RuyaTabirleri.com

Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek güzel gelişmelerin yaşanacağına, bu sayede kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına işaret eder. Filin görkemli ve güçlü bir hayvan olması nedeni ile rüya sahibinin toplumda saygın bir yeri olacağına herkes tarafından sözüne itibar edileceğine ve servet sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyasında fil gören kişinin hem aşk hem de iş hayatı yolunda gidecek ve mutluluğu ile rızkı azalmayacak demektir. Rüyada görülen fil şans, kısmet ve rızık olarak da yorumlanır. Fil başka bir şekilde de tabir edilir. Kendini beğenmiş ve malı ile övünen kimse olarak tabir edilirken, hortumunu savuran bir fil görmek kişinin işini kaybetmesine ya da vefat etmesine yorumlanır.

Rüyada File Bindiğini Görmek

Rüyada bir file binerek yükseldiğini gören kişi, ticaret hayatında da bir anda şaşırtacak bir yükselişe geçecek ve bol kazanç elde edecek demektir. Rüyada filin üzerinde eğer olmadan file binmek mutlu ve temiz bir nikâh anlamına gelir.

Rüyada Filin Saldırısına Uğramak

Bir kimse rüyasında filin saldırısına uğrar ve ezilirse eğer devlet kurumlarından resmi olarak bir ceza alacağına işaret eder.

Rüyada Fil Eti Yemek

Rüyada fil eti yemek mal anlamında gelecek olan kısmete işaret eder.

Rüyada Filin Kovalaması

Bir kişi rüyasında fil tarafından kovalandığını görürse eğer maddi olarak sıkıntıya düşer, filin kendisini yakalaması ise hasımları ya da rakipleri tarafından yenilgiye uğratılacağı anlamına gelir.

Rüyada Filden Korkmak

Bir kişi rüyasında filden korktuğunu görürse ya da filin kendisini korkuttuğunu görürse eğer bu hasta sahibinin yaşayacağı sağlık sorunlarına delalet eder.

Rüyada Filin Hortumunu Görmek

Rüyada filin hortumunu görmek çok hayırlıdır hele ki fil hortumu ile rüya sahibine vurduysa, kısmet ve rızık anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Fil Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Şule (26 Ocak 2014 saat: 18:18)

  Büyük bir alışveriş merkezinin etrafı insanlarla dolu ve o insanlara fil saldırıyor.Ben,annem,çok yakın arkadaşım,erkek kuzenim ve arkadaşımın bir çok arkadaşı alışveriş merkezinin dışında kalıyoruz ve çok korkuyoruz.Annemi,kuzenimi alıp alışveriş merkezinin içine giriyorum,dar bir alan bulup saklanmaya çalışıyorum.Her yer çok kalabalık,insanlar kaçışıyor.Epey ürküyorum.Sonunda kilolu,bıyıklı bir adam bizi bir alana sokuyor ve koltukların arkasında güvenli olacağımızı,fillerin ona yaklaşmadığını söylüyor.Bu adam,annem,kuzenim ve yüzlerini hatırlamadığım 2 insan daha alanda oturuyoruz camlı ve dışarısı net şekilde görünüyor.Benim dışımda herkes korkusunu atıyor,ben çok korkuyorum.Filler içeriye girdikçe etrafta koşturuyorum,beni azarlıyorlar.Sonra rahatlıyorum,korkum azalıyor.Fakat insanlar artık yavaş yavaş kaybolmaya başlıyor.Anneme buradan çıkalım,evimize gidelim lütfen diye yalvarıyorum.Sonra koltuğun arkasına geçiyorum ve küçük bir yavru fil bana doğru koşturarak geliyor sonra yavaşlıyor bana masum bakışlar atıyor,sanki oyun istiyormuş gibi içim yumuşuyor,korkum azalıyor.Annemle oradan çıkıyoruz ve evimize doğru yol alıyoruz.Anneme acele etmesini söylüyorum,tam evimizin merdivenlerinden çıkarken evimizin yolunda o küçük yavru fil beliriyor bana saldırmıyor fakat anneme koşturuyor böyle etrafında zıplıyor,oynuyor annem korkmuyor ben korkuyorum.Bağırıyorum çık yukarıya diye annem telefonla konuşuyor,çok rahat.Komşumuz balkondan çıkıyor,her yer fil diyor.


 2. esin (04 Mart 2014 saat: 08:13)

  rüyamı sabah 07.30 gibiydi gördüm.. Rüymada abimmlerin eski evinde oluyoruz ben oğlum ve kızım…üçümüzde filden kaçıyoruzve saklanıyoruz… O arada evin uzun bir koridoru var biz bi ucundan bi ucuna koşuyoruz küçük odada dolabın kenarına giriyoruz kızımla birlikte. Sonra ordan çıkıp balkonun en köşesine geçiyoruz. Oğlum diyorki bu fil buraya yarım saate gelir dLyor…biz fil yaklaşmaya gyaklaşmaya başladığı zaman balkondan içeri geçip dolabın tanında duruyoruz… Bu arada fil balkonun kapısıaçık kalmış onu kapatmaya çalışırken tıpkı insan gibi elleri oluyo bi anda…biz uzun koridoru geçiyoruz tekrar kaçıyoruz.. Ben diyorum ki…böyle kaçarak kurtulamayacağız biz evi terkedelim… Çocuklarımı alıyorum tam kapıyı kapatacakken telefonum aklıma geliyor büyük odaya girip koltuğun üstündeki telefonumu oğlumla alıyoruz anahtarımı da alıp çıkarken keşke &erlerimize bişey alsaydım diyorum.. Neyse ya bişey olmaz herhalde diyorum…anahtarla kapıyı kiltledim merdivenlerden inip ordan kaçtık.. İnşallah hayırlara çıkar…şlmdiden teşekkürler…


 3. cihan (16 Mayıs 2014 saat: 11:45)

  rüyamda bir deniz kenarındayız .. annem babam küçük kızkardeşim evli kızkardeşim bebeği hep beraberiz.. kumsaldayız fakat bizden başka kimse yok.. denizin ortasında kocaman devasa kayalıklar var .. ama nasıl birşeyse onlar aslında fillermiş.. işte uyuuyorlar yatıyorlar ve sırtları görünüyor sadece .. bizde onları kaya sanıyoruz o şekilde
  çok etkilendim acaba anlamı nedir
  teşekkür ederim


 4. cihan (16 Mayıs 2014 saat: 15:39)

  ruyamda annem ben ıkı kızkardesım ve ortanca kızkardesımın bebek olan oglu denız kıyısındayız
  bızden baska kımse yok ve hava kapalı gıbı ..
  denizin ortasında hertarafında kocaman devasa kayalar var ..
  ama meger o kayalar fıllermıs..
  uyuyor vazıyette olduklarından sırt kısımları kaya gıbı gorunuyormus.arada kafalarını kaldırıyorlar aa bunlar meger fıl dıyoruz ama hıcbı sekılde zarar vermıyorlar hareket etmıyorlar kafalarını sadece kaldırıyorlar ara ara
  cok etkılendım ne demek acaba
  tesekkur ederım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,