RuyaTabirleri.com

Rüyada Film İzlemek

Rüyada film izlemek, dedikodu dolu bir yaşama sahip olunduğuna işaret eder. Kişinin arkasından atıp tutan çok sayıda akraba ve tanıdık olduğuna ve pek çok işinin rast gitmesinde, kısmetlerinin azalmasında nazar olduğuna delalettir. Rüyada film izlemek kişinin sahip olduğu hayattan memnun olmadığını ve hayal aleminde yaşadığını anlatır. Başkalarının hayatına ve konforuna özenen, kendi istekleri için çabalamayan, melankolik birini tanımlar. Rüyada film izleyen kişinin kendi hayatı ile ilgili kararlar alamadığını ve her zaman başkalarının sözlerine göre yaşadığını gösterir.

Rüyada Sinemada Film İzlemek

Rüya sahibinin çok büyük bir sürpriz yaşayacağı ve hayatının bir anda değişeceği şeklinde yorumlanır. Büyük bir sinema salonunda film seyreden kişi, başkalarının özeneceği ve kıskanarak bakacağı bir hayata sahip olur. Yaşamı değiştirecek denli büyük bir şans ve fırsat anlamına geldiği gibi, kişinin başına talih kuşu konacağı şeklinde de yorumlanır. Hem mevki, hem unvan, hem de para konularına çok büyük şans anlamına gelmektedir.

Rüyada Filmde Oynadığını Görmek

Kendisini bir filmde oynarken gören kişinin ev hanesinde kendisinden kaynaklanan çok büyük bir tartışma olur. Böyle bir rüya gören kişi, çok büyük bir suçla itham edilir veya mahkeme huzuruna çıkarılacak bir suç işler. Kendisini filmde oynarken gören kimse endişeli ve korku dolu günler yaşar. Çevresinde kendisine yardımcı olacak kimseyi bulamaz, riyakar ve merhametsiz insanlarla beraber yaşar.

Rüyada Film İzlemek İçin Bilet Almak

İşsiz kişilere çok büyük bir iş fırsatı anlamına geleceği gibi, şans oyunlarında da ikramiye kazanmaya delalettir. Rüyasında film izlemek için bilet alan kişi kısa kısa yolculuklara çıkar ve bekar kişiler için yolculukta aşk yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Farklı bir yoruma göre kişinin hayatı ile ilgili çok büyük bir yol ayrımında olmasına ve bir yön çizmek için önemli bir karar alma aşamasında olduğuna yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Film İzlemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Brofiks (25 Nisan 2015 saat: 09:23)

    Cok dalgali bir deniz vardi annem babam ben kardesim bir de annemin arkadasi vardi ben onlari dalgalardan korumaya calisiyordum daha sonra annemin arkadasi annemi beni ve kardesimi art arda baglayip aciliyordu hadi kiyiya gidin fiyordu o sirada dalga geciyordu bizde kiyiya gidiyorduk kiyida da bizi guler yuzle babam karsiliyordu.


  2. gülendam (10 Kasım 2015 saat: 09:32)

    Rüyamda bir rakı sofrasına gittik.Tanımadığım insanlarla birlikte bir sofrada oturup rakı içtik.Ben çok mutluydum. Hatta yanımdaki tanımadığım insanlarda mutluydu.Gülüp,şarkı söyleyerek eğleniyorduk.
    İkinci rüyam ise bir teknedeydim. Kendimi çizgi film karakterlerine benzetiyordum ve teknede insanlarlar dövüşüyordum. Hatta en son bir kadının üstüne oturup boğazına ellerimle boğuyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,