RuyaTabirleri.com

Rüyada Festival Görmek

Rüyada festival görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı içinde pek önemser davranmadığına, daha çok eğlenmek ve daha rahat etmek için sürekli uğraştığına, ancak sevdiklerine ve işine gereken önemi vermezse eğer ilerleyen zamanlarda büyük sıkıntılar çekeceğine ve çok sorun yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına ve zor dönemler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Şenlik Görmek   

Rüyayı gören kişinin, aile hayatının çok doğru ve hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Şenliğe Katılmak

Rüya sahibinin, işlerinde çok rahat edeceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine rivayet eder.

Rüyada Şenliğe Gitmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Karnaval Görmek

Rüya sahibinin, daha önce hiç girmediği ve hiç bilmediği bir işe girmek zorunda kalacağına, bu yüzden sıkıntılarının artacağına ve kendisinden daha deneyimli bir kişi ile gireceği bir iş sayesinde kendini ferahlığa çıkartacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Festival Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. deniz (21 Ekim 2014 saat: 13:01)

    Rüyamda hiç bilmedigim bi yerde yurtta kalmış oluyorum sonra yanımda bendenyaşca büyük teyze benim odada kalıyo sonra bunun oğlu geliyo oraya. Ben arkadasımın odasinda sabun arıyorum o sirada bizim daireye diğer kızin kiz kardesi geliyo. Bunlar birbirlerini görünce sarılıo opüşuyolar ama kız bize soğuk davranıyo. Sonra birden yurda benim akraba gelmiş ve biz bizim odada oluyoruz . Ben yatakta uzanmış sekilde onunla konuşurken onun arkasindaki pencereden benim onceden tanidigim eski okuldan çocuklar hepsi bana bakarak geciyor. Ve ben yatakta pjamali, saclarim dağinik old kendimi huzursuz hissediyorum. Sonra annemgil gelmis oluyo ve evin aşasinda olan senlik alanına goturuyo insanlar orda piknik yapiyo , ayakkabi , yemek , misir tarzi seyler satiyo oluyo


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,