Rüyada Fındık Görmek


Rüyada fındık görmek en güzel ve en hayırlı rüyalar arasında yer alır. Bol rızık, mutluluk, hayırlı evlatlar, verimli hasat, sağlık, neşe ve para anlamına gelir. Rüyasında fındık gören kişi asla darlığa ve rızık yokluğuna düşmez. Elini uzattığı ve aklına koyduğu her işte başarılı olur. Bu kişi aynı zamanda çok bereketlidir, gittiği her yere uğuru, kısmeti ve şansı da beraberinde götürür. Rüya sahibinin güzel ve sahici dostları, vefalı ve iyi huylu akrabaları vardır. Bu nedenle hayatta hiç sırtı yere gelmez çünkü düştüğü zaman elinden tutacak olanı çoktur.

Rüyada Fındık Yemek

Şifa bulmak ve mutlu olmak anlamına gelir. Rüyasında fındık yediğini gören kişinin hiçbir hastalığı kalmaz, dertleri biter, kafası huzurla dolar ve sakin bir hayata kavuşur. Rüya sahibi ne kadar fındık yerse o kadar da variyet sahibi olacak demektir.

Rüyada Fındık Kırmak

Rüya sahibinin gayret gösterip, zorluk çekerek elde edeceği kazanç ve nimet anlamına gelir. Rüyada fındık kırdığını gören kişi bu zorluğu hafifletmek için bir ortak ya da yardımcı edinebilir.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Cimri ve bencil kimseye işaret eder. Bu kişi keyfine çok düşkündür ama malından zırnık koklatmaz. Eğlenceye ve zevke gözünü kırpmadan milyonlar harcar ama bir düşküne kuruş yardım etmez diye tabir edilir.

Rüyada Fındık Toplamak

Erkek için, dışı da içi de güzel bir kadın ile mutlu bir yuva kurup, hayırlı evlatlara sahip olmaya, kadın için de, kadınının kadrini kıymetini bilen, onun elini sıcak sudan soğuk suya sokmamak için her türlü fedakârlığı yapan, kendini kadınına ve çocuklarına adayan bir erkekle dünya evine girip saadetlerin en büyüğünü ve en güzelini yaşamaya işaret eder.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Fındık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.