yesil fasulye gordum. Ruyamda gordugum beyhan evli bende bekarim ne anlama geliyor

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,