RuyaTabirleri.com

Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görmek en güzel ve en hayırlı rüyalar arasında yer alır. Bol rızık, mutluluk, hayırlı evlatlar, verimli hasat, sağlık, neşe ve para anlamına gelir. Rüyasında fındık gören kişi asla darlığa ve rızık yokluğuna düşmez. Elini uzattığı ve aklına koyduğu her işte başarılı olur. Bu kişi aynı zamanda çok bereketlidir, gittiği her yere uğuru, kısmeti ve şansı da beraberinde götürür. Rüya sahibinin güzel ve sahici dostları, vefalı ve iyi huylu akrabaları vardır. Bu nedenle hayatta hiç sırtı yere gelmez çünkü düştüğü zaman elinden tutacak olanı çoktur.

Rüyada Fındık Yemek

Şifa bulmak ve mutlu olmak anlamına gelir. Rüyasında fındık yediğini gören kişinin hiçbir hastalığı kalmaz, dertleri biter, kafası huzurla dolar ve sakin bir hayata kavuşur. Rüya sahibi ne kadar fındık yerse o kadar da variyet sahibi olacak demektir.

Rüyada Fındık Kırmak

Rüya sahibinin gayret gösterip, zorluk çekerek elde edeceği kazanç ve nimet anlamına gelir. Rüyada fındık kırdığını gören kişi bu zorluğu hafifletmek için bir ortak ya da yardımcı edinebilir.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Cimri ve bencil kimseye işaret eder. Bu kişi keyfine çok düşkündür ama malından zırnık koklatmaz. Eğlenceye ve zevke gözünü kırpmadan milyonlar harcar ama bir düşküne kuruş yardım etmez diye tabir edilir.

Rüyada Fındık Toplamak

Erkek için, dışı da içi de güzel bir kadın ile mutlu bir yuva kurup, hayırlı evlatlara sahip olmaya, kadın için de, kadınının kadrini kıymetini bilen, onun elini sıcak sudan soğuk suya sokmamak için her türlü fedakârlığı yapan, kendini kadınına ve çocuklarına adayan bir erkekle dünya evine girip saadetlerin en büyüğünü ve en güzelini yaşamaya işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Fındık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Canan Yildiz (03 Mayıs 2014 saat: 00:02)

    Ruyamda ben babam annem birlikte oturdugumuzu goruyorrrdumm annem 37 yasinda babam 45 yasinda dort kardesiz en buyugu beniiim benden iki yas kucuk kiz kardesim var 9 yasinda kiz kardesim 13 yasinda bir erkek kardesim var ruyamda annemle babamla oturuyorduk erkek kardesim bi paket kirilmamis yarilmis findik getiriyordu ben yiyodum sonra benim babam ben ile kiz kardesimi sopayla dovuyordu babam kardesimi doverken ben yanina gidiyordum onu dovme onu birak beni dov diye fadakarlik yapiylrdum babam beni olesiye dovuyordu ama benim canim acimiyordu aci hissetmioyordum agliyordum aci hissetmememe ragmen agliyordum kiardesim kiskaniykrdu seni az dovdu beni cok dovdu diyordu ben im ruyam simdilik bu kadar bana yardimci olup ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim ruyalarin tabirine cok onem veren biriyim bu yuzden size ruyami detayli anlatmak istedim allah simdiden sizden razi olsun allaha emanet olun ii geceler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,