RuyaTabirleri.com

Rüyada Felak Suresini Okumak

Rüyada Felak suresini okumak, kişi için çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. İslami açıdan Allah katında sevilen bir kul olunduğuna ve her işinde başarıya erişileceğine yorumlanır. Felak suresi okuduğunu gören kimsenin ayağı taşa gelmez, yolunda engeller olmaz, işleri rast gider ve hayatında her zaman kendisine saygı ve hürmet gösterecek kişiler olur. Felak suresi okuduğunu görmek, kişinin günahlarından azat olacağına ve İslamiyet’e uygun şekilde bir hayat süreceğine de delalettir. Her açıdan hayırlı olan rüya bekar kimseler için dini bütün, hayırlı bir eş anlamına da gelir. Ticari bakımdan da kişinin iyi gelirlere sahip olacağı ve sahip olduğu işi aile çevresi ile beraber büyüteceği, hanesinde her zaman bolluk ve bereketin hüküm süreceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Felak Suresi Okunduğunu Görmek

Derdi ve sıkıntısı olanlar için feraha çıkacaklarına işaret veren bir rüyadır ve aynı zamanda dileklerin de en kısa zaman içinde gerçek olacağına yorumlanır. Rüyasında başka birinin Felak suresini okuduğunu duyan ve dinleyen kişi günahlarından kurtulur ve dini açıdan hidayete ermiş, düzgün bir hayat sürer. Yapılan yanlışlardan dönmek ve Allah yolunda yürümek şeklinde de yorumlanır. Kişinin ihtiyaç duyduğu maddi ve manevi desteği en yakınlarından göreceği ve tüm sıkıntılarından bir anda kurtulacağı anlamına da gelir. Büyük mutluluklara işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Felak Suresi Görmek

Rüyasında Felak suresi gören kimse, yaptığı yanlışların farkına varır ve günahlarından dolayı Allah huzurunda af diler. Felak suresi gören kişinin ana babası, kendisinden razı olur ve her zaman hayır dualarını eksik etmez. Dünyada pek çok hayır işleyen bir kul olduğuna ve merhametli, iyi bir kalbe sahip olunduğuna da delalet eder. Bu rüyayı gören kimse çok büyük kazançlar sağlayacak atılımlarda bulunur, hatırı sayılır bir servet sahibi olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Felak Suresini Okumak Hakkındaki Rüyalar;

  1. ibrahim Halil özsayıcı (08 Aralık 2014 saat: 06:20)

    Sabaha karşı teheccüt namazından sonra uyudum kabusdu sanki sağ omuzuma cisim veremediğim bir varlık oturmuşdu sanki ben du okumaya çalıştıkça o sinirleniyordu sanki ve biden ağzımdan içeri girdi ve sonrası yanımda biri genç diğeri orta yaşta iki adam var genç olan halimi orta yaştaki adama anlatıyor oda bana fatiha okumamı söylüyor ve besmele çekip güç bele okuyorum ve okurken belden yukarı kısmım rüzgarda sallanan ağaç gibi sallanıyor o orta yaştaki adam sanki bana birşeyin musallat olduğunu onaylar gibi başını sallıyor ve sonra korkularım devam ediyor FATİHA. FELAK VE NAS okumaya çalışıyorum ama sesim çıkmıyor başkasından okumasını istiyorum SuphanAllah


  2. Gülşah (24 Ocak 2016 saat: 23:54)

    Rüyamda felak ve nas suresini okuyup cinleri gönderiodum. Sonra tekrar geliolar yine okuyup göndermeye çalışıyorum ama dilim de ipler yapışıo okumamı engellemek için sonunda başarıyorum ve ağzımdan yapışkanlı ipleri pencereden dışarı tükürerek atıyorum ve cinleri tekrar gönderiyodum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,